Biuro nieczynne - 21.06.2019 r.
Informujemy, iż w dniu 21.06.2019 r. biuro Zarządu Okręgowego PZM w Zielonej... więcej
Stelmet Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno 23.06.2019 r.
23 czerwca 2019 r. na stadionie przy Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze odbędzie... więcej
Posiedzenie ZO PZM - 07.06.2019
Dnia 31 maja 2019 roku na torze kartingowym WallraV w Starym Kisielinie... więcej
Biuro nieczynne - 12-14.06.2019 r.
Informujemy, iż w dniach od 12 do 14 czerwca 2019 r. w związku z... więcej
Biuro nieczynne - 04-07.06.2019 r.
Informujemy, iż w dniach od 4 do 7 czerwca 2019 r. w związku z... więcej
Biuro nieczynne - 21-24.05.2019 r.
Informujemy, iż w dniach od 21 do 24 maja 2019 r. w związku z... więcej
2. Runda ROK Cup Poland
Już w najbliższy weekend 18-19 maja zapraszamy serdecznie na tor w Starym... więcej

Finały Wojewódzkie Ogólnopolskich Turniejów Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Informujemy, iż znane są terminy i miejsca wszystkich Finałów Wojewódzkich tj.:

  • Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego odbędzie się 21 maja 2019 r. na torze kartingowym WallraV w Starym Kisielinie - oficjalne rozpoczęcie turnieju godz. 10:00; zgłoszenia przesyłać można do dnia 8 maja 2019 r. na adres e-mail:

          zarzad-okregowy.zielona.gora@pzm.pl

 

  • Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Szkół Specjalnych i Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych odbędzie się 23 maja 2019 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka we Wschowie - oficjalne rozpoczęcie turnieju godz. 10:00; zgłoszenia przesyłać można do dnia 8 maja 2019 r. na adres e-mail:

          zarzad-okregowy.zielona.gora@pzm.pl

 

  • Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Szkół Podstawowych (I i II grupa) odbędzie się dnia 24 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 18 im. Arkadego Fidlera w Zielonej Górze - oficjalne rozpoczęcie turnieju godz. 10:00; zgłoszenia przesyłać można do dnia 10 maja 2019 r. na adres e-mail:

          zarzad-okregowy.zielona.gora@pzm.pl

 

          Lista szkół zakwalifikowanych do Finału grupa I:

          1. Szkoła Podstawowa w Nowym Kramsku

          2. Szkoła podstawowa w Wawrowie

          3. Szkoła Podstawowa nr 8 w Żarach

          4. Szkoła Podstawowa w Grabiku

          5. Szkoła Podstawowa w Niegosławiu

          6. Szkoła Podstawowa w Tomaszowie

          7. Szkoła Podstawowa w Szlichtyngowej

          8. Szkoła Podstawowa nr 18 w Zielonej Górze

 

          Lista szkół zakwalifikowanych do Finału grupa II:

          1. Szkoła Podstawowa w Nowym Kramsku

          2. Szkoła Podstawowa w Wawrowie

          3. Szkoła Podstawowa nr 18 w Zielonej Górze

          4. Szkoła Podstawowa w Lipkach Wielkich

          5. Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Wlkp.

          6. Szkoła Podstawowa w Lipinkach Łużyckich

          7. Niepubliczne Gimnazjum Językowe we Wschowie

 

 

 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: