70 lat Polskiego Związku Motorowego
W piątek, 29. stycznia o 11.00 serdecznie zapraszamy na program - realizowany... więcej
Bijemy rekord z WOŚP. Wirtualna puszka Falubazu!
Falubaz odpala wirtualną puszkę dla WOŚP. Każdy z Was może dorzucić swoją... więcej
Obóz integracyjny Moje Bermudy Stal Gorzów na Teneryfie
W tym roku drużyna Moje Bermudy Stal Gorzów postanowiła zmienić kierunek i na... więcej
Tak wyglądać będą plastrony Falubazu w sezonie 2021
Znamy ostateczne rozstrzygnięcia w konkursie na wzór treningowego plastronu... więcej
Czy zainstalowałeś już naszą Aplikację Asystent Podróży PZM?
ASYSTENT PODRÓŻY PZM to bezpłatna aplikacja mobilna przydatna każdemu... więcej
Biuro nieczynne - 31.12.2020 r.
Informujemy, iż dnia 31.12.2020 r. biuro Zarządu Okręgowego PZM w Zielonej... więcej
Wesołych Świąt! ❊ ❉ ✱ ✲ ✩ ✫
     ❉ ✱ ✲ ✩ ✫ ✬ ✭  ✬ ✫ ✩ ✲ ✭ ✱ ✩ ✬ ✲ ✱ ❉... więcej
Rafał Dobrucki trenerem Żużlowej Reprezentacji Polski
Rafał Dobrucki zastąpi Marka Cieślaka w roli szkoleniowca Żużlowej... więcej
PGE Ekstraliga| Terminarz rozgrywek w sezonie 2021
Znamy pełen terminarz rozgrywek PGE Ekstraligi. Pierwsze spotkania zaplanowano... więcej

PGE Ekstraliga 2021. Sprawdź składy wszystkich drużyn

 

W sobotę 14 listopada zakończył się w polskich ligach okres transferowy. Osiem klubów PGE Ekstraligi zbudowały drużyny, które w sezonie 2021 powalczą o tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Sprawdź aktualne składy.

 

RM SOLAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA
Seniorzy:
Patryk Dudek
Piotr Protasiewicz
Matej Zagar
Max Fricke
Mateusz Tonder U24
Damian Pawliczak U24
Jan Kvech U24
Juniorzy:
Fabian Ragus
Nile Tufft
Jakub Osyczka

 

MOJE BERMUDY STAL GORZÓW
Seniorzy:
Bartosz Zmarzlik
Szymon Woźniak
Martin Vaculik
Anders Thomsen
Rafał Karczmarz U24
Marcus Birkemose U24
Juniorzy:
Wiktor Jasiński
Kamil Nowacki
Mateusz Bartkowiak
Kamil Pytlewski

 

FOGO UNIA LESZNO
Seniorzy:
Piotr Pawlicki
Janusz Kołodziej
Emil Sajfutdinow
Jason Doyle
Jaimon Lidsey U24
Szymon Szlauderbach U24
Juniorzy:
Kacper Pludra
Krzysztof Sadurski
Damian Ratajczak
Hubert Ścibak

 

BETARD SPARTA WROCŁAW
Seniorzy:
Maciej Janowski
Tai Woffinden
Artiom Łaguta
Gleb Czugunow U24
Daniel Bewley U24
Juniorzy:
Przemysław Liszka
Michał Curzytek
Bartosz Curzytek
Mateusz Panicz

 

ELTROX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA
Seniorzy: 
Kacper Woryna
Leon Madsen
Fredrik Lindgren
Bartosz Smektała U24
Jonas Jeppesen U24
Juniorzy:
Jakub Miśkowiak
Mateusz Świdnicki
Bartłomiej Kowalski
Kamil Król
Patryk Kowalik
Jakub Martyniak
Adrian Bialk

 

MOTOR LUBLIN
Seniorzy:
Jarosław Hampel
Krzysztof Buczkowski
Grigorij Łaguta
Mikkel Michelsen
Dominik Kubera U24
Mark Karion U24
Juniorzy:
Wiktor Lampart
Mateusz Cierniak
Wiktor Firmuga
Maksymilian Śledź
Jakub Szpytma
Jakub Banucha
Kacper Gosik

 

MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ
Seniorzy:
Przemysław Pawlicki
Krzysztof Kasprzak
Nicki Pedersen
Kenneth Bjerre
Norbert Krakowiak U24
Roman Lachbaum U24
Juniorzy:
Kacper Łobodziński
Denis Zieliński
Damian Lotarski

 

EWINNER APATOR TORUŃ
Seniorzy:
Paweł Przedpełski
Tobiasz Musielak
Adrian Miedziński
Jack Holder
Chris Holder
Robert Lambert U24
Paweł Łaguta U24
Juniorzy:
Karol Żupiński
Kamil Marciniec
Krzysztof Lewandowski
Justin Stolp
Aleks Rydlewski
Jakub Janik

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: