Komunikat Polskiego Związku Motorowego w związku z zagrożeniem epidemiologicznym
Komunikat Polskiego Związku Motorowego w związku z zagrożeniem... więcej
70 lat PZM!
To właśnie dzisiaj !!Wszystkim zaangażowanym w działalność PZM serdecznie... więcej
WAŻNE! WARUNKI PRZEDŁUŻENIA LICENCJI ZAWODNIKÓW SPORTU MOTOROWEGO 2020r
WAŻNE!WARUNKI PRZEDŁUŻENIA LICENCJI ZAWODNIKÓW SPORTU MOTOROWEGO 2020 r.KLIKNIJ... więcej
SUPEROES 1/2020: ATRAKCYJNE SPEEDCARS, STABILNE WARUNKI JAZDY, WYNIKI
67 sklasyfikowanych uczestników to plon sobotniego, pierwszego w tymsezonie,... więcej
Podsumowanie
W niedzielę 15.12.2019 r. odbył się II Memoriał śp. Zbyszka Banasika. Zbigniew... więcej
REGULAMIN UZUPEŁNIAJACY II MEMORIAŁ ZBIGNIEWA BANASIKA SPRINT ENDURO Kielce 25.11.2019r.
REGULAMIN UZUPEŁNIAJACY  II MEMORIAŁ ZBIGNIEWA BANASIKA  SPRINT... więcej

Dobre wyniki naszych zawodników w MP i PP Enduro

Leszek Drogosz, Konrad Lasocki i Łukasz Kędzierski zawodnicy, reprezentujący kieleckie kluby, stanęli na podium Mistrzostw Polski w rajdach enduro. Impreza odbywała się w gminach Morawica i Chęciny w sobotę i niedzielę. W Pucharze Polski na "pudle" stanął Hubert Pachniak z Ostrowca.

W sobotę i niedzielę w podkieleckich gminach Morawica i Chęciny rozegrano siódmą i ósmą eliminację Mistrzostw Polski i Puchar Polski w rajdach enduro.
Rywalizację w klasie Masters wygrał Leszek Drogosz, reprezentujący KTM Novi Korona Kielce, który zacięcie walczył z Mieszkiem Gotkowskim z PKS Korona Elbląg. Trasa była trudna technicznie. Dodatkową niedogodnością był pył, który utrudniał wyprzedzanie.Drugie miejsce w klasie Junior wywalczył Konrad Lasocki, który przegrał tylko z Grzegorzem Kargulem z Cieszyńskiego Klubu Motorowego.  Trzeci w silnie obsadzonej klasie E1 był Lukasz Kędzierski, który w tym sezonie reprezentuje barwy KTM Novi Korona Kielce. Ten utytułowany zawodnik, który ma na swoim koncie między innymi start w słynnym rajdzie Dakar, ustąpił tylko Marcinowi Fryczowi z Bielskiego Klubu Motorowego i Jakubowi Kucharskiemu z Havi Opole.
W rozgrywanym równolegle Pucharze Polski w rajdach enduro, w klasie E1, trzecie miejsce zajął Hubert Pachniak z Endurorany Ostrowiec Świętokrzyski.