Odznaczenia dla działaczy Stali Gorzów
We wtorek 26 listopada w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie odznaczono... więcej
Posiedzenie ZO PZM - 05.12.2019 r.
Dnia 5 grudnia 2019 roku na torze kartingowym WallraV w Starym Kisielinie... więcej
Korytarz życia i jazda na suwak z podpisem Prezydenta
Prezydent RP Andrzej Duda podpisał 5 listopada 2019 r. przygotowaną przez... więcej
Nowe uregulowania w ruchu drogowym
W dniu dzisiejszym, tj. 7 listopada 2019 r. wchodzą w życie nowe uregulowania w... więcej
30% zniżki na ubezpieczenie OC samochodów osobowych i motocykli starszych niż 25 lat
Niezmiernie miło jest nam poinformować Państwa, że wraz z Compensą... więcej
REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego w Motocrossie
Regulamin uzupełniający Mistrzostw Okręgu Lubuskiego w Motocrossie do pobrania... więcej
REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY GRAND PRIX NIEPODLEGŁOŚCI W MOTOCROSSIE 10.11.2019 LEMIERZYCE
Regulamin uzupełniający GP Niepodległości w Motocrossie do pobrania tutaj. 

Finały Wojewódzkie Ogólnopolskich Turniejów Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Informujemy, iż znane są terminy i miejsca wszystkich Finałów Wojewódzkich tj.:

  • Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego odbędzie się 21 maja 2019 r. na torze kartingowym WallraV w Starym Kisielinie - oficjalne rozpoczęcie turnieju godz. 10:00; zgłoszenia przesyłać można do dnia 8 maja 2019 r. na adres e-mail:

          zarzad-okregowy.zielona.gora@pzm.pl

 

  • Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Szkół Specjalnych i Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych odbędzie się 23 maja 2019 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka we Wschowie - oficjalne rozpoczęcie turnieju godz. 10:00; zgłoszenia przesyłać można do dnia 8 maja 2019 r. na adres e-mail:

          zarzad-okregowy.zielona.gora@pzm.pl

 

  • Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Szkół Podstawowych (I i II grupa) odbędzie się dnia 24 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 18 im. Arkadego Fidlera w Zielonej Górze - oficjalne rozpoczęcie turnieju godz. 10:00; zgłoszenia przesyłać można do dnia 10 maja 2019 r. na adres e-mail:

          zarzad-okregowy.zielona.gora@pzm.pl

 

          Lista szkół zakwalifikowanych do Finału grupa I:

          1. Szkoła Podstawowa w Nowym Kramsku

          2. Szkoła podstawowa w Wawrowie

          3. Szkoła Podstawowa nr 8 w Żarach

          4. Szkoła Podstawowa w Grabiku

          5. Szkoła Podstawowa w Niegosławiu

          6. Szkoła Podstawowa w Tomaszowie

          7. Szkoła Podstawowa w Szlichtyngowej

          8. Szkoła Podstawowa nr 18 w Zielonej Górze

 

          Lista szkół zakwalifikowanych do Finału grupa II:

          1. Szkoła Podstawowa w Nowym Kramsku

          2. Szkoła Podstawowa w Wawrowie

          3. Szkoła Podstawowa nr 18 w Zielonej Górze

          4. Szkoła Podstawowa w Lipkach Wielkich

          5. Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Wlkp.

          6. Szkoła Podstawowa w Lipinkach Łużyckich

          7. Niepubliczne Gimnazjum Językowe we Wschowie

 

 

 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: