Licytacje PZM na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacjach PZM na rzecz Wielkiej... więcej
Nowy system Inside PZM dla sportu samochodowego i kartingowego
Szanowni Państwo, Biuro Sportu i Turystyki Polskiego Związku Motorowego... więcej
Nowe stopnie licencji sportu samochodowego
Szanowni Państwo,W imieniu Głównej Komisji Sportu Samochodowego, Biuro Sportu i... więcej
Okręgowe Szkolenie na licencję Sędziego Sportu Samochodowego, 04.02.2023 r., Gorzów Wlkp.
Okręgowe Szkolenie Sędziów Sportu Samochodowego Zarządu Okręgowego PZM Zielona... więcej
Komunikat ZG PZM z dnia 21.12.2022 dot. Ubezpieczeń na rok 2023 z obowiązującymi stawkami i opłatami
Informujemy, iż od 1 stycznia 2023 r. przy przedłużaniu bądź wystawianiu... więcej
Wesołych Świąt! ❊ ❉ ✱ ✲ ✩ ✫
     ❉ ✱ ✲ ✩ ✫ ✬ ✭ ✬ ✫ ✩ ✲ ✭ ✱ ✩ ✬ ✲ ✱ ❉ ✭ ✫Z okazji... więcej
Bilety na SGP i SGP2 w sprzedaży otwartej!
Cały czas trwa sprzedaż otwarta na Speedway Grand Prix i Speedway Grand Prix 2... więcej
Stal Gorzów: Karnety na sezon 2023 w sprzedaży otwartej!
Karnety obowiązują na sezon zasadniczy PGE Ekstraligi i rozgrywki U-24... więcej
Stal Gorzów: Karnety na sezon 2023 w sprzedaży otwartej!
Karnety obowiązują na sezon zasadniczy PGE Ekstraligi i rozgrywki U-24... więcej
Masz oświetleniowy wrócił na swoje miejsce na stadionie w Zielonej Górze
Po niepełnych dwóch miesiącach czwarty masz oświetleniowy przy W69 wrócił na... więcej

Lista Laureatów do Finału Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Turnieju BRD dla Szkół Podstawowych

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Zielonej Górze informuje, iż do Finału Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Turnieju BRD dla Szkół Podstawowych zakwalifikowały się szkoły:

 

1. Publiczna Szkoła Podstawowa w Drzonkowie.

2. Szkoła Podstawowa nr 13 w Gorzowie Wlkp.

3. Szkoła Podstawowa w Wawrowie.

4. Zespół Szkół w Maszewie.

5. Szkoła Podstawowa im. Majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Trzcielu.

6. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Leśniowie Wielkim.

7. Szkoła Podstawowa w Golicach.

8. Szkoła Podstawowa w Niegosławicach.

9. Szkoła Podstawowa im. Polskich Strażaków w Trzemesznie Lubuskim.

10. Szkoła Podstawowa w Brodach.

11. Szkoła Podstawowa w Szlichtyngowej.

12. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Żaganiu.

13. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku.

14. Szkoła podstawowa w Klenicy.

15. Szkoła Podstawowa w Nowym Kramsku.

16. Szkoła Podstawowa w Siecieborzycach,

17. Szkoła Podstawowa nr 2 we Wschowie.

18. Szkoła Podstawowa im. Pomnika Rodła w Dąbrówce Wlkp.

19. Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków.

 

Gratulujemy zwycięzcom eliminacji powiatowych oraz zapraszamy na eliminacje wojewódzkie 31 maja 2016 roku w Sulęcinie.

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: