Przerwa w funkcjonowaniu biura
Informujemy, iż biuro ZO PZM w Zielonej Górze w dniach:24 października... więcej
Rajd Baja Europe 18-20.10.2019
Z przyjemnością informujemy, że w dniach 18-20 października 2019 r. w... więcej
Baraże: Stal Gorzów w Ekstralidze w 2020 roku!
Gorzowska Stal wygrała spotkanie w Ostrowie ze zdecydowaną przewagą i... więcej
Biuro nieczynne - 19.09. - 07.10.2019 r.
Informujemy, iż w dniach od 19 września do 7 października 2019 r. biuro ZO PZM... więcej
JUST FUN CUP II EDYCJA
Zarząd Okręgowy PZM w Zielonej Górze oraz GUKS Speedway Wawrów zaprasza na... więcej
SGP w Vojens: Zmarzlik zwycięża w Danii! (wyniki)
Kolejny świetny wynik gorzowskiego F16 dał mu nie tylko zwycięstwo w ... więcej
Godziny rozpoczęcia pojedynków o brąz
15 i 22 września w Częstochowie i Zielonej Górze odbędą się dwa mecze o brązowe... więcej
Stelmet Falubaz Zielona Góra wygrywa w pierwszym półfinale
Pierwsze półfinałowe starcie drużyny naszego Okręgu za nami! Po niezwykle... więcej
Grand Prix: Zmarzlik drugi w Teterow!
Kolejna runda żużlowego Grand Prix za zawodnikami. Tym razem niemieckie Teterow... więcej
XV runda DMP | Czas na pierwsze półfinały
Po roku przerwy Stelmetu Falubaz Zielona Góra wraca do walki o medale w... więcej

SGP w Vojens: Zmarzlik zwycięża w Danii! (wyniki)

Kolejny świetny wynik gorzowskiego F16 dał mu nie tylko zwycięstwo w duńskim Vojens jako drugiemu po Tomaszu Gollobie Polakowi w historii, ale także dziewięciopunktową przewagę w klasyfikacji generalnej cyklu! A turnieje zostały już tylko dwa...

 

 

Wyniki:

Bartosz Zmarzlik - 18 (2,3,2,2,3,3,3)
2. Matej Zagar - 13 (1,3,1,1,2,3,2)
3. Fredrik Lindgren - 15 (3,2,3,2,2,2,1)
4. Emil Sajfutdinow - 16 (3,2,3,3,3,2,0)
5. Jason Doyle - 12 (2,2,3,1,3,1)
6. Tai Woffinden - 11 (2,1,2,3,2,1)
7. Antonio Lindbaeck - 9 (3,1,1,2,2,0)
8. Martin Vaculik - 7 (1,3,3,0,0,0)
9. Niels Kristian Iversen - 7 (2,3,0,1,1)
10. Leon Madsen - 7 (1,0,2,3,1)
11. Mikkel Michelsen - 6 (0,0,1,2,3)
12. Maciej Janowski - 6 (3,0,1,1,1)
13. Artiom Łaguta - 5 (0,1,0,3,1)
14. Patryk Dudek - 3 (1,2,0,0,0)
15. Robert Lambert - 3 (0,1,2,0,0)
16. Janusz Kołodziej - 0 (0,0,0,0,0)
17. Michael Jepsen Jensen - 0 ()
18. Anders Thomsen - 0 ()

Bieg po biegu:
1. Janowski, Woffinden, Zagar, Kołodziej
2. Lindbaeck, Zmarzlik, Madsen, Lambert
3. Lindgren, Iversen, Vaculik, Michelsen
4. Sajfutdinow, Doyle, Dudek, Łaguta
5. Zagar, Doyle, Lindbaeck, Michelsen
6. Iversen, Sajfutdinow, Woffinden, Madsen
7. Vaculik, Dudek, Lambert, Kołodziej
8. Zmarzlik, Lindgren, Łaguta, Janowski
9. Vaculik, Madsen, Zagar, Łaguta
10. Lindgren, Woffinden, Lindbaeck, Dudek
11. Sajfutdinow, Zmarzlik, Michelsen, Kołodziej
12. Doyle, Lambert, Janowski, Iversen
13. Sajfutdinow, Lindgren, Zagar, Lambert
14. Woffinden, Zmarzlik, Doyle, Vaculik
15. Łaguta, Lindbaeck, Iversen, Kołodziej
16. Madsen, Michelsen, Janowski, Dudek
17. Zmarzlik, Zagar, Iversen, Dudek
18. Michelsen, Woffinden, Łaguta, Lambert
19. Doyle, Lindgren, Madsen, Kołodziej
20. Sajfutdinow, Lindbaeck, Janowski, Vaculik
Półfinał nr 1 Zagar, Sajfutdinow, Doyle, Lindbaeck
Półfinał nr 2 Zmarzlik, Lindgren, Woffinden, Vaculik
Finał Zmarzlik, Zagar, Lindgren, Sajfutdinow

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: