Gala KSF24, czyli prezentacja drużyny Falubazu już 22 marca!
Na to wydarzenie kibice Enei Falubazu Zielona Góra czekają z niecierpliwością.... więcej
Znana pełna obsada XVIII Memoriału E. Jancarza
W sobotę 30.03.2024r. na stadionie przy ul. Śląskiej rozegrany zostanie XVIII... więcej
Wręczono Odznaczenia honorowe w Naszym Okręgu
Dnia 09.02.2024 r. w trakcie Szkolenia osób funkcyjnych miała miejsce mała... więcej
Szkolenie osób funkcyjnych kl."O" w sporcie żużlowym
Dnia 09.02.2024 r. odbyło się szkolenie osób funkcyjnych, w którym wzięło... więcej
Kalendarz sportu motocyklowego 2024
W dniu 26 stycznia 2024 roku Prezydium ZG PZM zatwierdziło kalendarz sportu... więcej
Sprzedaż Biletów Na XVIII Memoriał Edwarda Jancarza!
W sobotę 30. marca na Stadionie przy ul. Śląskiej w Gorzowie rozegrany zostanie... więcej
Enea Falubaz Zielona Góra znów potrenuje w Świnoujściu
Świnoujście po raz kolejny stanie się miejscem zimowego zgrupowania naszej... więcej
Kalendarz PZM na sezon 2024 w sporcie żużlowym
Znamy kolejne daty zawodów żużlowych w sezonie 2024. 30 marca w Gdańsku oraz... więcej
Matouš Kameník w Zielonej Górze!
Matouš Kameník dołącza do składu zielonogórskiej drużyny w rozgrywkach U24... więcej
W Zielonej Górze powstanie minitor!
Od 1 do 14 stycznia można było głosować na projekt nr 12 w zielonogórskim... więcej

IMP 250cc| 4 punkty Kacpra Witrykusa w Gdańsku

Kacper Witrykus otrzymał powołanie na start w drugim finale Indywidualnych Mistrzostw Polski w klasie 250cc. Zielonogórzanin w Gdańsku wywalczył 4 punkty w czterech biegach. Występ zakończył upadkiem, po którym nie kontynuował startów.

1. Maksymilian Pawełczak (Polonia Bydgoszcz) (3,3,3,3,3,3) 18 – 1. miejsce w finale
2. Karol Szmyd (Motor Lublin) (2,3,W,3,3,2) 13 – 1. miejsce w barażu+ 2. miejsce w finale
3. Adam Putkowski (Polonia Bydgoszcz) (1,3,3,2,3,1) 13 – 3. miejsce w finale
4. Paweł Sitek (TŻ Ostrovia) (3,2,3,W,2,0) 10 – 2. miejsce w barażu+ 4. miejsce w finale
5. Emil Maroszek (Polonia Bydgoszcz) (3,2,2,2,2) 11 – 3. miejsce w barażu
6. Kewin Nycz (Stal Gorzów) (1,1,3,3,1) 9 – 4. miejsce w barażu
7. Alan Ciurzyński (Włókniarz Częstochowa) (0,3,2,1,2) 8
8. Kacper Mania (Unia Leszno) (2,0,W,3,2) 7
9. Bartosz Derek (KS Toruń) (2,T,W,1,3) 6
10. Filip Bęczkowski (Stal Gorzów) (3,1,2,W/2,NS) 6
11. Paweł Wyczyszczok (ROW Rybnik) (1,1,1,2,1) 6
12. Mikołaj Duchiński (KS Toruń) (0,2,0,1,1) 4
13. Dominik Baryłka (Stal Gorzów) (D,0,1,2,1) 4
14. Kacper Witrykus (Falubaz Zielona Góra) (1,2,1,W,NS) 4
15. Jonasz Żyta (GKM Grudziądz) (1,2,T) 3
16. Krystian Gręda (Kolejarz Rawicz) (2,D,W/2,0,D) 2
17. Damian Miller (GKM Grudziądz) (0,0,-,NS,NS) 0

Bieg po biegu:
1. (68.88) Sitek, Mania, Putkowski, Ciurzyński
2. (69.28) Maroszek, Derek, Wyczyszczok, Baryłka (D)
3. (69.25) Pawełczak, Szmyd, Nycz, Duchiński
4. (69.38) Bęczkowski, Gręda, Witrykus, Miller
5. (68.80) Pawełczak, Maroszek, Bęczkowski, Mania
6. (69.47) Szmyd, Sitek, Żyta (Derek T), Gręda (D)
7. (69.77) Ciurzyński, Witrykus, Nycz, Baryłka
8. (70.52) Putkowski, Duchiński, Wyczyszczok, Miller
9. (71.55) Nycz, Żyta, Derek (W), Mania (W)
10. (69.70) Sitek, Maroszek, Witrykus, Duchiński
11. (69.22) Pawełczak, Ciurzyński, Wyczyszczok, Żyta (T) (Gręda W/2)
12. Putkowski, Bęczkowski, Baryłka, Szmyd (W)
13. (69.40) Mania, Baryłka, Duchiński, Gręda
14. (71.34) Nycz, Wyczyszczok, Sitek (W), Bęczkowski
15. (69.38) Szmyd, Maroszek, Ciurzyński, Miller (NS)
16. (70.09) Pawełczak, Putkowski, Derek, Witrykus (W)
17. (70.47) Szmyd, Mania, Wyczyszczok, Witrykus (NS)
18. (70.25) Pawełczak, Sitek, Baryłka, Miller (NS)
19. (70.88) Derek, Ciurzyński, Duchiński, Bęczkowski (NS)
20. (70.47) Putkowski, Maroszek, Nycz, Gręda (D)
21. (69.75) Szmyd, Sitek, Maroszek, Nycz
22. (69.53) Pawełczak, Szmyd, Putkowski, Sitek

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: