Szkolenie sędziów sportu samochodowego, 09.03.2024, Polanica Zdrój
AUTO MOTO KLUB Kłodzko, zaprasza swoich członków kandydatów na sędziów sportu... więcej
Komunikat nr 3 OKSS
Komunikat nr 3 OKSS
Komunikat nr 2 OKSS
Komunikat nr 2 OKSS
Komunikat nr 1 OKSS
Komunikat nr 1 OKSS 
Szkolenie na licencję sędziowskie w sporcie samochodowym, 03.02.2024r. Świdnica.
 1. Termin03.02.2024 r.2. Miejsce:Hotel Fado, Marii Konopnickiej 6, 58-100... więcej
Szkolenie na licencję ND-R, 03-04.02.2024, Świdnica
 1. Termin:03-04.02.20242. Miejsce:Hotel Fado, Marii Konopnickiej 6, 58-... więcej
Finał WOŚP
Siema! Już w niedzielę Wielki Finał WOŚP, to ostatnie chwile by przystąpić do... więcej
SPARTANIE GRAJĄ Z WOŚP
W niedzielę 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W akcję... więcej
BAUMATECH ÓSMY ROK Z RZĘDU SPONSOREM WTS SPARTY!
Wraz z początkiem Nowego Roku miło nam poinformować, że firma Baumatech nadal... więcej
Szkolenie na licencje ND-R, 10-11.02.2024 r., Świdnica
 Program kursu na licencję ND-R organizowanego przez Stowarzyszenie G4... więcej

WILKI NAJLEPSZE W DMPJ NA OLIMPIJSKIM

Orlen Cellfast Wilki Krosno triumfowały w środowej czwartej rundzie ćwierćfinałów Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Młodzi Spartanie zajęli czwarte miejsce.

Najlepiej we wrocławskim zespole spisał się Mateusz Panicz, zdobywca sześciu punktów.

Wyniki:

Orlen Cellfast Wilki Krosno: 41
13. Denis Zieliński (0,2,3,0,2) 7
14. Piotr Świercz (1,3,3,3,2) 12
15. Szymon Bańdur (2,1,3,3,3) 12
16. Krzysztof Sadurski (2,2,1,2,3) 10

Abramczyk Polonia Bydgoszcz: 33
5. Wiktor Przyjemski (3,3,3,3,3,3) 18
6. Olivier Buszkiewicz (3,1,1,2,3,0) 10
7. Bartosz Nowak (1,D,0,1,2) 4
8. Jakub Kowalski (1,0,W,-) 1

Agromix Polcopper Unia Leszno: 31
9. Antoni Mencel (3,3,2,2,1) 11
10. Kuba Wojtyńka (0,0,-,-) 0
11. Jakub Żurek (1,1,2,2,1) 7
12. Hubert Jabłoński (2,3,2,1,2) 10
19. Tobiasz Jakub Musielak (2,1,0) 3

WTS Sparta Wrocław: 13
1. Kacper Andrzejewski (3,1,0,1,0) 5
2. Dawid Rybak (0,D,0,0,1) 1
3. Mateusz Panicz (2,2,1,0,1) 6
4. Jakub Wiatrowski (W,0,1,0,0) 1

Bieg po biegu:
1. Przyjemski, Jabłoński, Świercz, Wiatrowski (W) (0:3:2:1)
2. Buszkiewicz, Panicz, Żurek, Zieliński (2:6:3:1)
3. Mencel, Bańdur, Kowalski, Rybak (2:7:6:3)
4. Andrzejewski, Sadurski, Nowak, Wojtyńka (5:8:6:5)
5. Mencel, Sadurski, Buszkiewicz, Wiatrowski (5:9:9:7)
6. Przyjemski, Panicz, Bańdur, Wojtyńka (7:12:9:8)
7. Jabłoński, Zieliński, Nowak (D), Rybak (D) (7:12:12:10)
8. Świercz, Żurek, Andrzejewski, Kowalski (8:12:13:13)
9. Zieliński, Musielak, Wiatrowski, Kowalski (W) (9:12:15:16)
10. Świercz, Mencel, Panicz, Nowak (10:12:17:19)
11. Przyjemski, Żurek, Sadurski, Rybak (10:15:19:20)
12. Bańdur, Jabłoński, Buszkiewicz, Andrzejewski (10:16:21:23)
13. Przyjemski, Sadurski, Jabłoński, Panicz (10:19:22:25)
14. Bańdur, Żurek, Nowak, Wiatrowski (10:20:24:28)
15. Świercz, Buszkiewicz, Musielak, Rybak (10:22:25:31)
16. Przyjemski, Mencel, Andrzejewski, Zieliński (11:25:27:31)
17. Buszkiewicz, Zieliński, Rybak, Musielak (12:28:27:33)
18. Sadurski, Nowak, Żurek, Wiatrowski (12:30:28:36)
19. Bańdur, Jabłoński, Panicz, Buszkiewicz (13:30:30:39)
20. Przyjemski, Świercz, Mencel, Andrzejewski (13:33:31:41)

Punktacja za speedwaynews.pl

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: