Odznaczenia dla działaczy Stali Gorzów
We wtorek 26 listopada w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie odznaczono... więcej
Posiedzenie ZO PZM - 05.12.2019 r.
Dnia 5 grudnia 2019 roku na torze kartingowym WallraV w Starym Kisielinie... więcej
Korytarz życia i jazda na suwak z podpisem Prezydenta
Prezydent RP Andrzej Duda podpisał 5 listopada 2019 r. przygotowaną przez... więcej
Nowe uregulowania w ruchu drogowym
W dniu dzisiejszym, tj. 7 listopada 2019 r. wchodzą w życie nowe uregulowania w... więcej
30% zniżki na ubezpieczenie OC samochodów osobowych i motocykli starszych niż 25 lat
Niezmiernie miło jest nam poinformować Państwa, że wraz z Compensą... więcej
REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego w Motocrossie
Regulamin uzupełniający Mistrzostw Okręgu Lubuskiego w Motocrossie do pobrania... więcej
REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY GRAND PRIX NIEPODLEGŁOŚCI W MOTOCROSSIE 10.11.2019 LEMIERZYCE
Regulamin uzupełniający GP Niepodległości w Motocrossie do pobrania tutaj. 

IMP | Zmarzlik drugi, Dudek szósty, Protasiewicz piętnasty

Indywidualnym Mistrzem Polski 2019 został Janusz Kołodziej. W zawodach wystąpiła dwójka zawodników Stelmet Falubazu Zielona Góra oraz jeden zawodnik truly.work Stal Gorzów.

Bartosz Zmarzlik zajął drugie miejsce, Patryk Dudek szóste, a Piotr Protasiewicz piętnaste miejsce.

 

1. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) - 15+2 (3,3,1,2,3,3) + 1. miejsce w finale
1. Bartosz Zmarzlik (truly.work Stal Gorzów) - 17 (3,3,3,3,3,2) + 2. miejsce w finale
3. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) - 14 (3,2,3,3,2,1) + 3. miejsce w finale
4. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) - 11+3 (3,w,2,3,3,0) + 4. miejsce w finale
5. Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 9+1 (2,1,3,3,0)
6. Patryk Dudek (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 11+0 (2,2,3,1,3)
7. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) - 8 (1,3,2,0,2)
8. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) - 8 (1,3,2,1,1)
9. Norbert Kościuch (Get Well Toruń) - 7 (2,0,1,2,2)
10. Krystian Pieszczek (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 6 (t,2,0,2,2)
11. Adrian Miedziński (forBET Włókniarz Częstochowa) - 5 (1,2,2,w,d)
12. Oskar Fajfer (Car Gwarant Start Gniezno) - 4 (2,1,0,1,0)
13. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) - 4 (0,1,1,2,0)
14. Kacper Gomólski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 3 (1,d,1,d,1)
15. Piotr Protasiewicz (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 2 (0,0,0,1,1)
16. Adrian Cyfer (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 2 (0,1,0,0,1)
17. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) - 0 (0)
18. Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno) - ns

Bieg po biegu:
1. (62,03) Janowski, Kościuch, Kubera, Smektała (Pieszczek - t)
2. (61,59) Pi. Pawlicki, Fajfer, Gomólski, Lampart
3. (60,93) Zmarzlik, Dudek, Miedziński, Cyfer
4. (60,78) Kołodziej, Prz. Pawlicki, Drabik, Protasiewicz
5. (60,41) Zmarzlik, Janowski, Prz. Pawlicki, Pi. Pawlicki (w)
6. (60,35) Drabik, Pieszczek, Cyfer, Gomólski (d4)
7. (60,44) Kołodziej, Miedziński, Lampart, Kościuch
8. (61,03) Kubera, Dudek, Fajfer, Protasiewicz
9. (61,75) Janowski, Miedziński, Gomólski, Protasiewicz
10. (60,62) Dudek, Pi. Pawlicki, Kołodziej, Pieszczek
11. (60,88) Zmarzlik, Drabik, Kościuch, Fajfer
12. (62,88) Prz. Pawlicki, Kubera, Lampart, Cyfer
13. (61,75) Janowski, Lampart, Dudek, Drabik
14. (62,38) Prz. Pawlicki, Pieszczek, Fajfer, Miedziński (w)
15. (62,12) Pi. Pawlicki, Kościuch, Protasiewicz, Cyfer
16. (62,04) Zmarzlik, Kołodziej, Kubera, Gomólski (d/st)
17. (61,91) Kołodziej, Janowski, Cyfer, Fajfer
18. (61,72) Zmarzlik, Pieszczek, Protasiewicz, Lampart
19. (61,70) Dudek, Kościuch, Gomólski, Prz. Pawlicki
20. (62,09) Pi. Pawlicki, Drabik, Kubera, Miedziński (d4)

Półfinał:
21. (61,81) Pi. Pawlicki, Kołodziej, Prz. Pawlicki, Dudek

Finał:
22. Kołodziej, Zmarzlik, Janowski, Pi. Pawlicki

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: