X Wałbrzyski Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych
W dniach 05-07.08.2022r. na terenie miasta Wałbrzycha odbędzie się X Wałbrzyski... więcej
Szkolenie na licencję RN, 13-14.08.2022 r., Świdnica
 PROGRAM kursu na licencję RN organizowanego przez Global Sport1. Termin:... więcej
Winiety na autostrady kup w PZMot
Winiety na autostrady Austria, Czechy, Słowacja, Słowenia, Węgry, Bułgaria.... więcej
SPARTANIE WYGRYWAJĄ NA TORZE LIDERA U24 EKSTRALIGI
Młodzi żużlowcy WTS powtórzyli wyczyn swoich nieco starszych kolegów z zespołu... więcej
WYGRYWAMY W LESZNIE ZA DWA PUNKTY
Hitem 12 kolejki PGE EKSTRALIGI zostało nazwane spotkanie... więcej
DOBRA JAZDA JANOWSKIEGO W SZWECJI
 12 lipca w Bauhaus-Ligan odbyły się zawody Dackarna Malilla z Rospiggarna... więcej
PIERWSZY FINAŁ IMP
 W sobotę 9 lipca odbył się pierwszy finał Indywidualnych Mistrzostw... więcej
AWANS MŁODYCH SPARTAN DO FINAŁU MMPPK
7 lipca odbyły się w Rzeszowie eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polskich Par... więcej
Jakub Jarosz trzeci na Euro ROK Trophy!
W dniach 16-17 lipca w Czechach miała miejsce runda europejskiego cyklu Euro... więcej
AMK Wrocławski drugi w plebiscycie Radia Wrocław!
Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że dzięki staraniom całej... więcej

DAWID GRZESZCZYK NAJLEPSZY W PUCHARZE EKSTRALIGI 250CC NA OLIMPIJSKIM

Zwycięstwem zawodnika Motoru Lubin – Dawida Grzeszczyka zakończyła się 6. runda Pucharu Ekstraligi 250cc na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

Z dobrej strony pokazał się także wychowanek WTS Sparty Wrocław – Eryk Farański. Na koncie młodego zawodnika znalazło się 7 punktów.

Wyniki:

1. Dawid Grzeszczyk (Motor Lublin) (3,3,3,3,2) 14
2. Mikołaj Krok (Stal Gorzów) (3,1,3,3,3) 13
3. Szymon Ludwiczak (Włókniarz Częstochowa) (2,3,3,2,2) 12
4. Denis Andrzejczak (Stal Gorzów) (3,2,2,1,3) 11
5. Jan Przanowski (GKM Grudziądz) (1,2,3,3,0) 9
6. Mikołaj Duchiński (KS Toruń) (0,3,2,2,2) 9
7. Marcel Juskowiak (Unia Leszno) (1,1,0,3,3) 8
8. Antoni Kawczyński (Motor Lublin) (3,1,1,2,1) 8
9. Kevin Małkiewicz (GKM Grudziądz) (2,3,1,1,1) 8
10. Damian Miller (GKM Grudziądz) (0,2,2,0,3) 7
11. Eryk Farański (WTS Sparta Wrocław) (1,2,1,1,2) 7
12. Gracjan Szostak (TŻ Ostrovia) (2,1,2,1,0) 6
13. Kacper Mania (Unia Leszno) (2,0,1,0,1) 4
14. Jakub Breński (KS Toruń) (0,0,0,2,1) 3
15. Kamil Witkowski (Unia Leszno) (1,W,0,0,0) 1
16. Emil Konieczny (Unia Leszno) (0,0,U,0,0) 0
17. Marcel Kowolik (Włókniarz Częstochowa) NS
18. Konrad Pawłowski (GKM Grudziądz) NS

Bieg po biegu:

 1. Krok, Małkiewicz, Juskowiak, Miller (68,93)

2. Andrzejczak, Szostak, Farański, Duchiński (70,29)

3. Grzeszczyk, Ludwiczak, Przanowski, Breński (69,29)

4. Kawczyński, Mania, Witkowski, Konieczny (69,76)

5. Ludwiczak, Miller, Szostak, Mania (69,89)

6. Małkiewicz, Farański, Kawczyński, Breński (69,92)

7. Grzeszczyk, Andrzejczak, Juskowiak, Witkowski (w/u) (70,17)

8. Duchiński, Przanowski, Krok, Konieczny (70,85)

9. Grzeszczyk, Miller, Farański, Konieczny (w/u) (70,33)

10. Przanowski, Szostak, Małkiewicz, Witkowski (70,35)

11. Ludwiczak, Duchiński, Kawczyński, Juskowiak (69,62)

12. Krok, Andrzejczak, Mania, Breński (68,40)

13. Przanowski, Kawczyński, Andrzejczak, Miller (70,21)

14. Grzeszczyk, Duchiński, Małkiewicz, Mania (68,73)

15. Juskowiak, Breński, Szostak, Konieczny (69,40)

16. Krok, Ludwiczak, Farański, Witkowski (68,30)

17. Miller, Duchiński, Breński, Witkowski (70,80)

18. Andrzejczak, Ludwiczak, Małkiewicz, Konieczny (69,55)

19. Juskowiak, Farański, Mania, Przanowski (69,35)

20. Krok, Grzeszczyk, Kawczyński, Szostak (68,19)

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: