31 Rajd Rally Masters - Złotoryja
W najbliższy weekend - 12-13.06.2021r. zapraszamy na 31 Rajd Rally Masters... więcej
WTS NA DRUGIM MIEJSCU W ZALEGŁEJ RUNDZIE DMPJ
W poniedziałek na torze w Częstochowie odbyła się zaległa runda drużynowych... więcej
3 runda Rotax MAX Challenge Poland 2021: Wrocławianie w czołówce!
Za nami III runda cyklu Rotax MAX Challenge Poland 2021. Tym razem rywalizacja... więcej
32 Rally Masters Świdnica: Bardzo dobry występ naszych reprezentantów!
32 Rally Masters Świdnica 2021 był jednocześnie inauguracyjną rundą tegorocznej... więcej
Kartingowy weekend za nami!
W ubiegły weekend i jego przedednie owocowały bardzo ciekawymi wydarzeniami... więcej
Warunki prowadzenia zajęć/treningów sportowych, wydarzeń sportowych oraz współzawodnictwa sportowego
Stan prawny na dzień 7 czerwca 2021 r. Dokument do użytku wewnętrznego... więcej
Organizujesz imprezę sportową lub sportowo-rekreacyjną?
Ubezpiecz się, i wszystkie osoby biorące udział w jej realizacji w zakresie... więcej
Biuro Zarządu Okręgowego PZM będzie nieczynne
Informujemy, że biuro Zarządu Okręgowego we Wrocławiu (ul.Na Niskich Łąkach 4)... więcej
II i III Runda Ipone Enduro Sprint Series 2021
W najbliższy weekend 05-06.06.2021r. zapraszamy na II i III rundę imprezy... więcej
Światowy Dzień Ochrony Środowiska - 05.06.2021r.
Tegoroczne hasło przewodnie obchodów brzmi: „ECOSYSTEM RESTORATION” – „ODNOWA... więcej

Terminarz PGE Ekstraligi 2021 – zaczynamy w Grudziądzu

Wyjazdowym meczem z MrGarden GKM-em Grudziądz żużlowcy Betard Sparty Wrocław rozpoczną zmagania w sezonie 2021 PGE Ekstraligi. Mecz odbędzie się 3 kwietnia (sobota). Transmisja w stacji Eleven Sports.

Pierwszym przeciwnikiem naszej drużyny na Stadionie Olimpijskim będzie eWinner Apator Toruń. Mecz ten, w ramach drugiej rundy PGE Ekstraligi, odbędzie się 9 kwietnia (piątek). Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego zaplanowana jest na 20-22 sierpnia. Poniżej wykaz meczów Betard Sparty w sezonie zasadniczym PGE Ekstraligi 2021.

1 runda: MrGarden GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław (3 kwietnia, sobota)

2 runda: Betard Sparta Wrocław – eWinner Apator Toruń (9 kwietnia, piątek)

3 runda: Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław (18 kwietnia, niedziela)

4 runda: Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno (2 maja, niedziela)

5 runda: Eltrox Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław (9 maja, niedziela)

6 runda: Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów (16 maja, niedziela)

7 runda: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław (30 maja, niedziela)

8 runda: Betard Sparta Wrocław – MrGarden GKM Grudziądz (4 czerwca, piątek)

9 runda: eWinner Apator Toruń – Betard Sparta Wrocław (11 czerwca, piątek)

10 runda: Betard Sparta Wrocław – Motor Lublin (27 czerwca, niedziela)

11 runda: Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław (4 lipca, niedziela)

12 runda: Betard Sparta Wrocław – Eltrox Włókniarz Częstochowa (25 lipca, niedziela)

13 runda: Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław (1 sierpnia, niedziela)

14 runda: Betard Sparta Wrocław – RM Solar Falubaz Zielona Góra (20 sierpnia, piątek)

Półfinały: 5 i 12 września

Finały i mecze o 3. miejsce: 19 i 26 września

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: