Bilety na mecz Stali Gorzów z FOGO Unią Leszno w sprzedaży!
W niedzielę 24 lipca o godz. 16:30 Stalowcy na własnym torze zmierzą się z... więcej
Adepci #FalubazJunior na zgrupowaniu w Libercu
Adepci zielonogórskiej szkółki żużlowej dziś rozpoczęli trzydniowe zgrupowanie... więcej
#ZIEKRO| Pewne zwycięstwo Stelmet Falubazu
Stelmet Falubaz Zielona Góra zdecydowanie pokonał Cellfast Wilki Krosno, które... więcej
Biuro nieczynne 22.07.-05.08.2022 r.
Informujemy, iż w dniach 22.07. - 05.08.2022 r. biuro Zarządu Okręgowego PZM w... więcej
DMPJ| Dziś przy W69 półfinał rywalizacji
Dziś w Zielonej Górze rozpocznie się półfinałowa faza Drużynowych Mistrzostw... więcej
Dwa dni młodzieżowych zmagań przy W69
Przed nami dwa dni młodzieżowych zmagań w Zielonej Górze. Juniorzy ... więcej
Biuro nieczynne
Informujemy, iż w dnia 29.06.2022 r. biuro Zarządu Okręgowego PZM w... więcej
W piątek kolejny mecz PGE Ekstraligi na Jancarzu! Bilety w sprzedaży!
W piątek o godz. 18:00 Stalowcy na własnym torze zmierzą się z drużyną... więcej
Stelmet Falubaz przegrywa w Gdańsku
Stelmet Falubaz Zielona Góra nie zaliczy meczu w Gdańsku do udanych. Bo słabym... więcej
#DMPJ| Drugie miejsce juniorów Falubazu Zielona Góra
Żużlowcy Falubazu Zielona Góra z 37 punktami zajęli drugie miejsce w pierwszej... więcej

Moje Bermudy Stal Gorzów z pierwszym zwycięstwem w sezonie 2022!

Moje Bermudy Stal Gorzów z pierwszym zwycięstwem w sezonie 2022! Podopieczni Stanisława Chomskiego pokonali na własnym torze drużynę For Nature Solutions Apator Toruń 47:43.

Najwięcej punktów dla żółto-niebieskich wywalczył Bartosz Zmarzlik – 15.

Moje Bermudy Stal Gorzów – 47 pkt.

9. Szymon Woźniak – 12+1 (3,2,2,3,2*)

10. Anders Thomsen – 5+2 (2,1,0,2,0)

11. Martin Vaculik – 10 (0,3,3,2,2)

12. Patrick Hansen – 3 (0,1,1,1)

13. Bartosz Zmarzlik – 15 (3,3,3,3,3)

14. Jakub Stojanowski – 0 (0,0,d)

15. Mateusz Bartkowiak – 2 (2,0,0)

16. Wiktor Jasiński – NS

For Nature Solutions Apator Toruń – 43 pkt.

1. Patryk Dudek – 10+1 (1*,3,2,1,0,3)

2. Robert Lambert – 11+1 (2,1*,2,3,3,0)

3. Paweł Przedpełski – 8 (2,2,1,2,0,1)

4. Zastępstwo zawodnika

5. Jack Holder – 8+1 (1*,0,3,2,1,1)

6. Krzysztof Lewandowski – 4 (3,1,0)

7. Denis Zieliński – 2 (1,0,1)

8. Karol Żupiński – NS

Bieg po biegu:
1. (64,18) Woźniak, Przedpełski, Dudek, Vaculik – 3:3 – (3:3)
2. (60,07) Lewandowski, Bartkowiak, Zieliński, Stojanowski – 2:4 – (5:7)
3. (58,33) Zmarzlik, Lambert, Holder, Hansen – 3:3 – (8:10)
4. (58,54) Dudek, Thomsen, Lewandowski, Stojanowski – 2:4 – (10:14)
5. (59,45) Vaculik, Przedpełski, Hansen, Holder – 4:2 – (14:16)
6. (58,65) Zmarzlik, Dudek, Lambert, Bartkowiak – 3:3 – (17:19)
7. (59,01) Holder, Woźniak, Thomsen, Zieliński – 3:3 – (20:22)
8. (58,88) Zmarzlik, Lambert, Przedpełski, Stojanowski (d) – 3:3 – (23:25)
9. (58,18) Lambert, Woźniak, Dudek, Thomsen – 2:4 – (25:29)
10. (58,94) Vaculik, Holder, Hansen, Lewandowski – 4:2 – (29:31)
11. (59,46) Woźniak, Przedpełski, Hansen, Dudek – 4:2 – (33:33)
12. (59,68) Lambert, Vaculik, Zieliński, Bartkowiak – 2:4 – (35:37)
13. Zmarzlik, Thomsen, Holder, Przedpełski – 5:1 – (40:38)
14. (59,89) Dudek, Vaculik, Holder, Thomsen – 2:4 – (42:42)
15. Zmarzlik, Woźniak, Przedpełski, Lambert – 5:1 – (47:43)

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: