Przerwa urlopowa
W dniach 02.08.2021r.-16.08.2021r. biuro ZO PZM we Wrocławiu będzie nieczynne z... więcej
Enduro Justin Extrime Sudety
Informujemy, że w dniach 13-14 sierpnia 2021r. Ziębicki Klub Sportowy Orion... więcej
5 runda ROK Cup Poland 2021: Jakub Jarosz w czołówce!
Jakub Jarosz – nasz kartingowy reprezentant młodszego pokolenia ma... więcej
Robert Kania czwarty na III rundzie Pucharu Polski Supermoto 2021!
Zmagania zawodników startujących w Pucharze Polski Supermoto 2021 ponownie... więcej
Dawid Maślakiewicz i Sławomir Murański zwyciężają w IV rundzie Rotax MAX Challenge Poland 2021!
Czwarta tegoroczna runda Rotax MAX Challenge Poland odbywała się tuż za polską... więcej
Szkolenie sędziów sportu samochodowego, 14.08.2021, Świdnica
 PROGRAM SZKOLENIA SĘDZIÓW SPORTU SAMOCHODOWEGOOrganizator: ... więcej
Kurs na licencję RN, 14-15.08.2021, Świdnica
Program kursu na licencję RN organizowany przez Stowarzyszenie G4 Sport Club... więcej
MACIEJ JANOWSKI WYGRYWA NA INAUGURACJĘ CYKLU GRAND PRIX
Tegoroczny cykl FIM Speedway Grand Prix wreszcie doczekał się startu. Zmagania... więcej
DMPJ: KOLEJNE ZWYCIĘSTWO SPARTY WROCŁAW
 Żużlowcy Sparty Wrocław ponownie byli najlepsi w zmaganiach... więcej
PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland odbędzie się 14 maja 2022 roku
PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland odbędzie się 14 maja 2022 roku... więcej

WTS NA DRUGIM MIEJSCU W ZALEGŁEJ RUNDZIE DMPJ

W poniedziałek na torze w Częstochowie odbyła się zaległa runda drużynowych mistrzostw Polski juniorów. Zespół WTS Sparty Wrocław zajął w tych zawodach drugie miejsce.

Najlepiej spośród wrocławian spisali się, najbardziej doświadczeni, Przemysław Liszka i Michał Curzytek. Obaj do dorobku zespołu dorzucili po 11 punktów.

Na domowym torze triumfowała ekipa Bocar Włókniarza Częstochowa.

Wyniki:

Bocar Włókniarz Częstochowa – 45 pkt.
1. Jakub Miśkowiak – 15 (3,3,3,3,3)
2. Mateusz Świdnicki – 15 (3,3,3,3,3)
3. Franciszek Karczewski – 10 (3,3,2,2,d)
4. Kajetan Kupiec – 5 (w,w,0,2,3)

WTS Sparta Wrocław – 37 pkt.
1. Mateusz Panicz – 5 (2,t,1,0,2)
2. Przemysław Liszka – 11 (2,2,3,2,2)
3. Bartosz Curzytek – 10 (1,1,2,3,3)
4. Michał Curzytek – 11 (3,1,2,3,2)

Famur ROW Rybnik – 23 pkt.
1. Paweł Trześniewski – 9 (2,2,2,2,1)
2. Mateusz Tudzież – 9 (2,2,3,1,1)
3. Przemysław Giera – NS
4. Błażej Wypior – 5 (d,3,0,1,1)

OK Bedmet Śląsk – Kolejarz Opole – 13 pkt.
1. Marcel Krzykowski – 4 (1,1,1,1,0)
2. Dawid Kołodziej – 3 (w,2,1,0,0)
3. Łukasz Szczęsny – 2 (d,0,0,1,1)
4. Jakub Martyniak – 4 (1,0,1,0,2)

Bieg po biegu:
1. M.Curzytek, Tudzież, Krzykowski, Kupiec (w/u) – (0:1:3:2)
2. Karczewski, Trześniewski, B.Curzytek, Kołodziej (w/u) – (3:1:4:4)
3. Świdnicki, Panicz, Martyniak, Giera (ns) – (6:2:6:4)
4. Miśkowiak, Liszka, Wypior (d3), Szczęsny (d4) – (9:2:8:4)
5. Wypior, Kołodziej, Kupiec (w/u), Panicz (t) – (9:4:8:7)
6. Karczewski, Liszka, Krzykowski, Giera (ns) – (12:5:10:7)
7. Świdnicki, Trześniewski, M.Curzytek, Szczęsny – (15:5:11:9)
8. Miśkowiak, Tudzież, B.Curzytek, Martyniak – (18:5:12:11)
9. Liszka, Trześniewski, Martyniak, Kupiec – (18:6:15:13)
10. Tudzież, Karczewski, Panicz, Szczęsny – (20:6:16:16)
11. Świdnicki, B.Curzytek, Krzykowski, Wypior – (23:7:18:16)
12. Miśkowiak, M.Curzytek, Kołodziej, Giera (ns) – (26:7:20:16)
13. M.Curzytek, Karczewski, Wypior, Martyniak – (28:7:23:17)
14. B.Curzytek, Kupiec, Szczęsny, Giera (ns) – (30:8:26:17)
15. Świdnicki, Liszka, Tudzież, Kołodziej – (33:8:28:18)
16. Miśkowiak, Trześniewski, Krzykowski, Panicz – (36:9:28:20)
17. Kupiec, Panicz, Szczęsny, Giera (ns) – (39:10:30:20)
18. B.Curzytek, Martyniak, Wypior, Karczewski (d1) – (39:12:33:21)
19. Świdnicki, M.Curzytek, Trześniewski, Kołodziej – (42:12:35:22)
20. Miśkowiak, Liszka, Tudzież, Krzykowski (u4) – (45:12:37:23)

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: