Maciej Gładysz na podium w debiucie w hiszpańskiej F4

16-letni Maciej Gładysz stanął na podium w swoim debiucie w wymagających, międzynarodowych mistrzostwach Hiszpanii Formuły 4. Na trudnym torze Jarama tarnowianin ukończył drugi wyścig na rewelacyjnym, drugim miejscu.

Do rywalizacji w pierwszej z siedmiu rund hiszpańskiej Formuły 4 stanęło aż 35 młodych zawodników i zawodniczek z całego świata.

Samochody:

Wakacje z wyścigami górskimi
Przed zawodnikami ścigającymi się w Górskich Samochodowych... więcej
Informacja GKSS dot. Garrett 50. Rajdu Koszyc - 4. rundy RSMP 2024
Szanowni Państwo,Poniżej załączamy informację GKSS PZM dot. startu zawodników w... więcej
HRSMP: Majcher i Leśniak po raz pierwszy
4,3 s zdecydowało o obsadzie najbardziej pożądanego, czyli pierwszego... więcej
Widowiskowa pogoń i punkty Gładysza w Portimao
16-letni Maciej Gładysz zakończył drugą rundę mistrzostw Hiszpanii Formuły 4... więcej
Po raz pierwszy w karierze – Szejowie wygrywają Valvoline Rajd Małopolski
Jarek i Marcin Szejowie (Skoda Fabia Rally2 evo) wygrali zakończony dziś... więcej
Valvoline Rajd Małopolski: Szejowie najlepsi w piątek