Szkolenie sędziów kl. "O" sportu żużlowego 14.02.2020 r.
Dnia 14 lutego 2020 roku (piątek) w Sali Konferencyjnej ZKŻ... więcej
Spotkanie dot. rozgrywek Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie i Cross Country 2020.
Dnia 7 lutego 2020 r. w Zarządzie Okręgowym Polskiego Związku Motorowego w... więcej
OKRĘGOWE SZKOLENIE SĘDZIÓW SPORTU SAMOCHODOWEGO Gorzów Wlkp., 29.02.2020 r.
Okręgowe Szkolenie Sędziów Sportu Samochodowego Zarządu Okręgowego PZM Zielona... więcej
Sezon 2020 coraz bliżej! Sprzedaż otwarta karnetów na mecze Stali Gorzów Wielkopolski trwa!
Do pierwszego meczu PGE Ekstraligi w sezonie 2020 zostało już tylko nieco... więcej
Oficjalny terminarz sparingów Stelmetu Falubazu Zielona Góra przed sezonem 2020
Znamy oficjalne daty wszystkich przedsezonowych sparingów Stelmetu Falubazu... więcej
Zgłoszenia do Kalendarza Imprez ZO PZM Zielona Góra na 2020 rok
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Zielonej Górze uprzejmie prosi... więcej
Kursokonferencja sędziowska - sędziowie kl. "I" - sport motocyklowy
Uprzejmie informujemy, że w dniach 29 lutego/01 marca 2020 r. oraz... więcej
Szkolenie sędziów kl. "O" sportu żużlowego
Okręgowa Komisja Sportu Żużlowego PZM informuje, że w dniu 14 lutego ... więcej
Wesołych Świąt! ❊ ❉ ✱ ✲ ✩ ✫
    ❉ ✱ ✲ ✩ ✫ ✬ ✭  ✬ ✫ ✩ ✲ ✭ ✱ ✩ ✬ ✲ ✱ ❉ ✭... więcej

Nowe składy Okręgowych Komisji

Informujemy, iż dnia 5 grudnia 2019 r. na posiedzeniu Zarządu Okręgowego PZM w Zielonej Górze Uchwałą nr 37 powołane zostały nowe składy osobowe Okręgowych Komisji na lata 2019 - 2023.

 

 

Okręgowa Komisja Sportu Żużlowego w składzie:

Krzysztof Orzeł – Przewodniczący,

Tomasz Walczak – Zastępca Przewodniczącego,

Piotr Paluch – Członek,

Robert Andrzejczak – Członek,

Marian Piaskowski – Członek.

 

Okręgowa Komisja Sportu Samochodowego w składzie:

Tomasz Kaczmarczyk – Przewodniczący,

Edward Kaczmarczyk – Zastępca Przewodniczącego,

Elżbieta Kaczmarczyk - Członek

 

Okręgowa Komisja Sportu Motocyklowego w składzie:

Ewa Wykurz – Przewodniczący,

Monika Budnik – Zastępca Przewodniczącego,

Rafał Filipiak – Członek,

Edward Kaczmarczyk – Członek,

Aleksandra Bartlewska – Członek.

 

Okręgowa Komisja Sportu Kartingowego w składzie:

Rafał Filipiak – Przewodniczący,
Bartosz Czarkowski – Zastępca Przewodniczącego,

Krzysztof Dubowik – Członek

 

Okręgowa Komisja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w składzie:

Przemysław Gliński – Przewodniczący,

Karol Holski – Zastępca Przewodniczącego,

Ireneusz Mandziuk – Członek,

Sylwester Wawrzyn – Członek,

Emilia Pisarek – Członek.

 

Okręgowa Komisja Sportu Popularnego i Turystyki w składzie:

Krystian Sudak – Przewodniczący,

Łukasz Tadeusz – Zastępca Przewodniczącego,

Alicja Pacholak – Członek.

 

 

Okręgowa Komisja Odznaczeń:

Stanisław Pieńkowski – Przewodniczący,

Wacław Lepak – Zastępca Przewodniczącego,

Jan Szurkowski – Członek.

Zarząd Okręgowy PZM: