Puchar Sudetów Cross Country I runda - Suszyna
W najbliższą niedzielę 14.04.2024r. zapraszamy na I Rundę Pucharu Sudetów w... więcej
Wielkanoc
Spokojnych  i pogodnych Świąt Wielkanocnych życzy Zarząd Okręgowy PZM we... więcej
KOZŁOWSKI WĘDLINY NADAL Z WTS SPARTĄ WROCŁAW
 Producent wysokiej jakości rzemieślniczych wędlin i mięs – firma... więcej
PIERWSZY SPARING SEZONU 2024 ZA NAMI
 Wynikiem 54:35 zakończył się pierwszy w tym roku sparing z udziałem... więcej
MARCEL KOWOLIK Z LICENCJĄ „Ż”
Młodzieżowa formacja Betard Sparty Wrocław powiększyła się właśnie o kolejnego... więcej
ZOBACZ BOLID RED BULL RACING NA OLIMPIJSKIM
Już 30 maja na Stadionie Olimpijskim kibice zobaczą na żywo bolid Oracle Red... więcej
Kurs Ratownika Drogowego PZM
 Wracamy do organizacji szkoleń Ratowników Drogowych PZMPierwszy z... więcej
LIQUI MOLY CUP Extreme Sudety
 Zaczynamy sezon 2024 Tworzymy cykl zawodów Cross Country Extreme dla... więcej
Szkolenie sędziowskie Trial
 Informujemy, że dnia 06.04.2024 roku [sobota] o godz.10:30 w sali... więcej
Szkolenie osób funkcyjnych w sporcie żużlowym
W dniu 9 marca 2024r. o godz. 10:30 Okręgowa Komisja Sportu Żużlowego... więcej

ECO DLA BIZNESU PRZEDŁUŻA WSPÓŁPRACĘ Z KLUBEM

Eco dla Biznesu, firma zapewniająca profesjonalne doradztwo energetyczne dla biznesu, w sezonie 2024 nadal będzie wspierać Klub w roli Sponsora Premium. Przed nami już czwarty sezon współpracy.

– „Energia i Gaz napędza biznes … bez hamulców”. Napędzamy biznesy polskich przedsiębiorców optymalnymi produktami energetycznymi. Dzięki naszemu doświadczeniu w doradztwie energetycznym, razem z właścicielami firm dojeżdżamy wspólnie do mety ciesząc się z ich zwycięstwa nad konkurencją oraz szansą na dalszy rozwój. Naszymi innowacyjnymi a zarazem prostymi i przejrzystymi ofertami pomogliśmy już ponad 15 tysiącom firm w Polsce w tym wielu, które związane są bezpośrednio ze sponsoringiem żużla w Polsce. – mówi Bartłomiej Olkowski, wspólnik w firmie Eco dla Biznesu.

– „Biznes, to sztuka inwestowania energii, czasu i pieniędzy”. Znamy się na tym! Wiemy, ile energii potrzeba, aby odnieść sukces! Dlatego dziś dzielimy się nią, w kolejnym naszym sezonie żużlowym z zawodnikami i kibicami WTS Sparty Wrocław. Jesteśmy dumni, szczęśliwi, że nasz sukces biznesowy przenosi się również na sukcesy sportowe naszego wrocławskiego diamentu żużla. To ogromna satysfakcja być wśród ludzi, którzy nie tylko kochają żużel, poświęcili mu swoje życie, ale również stracili dla niego głowę. To miejsce fantastycznych, interesujących ludzi z pasją do żużla. A żużel stał się ich sposobem na życie. Jesteśmy przekonani, a nawet wiemy, że ten sezon będzie sezonem wrocławskich Spartan. To będzie sezon wielu pozytywnych emocji, zaskoczeń, zachwytów, niedowierzań a ponad wszystko radości z tego, co będzie się żużlowało w walce o tytuł Drużynowego Mistrza Polski 2024. Nasze przeczucie i intuicja podpowiada, że finał sezonu będzie nasz – mówi Rafał Kożuch, wspólnik w firmie Eco dla Biznesu.

– Z ogromną satysfakcją po raz kolejny przedłużamy umowę z firmą Eco dla Biznesu. To nie tylko bardzo ważny partner dla klubu, ale też grupa świetnych ludzi zakręconych na punkcie speedwaya i wrocławskiej WTS Sparty. Cieszymy się, że przed nami kolejny sezon współpracy, który mam nadzieje przyniesie także kolejne sukcesy biznesowe i sportowe – podsumowuje Andrzej Rusko, Prezes WTS.

Eco dla Biznesu specjalizuje się w doradztwie energetycznym od blisko 15 lat. W portfolio usług naszego Sponsora Premium znajdą Państwo doradztwo w zakresie produktów: obniżenia cen zakupu energii i gazu, właściwego doboru i instalacji fotowoltaiki z jednoczesnym odkupem nadwyżki energii, dostarczenia gwarancji 100% zielonej energii oraz gotowości do obniżenia mocy DSR. Więcej na: www.ecodlabiznesu.pl

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: