Gala KSF24, czyli prezentacja drużyny Falubazu już 22 marca!
Na to wydarzenie kibice Enei Falubazu Zielona Góra czekają z niecierpliwością.... więcej
Znana pełna obsada XVIII Memoriału E. Jancarza
W sobotę 30.03.2024r. na stadionie przy ul. Śląskiej rozegrany zostanie XVIII... więcej
Wręczono Odznaczenia honorowe w Naszym Okręgu
Dnia 09.02.2024 r. w trakcie Szkolenia osób funkcyjnych miała miejsce mała... więcej
Szkolenie osób funkcyjnych kl."O" w sporcie żużlowym
Dnia 09.02.2024 r. odbyło się szkolenie osób funkcyjnych, w którym wzięło... więcej
Kalendarz sportu motocyklowego 2024
W dniu 26 stycznia 2024 roku Prezydium ZG PZM zatwierdziło kalendarz sportu... więcej
Sprzedaż Biletów Na XVIII Memoriał Edwarda Jancarza!
W sobotę 30. marca na Stadionie przy ul. Śląskiej w Gorzowie rozegrany zostanie... więcej
Enea Falubaz Zielona Góra znów potrenuje w Świnoujściu
Świnoujście po raz kolejny stanie się miejscem zimowego zgrupowania naszej... więcej
Kalendarz PZM na sezon 2024 w sporcie żużlowym
Znamy kolejne daty zawodów żużlowych w sezonie 2024. 30 marca w Gdańsku oraz... więcej
Matouš Kameník w Zielonej Górze!
Matouš Kameník dołącza do składu zielonogórskiej drużyny w rozgrywkach U24... więcej
W Zielonej Górze powstanie minitor!
Od 1 do 14 stycznia można było głosować na projekt nr 12 w zielonogórskim... więcej

Kolejne zwycięstwo Enea Stali Gorzów i awans do Finału U24 Ekstraligi!

We wtorek Enea Stal Gorzów wywalczyła kolejne zwycięstwo w U24 Ekstralidze, które dało awans do Finału tych rozgrywek!

Najwięcej punktów dla żółto-niebieskich wywalczyli: Wiktor Jasiński i Oskar Paluch.

Tauron U24 Włókniarz Częstochowa – 40 pkt.

Franciszek Karczewski – 10+3 (3,1,1,2,1*,2)

Anton Karlsson – 12+1 (1,2,2,3,3,1*)

Kajetan Kupiec – 8+1 (2*,2,1,1,-,2)

Espen Sola – 1+1 (0,1*,0,-,-)

Mitchell Cluff – 6 (2,3,w,1)

Szymon Wolski – 3 (2,0,1,0)

Kacper Halkiewicz – 0 (w,w,-)

Andrij Rozaluk – NS

Enea Stal Gorzów – 50 pkt.

Oskar Paluch – 12 (1,2,3,3,3)

Michael West – 4 (1,1,0,2)

Andreas Olsen – 2+1 (0,0,2*,0,-)

Wiktor Jasiński – 12 (3,3,3,w,3)

Mathias Pollestad – 10+1 (3,3,2*,2,-)

Jakub Stojanowski – 6+1 (1,2*,3,0)

Villads Nagel – 4+1 (3,0,1*,0)

Bieg po biegu:

Karczewski, Kupiec, Paluch, Olsen – 5:1 – (5:1)

Nagel, Wolski, Stojanowski, Halkiewicz (w) – 2:4 – (7:5)

Pollestad, Cluff, West, Sola – 2:4 – (9:9)

Jasiński, Stojanowski, Karlsson, Wolski – 1:5 – (10:14)

Jasiński, Kupiec, Sola, Olsen – 3:3 – (13:17)

Cluff, Paluch, West, Halkiewicz (w) – 3:3 – (16:20)

Pollestad, Karlsson, Karczewski, Nagel – 3:3 – (19:23)

Jasiński, Olsen, Wolski, Cluff (w) – 1:5 – (20:28)

Paluch, Karlsson, Karczewski, West – 3:3 – (23:31)

Stojanowski, Pollestad, Kupiec, Sola – 1:5 – (24:36)

Paluch, Karczewski, Kupiec, Jasiński (w) – 3:3 – (27:39)

Karlsson, West, Nagel, Wolski – 3:3 – (30:42)

Karlsson, Pollestad, Cluff, Olsen – 4:2 – (34:44)

Paluch, Kupiec, Karczewski, Nagel – 3:3 – (37:47)

Jasiński, Karczewski, Karlsson, Stojanowski – 3:3 – (40:50)

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: