1 runda Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych
Klub Miłośników Weteranów Rotor Olsztyn podaje kilka ważnych informacji46 Rotor... więcej
1,5% podatku od osób fizycznych
Szanowni Państwo!Trwa okres rozliczania dochodów za 2023 rok. Możemy wesprzeć... więcej
Fundacja Polskiego Związku Motorowego
Szanowni Państwo!Powstała w 2007 roku Fundacja Polskiego Związku Motorowego... więcej
Kalendarz MMSPP 2024
Znamy już kalendarz Mistrzostw Strefy Polski Północnej w Motocrossie na 2024r... więcej
Komunikat GKSM 4/2024 - Informacja odnośnie Motocrossu
GKSM przypomina, o obowiązku wynikającym z Zasad Rozgrywek Motocross :... więcej
Kursokonferencja sędziowska w Bydgoszczy 2-3 marca 2024
Uprzejmie informujemy, że w dniach 2/3 marca 2024 Główna Komisja... więcej
ROTOR RETRO TOUR FIVA WORLD RALLY 2024
Organizatorzy KMW Rotor Olsztyn otrzymał  oficjalny certyfikat od... więcej
Szkolenie kandydatów na sędziów klasy II w sporcie motocyklowym
Szkolenie jest kierowane do kandydatów na sędziów sportu motocyklowego... więcej
System Inside PZM w sporcie motocyklowym
Biuro Sportu i Turystyki PZM informuje, że w sporcie motocyklowym został... więcej
Szkolenie kandydatów na sędziów klasy II w sporcie motocyklowym
Szkolenie jest kierowane do kandydatów na sędziów sportu motocyklowego będących... więcej

Składy komisji i zespołów na kadencję 2023-2027

Zarząd Główny Polskiego Związku Motorowego uchwalił w dniu 18.11.2023r. składy osobowe głównych komisji i zespołów na okres kadencji 2023-2027. 

Ustalono następujące komisje i zespoły: 

 

 

Główna Komisja Sportu Samochodowego
Jarosław Noworól - przewodniczący
Łukasz Biegus
Marek Kisiel
Michał Kukliński
Sławomir Pytlak
Krzysztof Studziński 

Główna Komisja Sportu Motocyklowego
Jacek Bujański - przewodniczący
Roman Chodorowski
Damian Dąbrowski
Patrycja Komko
Paweł Kurajk
Joanna Zielińska

Główna Komisja Sportu Żużlowego
Ireneusz Igielski - przewodniczący
Dariusz Cieślak
Leszek Demski

Główna Komisja Sportu Kartingowego
Paweł Pęcak - przewodniczący
Bartosz Czarkowski
Lechosław Dudka
Tadeusz Korniak
Sebastian Kołakowski

Główna Komisja Turystyki
Dariusz Jajko - przewodniczący
Mariusz Czech
Iwona Kluk
Bartosz Komarnicki
Mateusz Krzewski
Piotr Pelka
Krzysztof Pospieszny
Piotr Waśkiewicz

Główna Komisja Pojazdów Zabytkowych
Bartosz Balicki - przewodniczący
Barbara Fijałkowska
Daniel Gągol
Paweł Rożen
Marcin Ścipień
Jakub Zawadzki

Główna Komisja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
Przemysław Piotrowski - przewodniczący
Maciej Bednik
Waldemar Klemeński
Zbigniew Kogut
Wojciech Ratyński
Robert Zalewski

Zespół ds. Kobiet
Małgorzata Serbin - przewodnicząca
Anna Jackowska
Magdalena Lewandowska
Magdalena Molik

Zespół ds. Rzeczoznawstwa 
Zbigniew Żebrowski - przewodniczący
Dariusz Kałwa
Jarosław Kęsicki
Krzysztof Malewicz
Mirosław Nowicki

Zespół ds. Odznaczeń i Wyróżnień
Andrzej Grodzki - przewodniczący
Michał Chorzępa
Tomasz Kałwa
Grzegorz Lewandowski
Wojciech Morawski

Zarząd Okręgowy PZM: