MACRON NOWYM PARTNEREM TECHNICZNYM BETARD SPARTY WROCŁAW!
W sezon 2024 wjeżdżamy z nowym partnerem technicznym – włoską marką... więcej
RUSZA PRZEDSEZONOWE ZGRUPOWANIE BETARD SPARTY
Żużlowcy Betard Sparty Wrocław jutro oficjalnie rozpoczną przedsezonowe... więcej
ECO DLA BIZNESU PRZEDŁUŻA WSPÓŁPRACĘ Z KLUBEM
Eco dla Biznesu, firma zapewniająca profesjonalne doradztwo energetyczne dla... więcej
GOJA KOLEJNY RAZ Z WTS SPARTĄ
OJA – materiały budowalne, po raz siódmy wesprze WTS Spartę Wrocław i w... więcej
MAGIK PRZEDŁUŻA WSPÓŁPRACĘ Z KLUBEM I ZWIĘKSZA ZAANGAŻOWANIE
Firma MAGIK CHŁODNICTWO nie tylko pozostaje z nami na kolejne dwa sezony, ale... więcej
Szkolenie na licencję ND-R, 16-17.03.2024, Świdnica
1. Terminy:16.03.2024 - 17.03.2024 (sobota - niedziela)2. Miejsce:Sala Galerii... więcej
Szkolenie sędziów sportu samochodowego, 16.03.2024, Świdnica
 1. Terminy:16.03.2024 - 17.03.2024 (sobota - niedziela)2. Miejsce:Sala... więcej
Szkolenie sędziów sportu samochodowego, 09.03.2024, Polanica Zdrój
AUTO MOTO KLUB Kłodzko, zaprasza swoich członków kandydatów na sędziów sportu... więcej
Komunikat nr 3 OKSS
Komunikat nr 3 OKSS
Komunikat nr 2 OKSS
Komunikat nr 2 OKSS

Składy komisji i zespołów na kadencję 2023-2027

 

Zarząd Główny Polskiego Związku Motorowego uchwalił w dniu 18.11.2023r. składy osobowe głównych komisji i zespołów na okres kadencji 2023-2027. 

Ustalono następujące komisje i zespoły: 

Główna Komisja Sportu Samochodowego
Jarosław Noworól - przewodniczący
Łukasz Biegus
Marek Kisiel
Michał Kukliński
Sławomir Pytlak
Krzysztof Studziński 

Główna Komisja Sportu Motocyklowego
Jacek Bujański - przewodniczący
Roman Chodorowski
Damian Dąbrowski
Patrycja Komko
Paweł Kurajk
Joanna Zielińska

Główna Komisja Sportu Żużlowego
Ireneusz Igielski - przewodniczący
Dariusz Cieślak
Leszek Demski

Główna Komisja Sportu Kartingowego
Paweł Pęcak - przewodniczący
Bartosz Czarkowski
Lechosław Dudka
Tadeusz Korniak
Sebastian Kołakowski

Główna Komisja Turystyki
Dariusz Jajko - przewodniczący
Mariusz Czech
Iwona Kluk
Bartosz Komarnicki
Mateusz Krzewski
Piotr Pelka
Krzysztof Pospieszny
Piotr Waśkiewicz

Główna Komisja Pojazdów Zabytkowych
Bartosz Balicki - przewodniczący
Barbara Fijałkowska
Daniel Gągol
Paweł Rożen
Marcin Ścipień
Jakub Zawadzki

Główna Komisja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
Przemysław Piotrowski - przewodniczący
Maciej Bednik
Waldemar Klemeński
Zbigniew Kogut
Wojciech Ratyński
Robert Zalewski

Zespół ds. Kobiet
Małgorzata Serbin - przewodnicząca
Anna Jackowska
Magdalena Lewandowska
Magdalena Molik

Zespół ds. Rzeczoznawstwa 
Zbigniew Żebrowski - przewodniczący
Dariusz Kałwa
Jarosław Kęsicki
Krzysztof Malewicz
Mirosław Nowicki

Zespół ds. Odznaczeń i Wyróżnień
Andrzej Grodzki - przewodniczący
Michał Chorzępa
Tomasz Kałwa
Grzegorz Lewandowski
Wojciech Morawski

Zarząd Okręgowy PZM: