Falubazowe Mikołajki!
Falubazowe Mikołajki to jedno z najpiękniejszych, najbardziej wzruszających i... więcej
Zmiany w regulaminie DMP 2022
Od sezonu 2022 w PGE Ekstralidze będzie obowiązywał nowy system rozgrywek.... więcej
Igor Waliłko poprowadzi AMG GT3 w całym cyklu ADAC GT Masters.
W 2021 roku Igor podpisał kontrakt z Zakspeed Mobil 1 Racing Team na... więcej
Zostań wolontariuszem Stelmet Falubazu Zielona Góra
Zostań wolontariuszem Stelmet Falubazu Zielona GóraJesteś osobą energiczną i... więcej
Patrick Hansen, Oskar Paluch, Oskar Hurysz w Stalowej Rodzinie 2022
Podczas uroczystej Gali Stali Gorzów, która odbyła się w Folwarku Pszczew... więcej
Falubaz Zielona Góra | Karnety na sezon 2022 w sprzedaży
Jedziemy #NA MAXA, to cel to powrót do PGE Ekstraligi drużyny z Zielonej... więcej
Brąz dla Moje Bermudy Stali Gorzów! (wyniki)
Moje Bermudy Stal Gorzów po raz drugi w pojedynkach o brąz PGE Ekstraligi... więcej
Piotr Protasiewicz zostaje z nami!
Piotr Protasiewicz zostaje z nami! Kapitan zielonogórskiej drużyny uzgodnił... więcej
75-lat minęło....
Piękna i bogata historia zielonogórskiego żużla przykuwa uwagę wielu kibiców z... więcej
Impreza bez wizy PZM
Biuro Sportu i Turystyki Polskiego Związku Motorowego, działając w imieniu... więcej

Brąz dla Moje Bermudy Stali Gorzów! (wyniki)

Moje Bermudy Stal Gorzów po raz drugi w pojedynkach o brąz PGE Ekstraligi pokonała FOGO Unię Leszno 49:41 i zdobyła kolejny medal do kolekcji!

Najwięcej punktów dla żółto-niebieskich wywalczył Bartosz Zmarzlik – 14.

Moje Bermudy Stal Gorzów – 49

Szymon Woźniak – 11+1 (2*,2,3,3,1)

Anders Thomsen – 7+1 (2,1*,1,0,3)

Martin Vaculik – 12 (3,3,2,3,1)

Rafał Karczmarz – 3+2 (1,2,0,0)

Bartosz Zmarzlik – 14 (2,3,3,3,3)

Kamil Nowacki – 1 (1,0,0)

Wiktor Jasiński – 1 (w,0,1)

Kamil Pytlewski – ns

Fogo Unia Leszno – 41

Piotr Pawlicki – 6+1 (1,2,w,1*,2)

Janusz Kołodziej – 5+1 (0,1*,2,2,0)

Jaimon Lidsey – 0 (0,0,-,-)

Jason Doyle – 10 (3,1,2,2,2)

Emil Sajfutdinow – 11 (3,3,3,2,-)

Damian Ratajczak – 7+2 (3,1,1,1,1,0)

Krzysztof Sadurski – 2+1 (2*,0,0)

Bieg po biegu:

(59,78) Vaculik, Woźniak, Pawlicki, Lidsey – 5:1 – (5:1)

(60,66) Ratajczak, Sadurski, Nowacki, Jasiński (w/u) – 1:5 – (6:6)

(59,29) Sajfutdinow, Zmarzlik, Karczmarz, Kołodziej – 3:3 – (9:9)

(59,91) Doyle, Thomsen, Ratajczak, Nowacki – 2:4 – (11:13)

(60,40) Vaculik, Karczmarz, Doyle, Lidsey – 5:1 – (16:14)

(59,86) Zmarzlik, Pawlicki, Kołodziej, Jasiński – 3:3 – (19:17)

(59,88) Sajfutdinow, Woźniak, Thomsen, Sadurski – 3:3 – (22:20)

(59,89) Zmarzlik, Doyle, Ratajczak, Nowacki – 3:3 – (25:23)

(60,59) Woźniak, Kołodziej, Thomsen, Pawlicki (w/su) – 4:2 – (29:25)

(60,33) Sajfutdinow, Vaculik, Ratajczak, Karczmarz – 2:4 – (31:29)

(61,53) Woźniak, Doyle, Pawlicki, Karczmarz – 3:3 – (34:32)

(61,27) Vaculik, Kołodziej, Jasiński, Sadurski – 4:2 – (38:34)

(60,36) Zmarzlik, Sajfutdinow, Ratajczak, Thomsen – 3:3 – (41:37)

(60,95) Thomsen, Pawlicki, Woźniak, Kołodziej – 4:2 – (45:39)

(60,73) Zmarzlik, Doyle, Vaculik, Ratajczak – 4:2 – (49:41)

Sędzia: Piotr Lis
Komisarz toru: Maciej Głód
Zestaw startowy: I
NCD: 59,29 s. – uzyskał Emil Sajfutdinow (Unia) w biegu 3.
Wynik dwumeczu: 98:82 dla Stali, która zdobyła brązowy medal.

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: