W piątek Półfinał na Jancarzu! Bilety w sprzedaży otwartej!
Ruszyła sprzedaż biletów na Półfinał PGE Ekstraligi, który w piątek rozegrany... więcej
Zwycięstwo Stali i awans do Półfinału! (wyniki)
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na własnym torze For Nature Solutions Apator... więcej
#ZIEBYD| Wysokie zwycięstwo Stelmetu Falubazu Zielona Góra
Maksym Borowiak okazał się sensacją pierwszego półfinału z Abramczyk Polonią... więcej
#BYDZIE| Bilety na mecz w Bydgoszczy w sprzedaży
W niedzielę 4 września w Bydgoszczy rozegrany zostanie drugi mecz półfinałowy... więcej
Kawczyński wygrywa 3 rundę Pucharu GKSŻ
W Zielonej Górze odbyła się trzecia runda Pucharu GKSŻ w klasie 250 cc. Przy... więcej
Bilety na mecz Stali Gorzów z FOGO Unią Leszno w sprzedaży!
W niedzielę 24 lipca o godz. 16:30 Stalowcy na własnym torze zmierzą się z... więcej
Adepci #FalubazJunior na zgrupowaniu w Libercu
Adepci zielonogórskiej szkółki żużlowej dziś rozpoczęli trzydniowe zgrupowanie... więcej
#ZIEKRO| Pewne zwycięstwo Stelmet Falubazu
Stelmet Falubaz Zielona Góra zdecydowanie pokonał Cellfast Wilki Krosno, które... więcej
Biuro nieczynne 22.07.-05.08.2022 r.
Informujemy, iż w dniach 22.07. - 05.08.2022 r. biuro Zarządu Okręgowego PZM w... więcej
DMPJ| Dziś przy W69 półfinał rywalizacji
Dziś w Zielonej Górze rozpocznie się półfinałowa faza Drużynowych Mistrzostw... więcej

Cash Broker Stal Gorzów wygrywa II rundę DMPJ! (wyniki)

Zwycięstwem żółto-niebieskich zakończyła się II runda DMPJ rozegrana w środę na Stadionie im. Edwarda Jancarza. Młodzi Stalowcy zdobyli 48 „oczek”.

Najwięcej punktów dla Cash Broker Stali Gorzów wywalczył Oskar Paluch – 18.

I. Cash Broker Stal Gorzów – 48 pkt.

Oskar Hurysz – 16 (2,3,3,2,3,3)

Mateusz Bartkowiak – 14 (2,3,2,1,3,3)

Oskar Paluch – 18 (3,3,3,3,3,3)

Oliwier Ralcewicz – z/z

II. Lokomotiv Daugavpils – 27 pkt.

Ernest Matjuszonok – 13 (3,2,2,1,3,2)

Artiom Juhno – z/z

Nikita Kaulins – 8 (1,1,2,1,1,2)

Markus Maximus Lill – 6 (0,1,1,0,2,2)

III. Francepol Falubaz Junior Zielona Góra – 21 pkt.

Dawid Rempała – 10 (2,2,3,2,1)

Wiktor Pelc – 2 (u,0,1,1,0)

Fabian Ragus – 9 (1,1,3,3,1)

Filip Frącewicz – 0 (u,w,w,ns,ns)

IV. SpecHouse PSŻ Poznań – 19 pkt.

Maurice Brown – 5 (3,2,u,0,0)

Kacper Teska – 6+1 (2,0,1,2,1*)

Olivier Buszkiewicz – 8 (1,2,3,2,0)

Pascal Krajewski – 0 (w,ns,ns,ns,ns)

Bieg po biegu:

(61,82) Matjuszonok, Hurysz, Krajewski (w), Pelc (u) – (2:3:0:0)

(60,34) Paluch, Rempała, Buszkiewicz – (5:3:1:2)

(60,85) Brown, Bartkowiak, Ragus, Lill – (7:3:4:3)

(60,31) Hurysz, Teska, Kaulins, Frącewicz (u) – (10:4:6:3)

(60,18) Paluch, Brown, Lill, Frącewicz (w) – (13:5:8:3)

(60,47) Paluch, Matjuszonok, Ragus, Teska – (16:7:8:4)

(61,17) Bartkowiak, Rempała, Kaulins – (19:8:8:6)

(61,56) Hurysz, Buszkiewicz, Lill, Pelc – (22:9:10:6)

(62,01) Rempała, Bartkowiak, Teska, Lill – (24:9:11:9)

(60,09) Paluch, Kaulins, Pelc, Brown (u) – (27:11:11:10)

(62,38) Buszkiewicz, Matjuszonok, Bartkowiak, Frącewicz (w) – (28:13:14:10)

(62,25) Ragus, Hurysz, Kaulins – (30:14:14:13)

(61,83) Paluch, Lill – (33:16:14:13)

(62,12) Ragus, Buszkiewicz, Kaulins – (33:17:16:16)

(62,03) Bartkowiak, Teska, Pelc – (36:17:18:17)

(62,17) Hurysz, Rempała, Matjuszonok, Brown – (39:18:18:19)

(62,83) Matjuszonok – (39:21:18:19)

(62,83) Bartkowiak, Lill, Teska, Pelc – (42:23:19:19)

(62,07) Hurysz, Kaulins, Ragus, Brown – (45:25:19:20)

(61,34) Paluch, Matjuszonok, Rempała, Buszkiewicz – (48:27:19:21)

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: