Gala KSF24, czyli prezentacja drużyny Falubazu już 22 marca!
Na to wydarzenie kibice Enei Falubazu Zielona Góra czekają z niecierpliwością.... więcej
Znana pełna obsada XVIII Memoriału E. Jancarza
W sobotę 30.03.2024r. na stadionie przy ul. Śląskiej rozegrany zostanie XVIII... więcej
Wręczono Odznaczenia honorowe w Naszym Okręgu
Dnia 09.02.2024 r. w trakcie Szkolenia osób funkcyjnych miała miejsce mała... więcej
Szkolenie osób funkcyjnych kl."O" w sporcie żużlowym
Dnia 09.02.2024 r. odbyło się szkolenie osób funkcyjnych, w którym wzięło... więcej
Kalendarz sportu motocyklowego 2024
W dniu 26 stycznia 2024 roku Prezydium ZG PZM zatwierdziło kalendarz sportu... więcej
Sprzedaż Biletów Na XVIII Memoriał Edwarda Jancarza!
W sobotę 30. marca na Stadionie przy ul. Śląskiej w Gorzowie rozegrany zostanie... więcej
Enea Falubaz Zielona Góra znów potrenuje w Świnoujściu
Świnoujście po raz kolejny stanie się miejscem zimowego zgrupowania naszej... więcej
Kalendarz PZM na sezon 2024 w sporcie żużlowym
Znamy kolejne daty zawodów żużlowych w sezonie 2024. 30 marca w Gdańsku oraz... więcej
Matouš Kameník w Zielonej Górze!
Matouš Kameník dołącza do składu zielonogórskiej drużyny w rozgrywkach U24... więcej
W Zielonej Górze powstanie minitor!
Od 1 do 14 stycznia można było głosować na projekt nr 12 w zielonogórskim... więcej

Stalowcy wygrywają w Grudziądzu za 3 punkty! (wyniki)

ebut.pl Stal Gorzów z kolejnym zwycięstwem w PGE Ekstralidze! Żółto-niebiescy pokonali w Grudziądzu tamtejszy GKM 49:41!

Najwięcej punktów dla żółto-niebieskich wywalczył Oskar Fajfer – 11+3.

Punktacja:

ZOOleszcz GKM Grudziądz – 41 pkt.

Max Fricke – 10+1 (3,3,2,0,1*,1)

Gleb Czugunow – 7+2 (1,2,1,1,2)

Wadim Tarasienko – 3 (0,0,-,3)

Frederik Jakobsen – 2 (0,1,1,-,-)

Nicki Pedersen – 11 (3,3,3,d,2)

Kacper Łobodziński – 1+1 (1*,0,0)

Kacper Pludra – 7 (2,1,3,1,t)

Wiktor Rafalski – NS

ebut.pl Stal Gorzów – 49 pkt.

Szymon Woźniak – 3+2 (1,0,0,2)

Wiktor Jasiński – 8+1 (1*,2,3,2,0)

Martin Vaculik – 10 (2,3,2,3,-)

Oskar Fajfer – 11+3 (2,2,1*,3,3)

Anders Thomsen – 10+1 (2,1,2,2*,3)

Oskar Paluch – 6 (3,3,0,w)

Jakub Stojanowski – 1 (0,0,1)

Mathias Pollestad – NS

Bieg po biegu:

(65,66) Fricke, Vaculik, Woźniak, Tarasienko – 3:3 – (3:3)

(66,02) Paluch, Pludra, Łobodziński, Stojanowski – 3:3 – (6:6)

(66,18) Pedersen, Thomsen, Jasiński, Jakobsen – 3:3 – (9:9)

(66,37) Paluch, Fajfer, Czugunow, Łobodziński – 1:5 – (10:14)

(65,86) Vaculik, Fajfer, Jakobsen, Tarasienko – 1:5 – (11:19)

(66,41) Pedersen, Jasiński, Pludra, Woźniak – 4:2 – (15:21)

(65,77) Fricke, Czugunow, Thomsen, Stojanowski – 5:1 – (20:22)

(67,12) Pedersen, Vaculik, Fajfer, Łobodziński – 3:3 – (23:25)

(66,76) Jasiński, Fricke, Czugunow, Woźniak – 3:3 – (26:28)

(66,88) Pludra, Thomsen, Jakobsen, Paluch – 4:2 – (30:30)

(66,95) Fajfer, Woźniak, Pludra, Fricke – 1:5 – (31:35)

(66,85) Tarasienko, Jasiński, Stojanowski, Pludra (t) – 3:3 – (34:38)

(67,06) Vaculik, Thomsen, Czugunow, Pedersen (d) – 1:5 – (35:43)

(66,79) Thomsen, Czugunow, Fricke, Jasiński – 3:3 – (38:46)

(67,30) Fajfer, Pedersen, Fricke, Paluch (w) – 3:3 – (41:49)

Sędzia: Michał Sasień

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: