Konferencja pn. "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym na obszarze przygranicznym polsko-niemieckim".
W dniach 05-06.05.2022 r. w hotelu Picaro odbyła się konferencja dotycząca... więcej
KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA – TWÓJ GŁOS W WAŻNYCH SPRAWACH
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to interaktywne narzędzie, dzięki któremu... więcej
Biuro nieczynne - 02.05.2022 r.
Informujemy, iż w dnia 02.05.2022 r. biuro Zarządu Okręgowego... więcej
Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych grupa I
Informujemy, iż w roku szkolnym 2021/2022 Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego... więcej
Moje Bermudy Stal Gorzów z pierwszym zwycięstwem w sezonie 2022!
Moje Bermudy Stal Gorzów z pierwszym zwycięstwem w sezonie 2022! Podopieczni... więcej
Stelmet Falubaz wygrywa w Landshut!
Zawodnicy Stelmet Falubazu Zielona Góra pokonali na wyjeździe ekipę Trans MF... więcej
Wesołych Świąt Wielkanocnych!
      Pełnych radości i spokoju Świąt... więcej
Biuro nieczynne - 20.04.2022 r. - 21.04.2022 r.
Informujemy, iż w dniach 20.04.2022 r.-21.04.2022 r. biuro Zarządu... więcej
Zaktualizowany Kalendarz Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej Motocross na sezon 2022.
Zaktualizowany Kalendarz Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej Motocross na sezon... więcej
Komunikat nr 1/2022 Gestora Strefy Polski Zachodniej
Gestor Strefy Polski Zachodniej informuje, że termin I rundy Mistrzostw Strefy... więcej

Znamy terminarz PGE Ekstralig na sezon 2022!

1. runda (8, 10 kwietnia)
piątek: Eltrox Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno
piątek: Moje Bermudy Stal Gorzów – Motor Lublin
niedziela: Arged Malesa Ostrów – ZOOleszcz GKM Grudziądz
niedziela: Betard Sparta Wrocław – Apator Toruń

2. runda (16, 17 kwietnia)
sobota: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław
sobota: Apator Toruń – Arged Malesa Ostrów
niedziela: Motor Lublin – Eltrox Włókniarz Częstochowa
niedziela: Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów

3. runda (22, 24 kwietnia)
piątek: Motor Lublin – ZOOleszcz GKM Grudziądz
piątek: Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno
niedziela: Arged Malesa Ostrów – Eltrox Włókniarz Częstochowa
niedziela: Moje Bermudy Stal Gorzów – Apator Toruń

4. runda (29 kwietnia, 1 maja)
piątek: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Moje Bermudy Stal Gorzów
piątek: Fogo Unia Leszno – Arged Malesa Ostrów
niedziela: Eltrox Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław
niedziela: Apator Toruń – Motor Lublin

5. runda (6, 8 maja)
piątek: Motor Lublin – Fogo Unia Leszno
piątek: Betard Sparta Wrocław – Arged Malesa Ostrów
niedziela: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Apator Toruń
niedziela: Moje Bermudy Stal Gorzów – Eltrox Włókniarz Częstochowa

6. runda (20, 22 maja)
piątek: Eltrox Włókniarz Częstochowa – ZOOleszcz GKM Grudziądz
piątek: Arged Malesa Ostrów – Motor Lublin
niedziela: Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów
niedziela: Fogo Unia Leszno – Apator Toruń

7. runda (3, 5 czerwca)
piątek: Apator Toruń – Eltrox Włókniarz Częstochowa
piątek: Moje Bermudy Stal Gorzów – Arged Malesa Ostrów
niedziela: Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław
niedziela: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno

8. runda (10, 12 czerwca)
piątek: Arged Malesa Ostrów – Moje Bermudy Stal Gorzów
piątek: Fogo Unia Leszno – ZOOleszcz GKM Grudziądz
niedziela: Eltrox Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń
niedziela: Betard Sparta Wrocław – Motor Lublin

9. runda (17, 19 czerwca)
piątek: Motor Lublin – Arged Malesa Ostrów
piątek: Apator Toruń – Fogo Unia Leszno
niedziela: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Eltrox Włókniarz Częstochowa
niedziela: Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław

10. runda (24, 26 czerwca)
piątek: Arged Malesa Ostrów – Betard Sparta Wrocław
piątek: Apator Toruń – ZOOleszcz GKM Grudziądz
niedziela: Eltrox Włókniarz Częstochowa – Moje Bermudy Stal Gorzów
niedziela: Fogo Unia Leszno – Motor Lublin

11. runda (1, 3 lipca)
piątek: Betard Sparta Wrocław – Eltrox Włókniarz Częstochowa
piątek: Moje Bermudy Stal Gorzów – ZOOleszcz GKM Grudziądz
niedziela: Motor Lublin – Apator Toruń
niedziela: Arged Malesa Ostrów – Fogo Unia Leszno

12. runda (15, 17 lipca)
piątek: Eltrox Włókniarz Częstochowa – Arged Malesa Ostrów
piątek: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Motor Lublin
niedziela: Apator Toruń – Moje Bermudy Stal Gorzów
niedziela: Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław

13. runda (22, 24 lipca)
piątek: Betard Sparta Wrocław – ZOOleszcz GKM Grudziądz
piątek: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno
niedziela: Eltrox Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin
niedziela: Arged Malesa Ostrów – Apator Toruń

14. runda (5, 7 sierpnia)
piątek: Fogo Unia Leszno – Eltrox Włókniarz Częstochowa
piątek: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Arged Malesa Ostrów
niedziela: Apator Toruń – Betard Sparta Wrocław
niedziela: Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów

Część finałowa:

15 runda – 21 sierpnia (W przypadku awansu drużyny z Betard Sparta Wrocławia do części finałowej, klub z Betard Sparta Wrocławia będzie
gospodarzem meczu w 15. rundzie.)
16 runda – 28 sierpnia

17 runda – 2 września (półfinały)
18 runda – 4 września (półfinały rewanże)

19 runda – 9-11 września (finały) (W przypadku awansu drużyny z Torunia do meczu finałowego lub o 3 miejsce (19 i 20 runda) klub z Torunia będzie gospodarzem meczu w 19. rundzie).
20 runda – 23-25 września (finały rewanże)

Po 56 meczach rundy zasadniczej czekają nas play-off w nowej formie. W ćwierćfinale pojedzie sześć drużyn (pierwsza z szóstą, druga z piątą, trzecia z czwartą), następnie odbędą się półfinały i wielki finał oraz mecz o trzecie miejsce.

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: