Konferencja pn. "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym na obszarze przygranicznym polsko-niemieckim".
W dniach 05-06.05.2022 r. w hotelu Picaro odbyła się konferencja dotycząca... więcej
KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA – TWÓJ GŁOS W WAŻNYCH SPRAWACH
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to interaktywne narzędzie, dzięki któremu... więcej
Biuro nieczynne - 02.05.2022 r.
Informujemy, iż w dnia 02.05.2022 r. biuro Zarządu Okręgowego... więcej
Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych grupa I
Informujemy, iż w roku szkolnym 2021/2022 Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego... więcej
Moje Bermudy Stal Gorzów z pierwszym zwycięstwem w sezonie 2022!
Moje Bermudy Stal Gorzów z pierwszym zwycięstwem w sezonie 2022! Podopieczni... więcej
Stelmet Falubaz wygrywa w Landshut!
Zawodnicy Stelmet Falubazu Zielona Góra pokonali na wyjeździe ekipę Trans MF... więcej
Wesołych Świąt Wielkanocnych!
      Pełnych radości i spokoju Świąt... więcej
Biuro nieczynne - 20.04.2022 r. - 21.04.2022 r.
Informujemy, iż w dniach 20.04.2022 r.-21.04.2022 r. biuro Zarządu... więcej
Zaktualizowany Kalendarz Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej Motocross na sezon 2022.
Zaktualizowany Kalendarz Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej Motocross na sezon... więcej
Komunikat nr 1/2022 Gestora Strefy Polski Zachodniej
Gestor Strefy Polski Zachodniej informuje, że termin I rundy Mistrzostw Strefy... więcej

Szwecja| Terminarz rozgrywek Bauhaus-Ligan 2022 - Falubaz Zielona Góra

Trójka zawodników Stelmet Falubazu Zielona Góra będzie w sezonie 2022 rywalizować na torach najwyższej klasy rozgrywkowej w Szwecji. Krzysztof Buczkowski i Rohan Tungate podpisali kontrakty z drużyną Masarny Avesta, natomiast Max Fricke pozostał w Indianernie Kumli.

Terminarz Bauhaus-Ligan w sezonie 2022:

wtorek, 3 maja
Lejonen Gislaved - Rospiggarna Hallstavik
Vetlanda Speedway - Vastervik Speedway
Piraterna Motala - Dackarna Malilla
Indianerna Kumla (Fricke) - Masarna Avesta (Buczkowski, Tungate)

czwartek, 5 maja
Smederna Eskilstuna - Rospiggarna Hallstavik

wtorek, 10 maja
Dackarna Malilla - Indianerna Kumla (Fricke)
Vastervik Speedway - Piraterna Motala
Rospiggarna Hallstavik - Vetlanda Speedway 

czwartek, 12 maja
Piraterna Motala - Masarna Avesta (Buczkowski, Tungate)

wtorek, 17 maja
Vetlanda Speedway - Smederna Eskilstuna
Piraterna Motala - Rospiggarna Hallstavik
Indianerna Kumla (Fricke) - Vastervik Speedway
Masarna Avesta (Buczkowski, Tungate) - Dackarna Malilla

wtorek, 24 maja
Smederna Eskilstuna - Piraterna Motala
Vastervik Speedway - Masarna Avesta (Buczkowski, Tungate)
Rospiggarna Hallstavik - Indianerna Kumla (Fricke)
Lejonen Gislaved - Vetlanda Speedway

czwartek, 26 maja
Vetlanda Speedway - Dackarna Malilla

wtorek, 31 maja
Lejonen Gislaved - Piraterna Motala
Indianerna Kumla (Fricke) - Smederna Eskilstuna
Masarna Avesta (Buczkowski, Tungate) - Rospiggarna Hallstavik
Dackarna Malilla - Vastervik Speedway

czwartek, 2 czerwca
Vetlanda Speedway - Masarna Avesta (Buczkowski, Tungate)
Vastervik Speedway - Lejonen Gislaved

wtorek, 7 czerwca
Smederna Eskilstuna - Masarna Avesta (Buczkowski, Tungate)
Lejonen Gislaved - Indianerna Kumla (Fricke)
Rospiggarna Hallstavik - Dackarna Malilla
Vetlanda Speedway - Piraterna Motala

wtorek, 14 czerwca
Indianerna Kumla (Fricke) - Vetlanda Speewday
Masarna Avesta (Buczkowski, Tungate) - Lejonen Gislaved
Dackarna Malilla - Smederna Eskilstuna
Vastervik Speedway - Rospiggarna Hallstavik 

czwartek, 16 czerwca
Piraterna Motala - Indianerna Kumla (Fricke)
Rospiggarna Hallstavik - Smederna Eskilstuna

wtorek, 21 czerwca
Vetlanda Speedway - Indianerna Kumla (Fricke)
Lejonen Gislaved - Masarna Avesta (Buczkowski, Tungate)
Smederna Eskilstuna - Dackarna Malilla
Rospiggarna Hallstavik - Vastervik Speedway

czwartek, 30 czerwca
Indianerna Kumla (Fricke) - Piraterna Motala
Vastervik Speedway - Smederna Eskilstuna

wtorek, 5 lipca
Smederna Eskilstuna - Lejonen Gislaved

wtorek, 12 lipca
Masarna Avesta (Buczkowski, Tungate) - Smederna Eskilstuna
Indianerna Kumla (Fricke) - Lejonen Gislaved
Dackarna Malilla - Rospiggarna Hallstavik
Piraterna Motala - Vetlanda Speedway

czwartek, 14 lipca
Lejonen Gislaved - Vastervik Speedway

wtorek, 19 lipca
Piraterna Motala - Lejonen GIslaved
Smederna Eskilstuna - Indianerna Kumla (Fricke)
Rospiggarna Hallstavik - Masarna Avesta (Buczkowski, Tungate)
Vastervik Speedway - Dackarna Malilla

czwartek, 21 lipca
Masarna Avesta (Buczkowski, Tungate) - Vetlanda Speedway

wtorek, 2 sierpnia
Piraterna Motala - Smederna Eskilstuna
Indianerna Kumla (Fricke) - Rospiggarna Hallstavik
Masarna Avesta (Buczkowski, Tungate) - Vastervik Speedway
Vetlanda Speedway - Lejonen Gislaved

czwartek, 4 sierpnia
Dackarna Malilla - Vetlanda Speedway
Smederna Eskilstuna - Vastervik Speedway

wtorek, 9 sierpnia
Smederna Eskilstuna - Vetlanda Speedway
Rospiggarna Hallstavik - Piraterna Motala
Vastervik Speedway - Indianerna Kumla (Fricke)
Dackarna Malilla - Masarna Avesta (Buczkowski, Tungate)

czwartek, 11 sierpnia
Lejonen Gislaved - Dackarna Malilla

wtorek, 16 sierpnia
Vetlanda Speedway - Rospiggarna Hallstavik
Indianerna Kumla (Fricke) - Dackarna Malilla
Piraterna Motala - Vastervik Speedway
Lejonen Gislaved - Smederna Eskilstuna

czwartek, 18 sierpnia
Masarna Avessta (Buczkowski, Tungate) - Piraterna Motala

wtorek, 23 sierpnia
Rospiggarna Hallstavik - Lejonen Gislaved
Vastervik Speedway - Vetlanda Speedway
Dackarna Malilla - Piraterna Motala
Masarna Avesta (Buczkowski, Tungate) - Indianerna Kumla (Fricke)

Mecze ćwierćfinałowe: wtorek, 30 sierpnia / czwartek, 1 września
Mecze półfinałowe: wtorek, 6 września / czwartek, 8 września
Mecze finałowe: wtorek, 20 września / czwartek, 22 września

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: