Puchar Sudetów Cross Country I runda - Suszyna
W najbliższą niedzielę 14.04.2024r. zapraszamy na I Rundę Pucharu Sudetów w... więcej
Wielkanoc
Spokojnych  i pogodnych Świąt Wielkanocnych życzy Zarząd Okręgowy PZM we... więcej
KOZŁOWSKI WĘDLINY NADAL Z WTS SPARTĄ WROCŁAW
 Producent wysokiej jakości rzemieślniczych wędlin i mięs – firma... więcej
PIERWSZY SPARING SEZONU 2024 ZA NAMI
 Wynikiem 54:35 zakończył się pierwszy w tym roku sparing z udziałem... więcej
MARCEL KOWOLIK Z LICENCJĄ „Ż”
Młodzieżowa formacja Betard Sparty Wrocław powiększyła się właśnie o kolejnego... więcej
ZOBACZ BOLID RED BULL RACING NA OLIMPIJSKIM
Już 30 maja na Stadionie Olimpijskim kibice zobaczą na żywo bolid Oracle Red... więcej
Kurs Ratownika Drogowego PZM
 Wracamy do organizacji szkoleń Ratowników Drogowych PZMPierwszy z... więcej
LIQUI MOLY CUP Extreme Sudety
 Zaczynamy sezon 2024 Tworzymy cykl zawodów Cross Country Extreme dla... więcej
Szkolenie sędziowskie Trial
 Informujemy, że dnia 06.04.2024 roku [sobota] o godz.10:30 w sali... więcej
Szkolenie osób funkcyjnych w sporcie żużlowym
W dniu 9 marca 2024r. o godz. 10:30 Okręgowa Komisja Sportu Żużlowego... więcej

51:39 PO PIERWSZYM MECZU FINAŁOWYM

Osłabiona Betard Sparta Wrocław postawiła twarde warunki aktualnym mistrzom Polski w pierwszym meczu finałów sezonu 2023. Mecz w Lublinie zakończył się wynikiem 51:39.

Świetnie pod nieobecność Macieja Janowskiego i Tata Woffindena spisali się pozostali seniorzy Betard Sparty. Szczególnie wyróżnić należy Daniela Bewleya, który zanotował swój najlepszy występ w PGE Ekstralidze.

 

Platinum Motor Lublin – 51 pkt.
9. Jarosław Hampel – 10+1 (3,2,2*,3,0)
10. Dominik Kubera – 5+1 (1,1*,3,0)
11. Jack Holder – 8 (1,2,1,3,1)
12. Fredrik Lindgren – 8+2 (1*,1*,3,1,2)
13. Bartosz Zmarzlik – 10 (2,3,2,1,2)
14. Mateusz Cierniak – 6+1 (3,2,1*)
15. Bartosz Bańbor – 4+1 (2*,1,1)
16. Kacper Grzelak – NS

Betard Sparta Wrocław – 39 pkt.
1. Piotr Pawlicki – 10 (2,2,1,0,2,3)
2. Connor Bailey – 0 (t,0,-,-,-)
3. Kacper Andrzejewski – 0 (0,-,0,-)
4. Artiom Łaguta – 12 (3,0,3,2,3,1)
5. Daniel Bewley – 16+1 (3,3,3,2,2*,3)
6. Kevin Małkiewicz – 0 (0,0,t,0)
7. Bartłomiej Kowalski – 1 (1,0,0,0,w)

Bieg po biegu:
1. (67,97) Hampel, Pawlicki, Holder, Andrzejewski – 4:2 – (4:2)
2. (68,00) Cierniak, Bańbor, Kowalski, Małkiewicz – 5:1 – (9:3)
3. (67,67) Bewley, Zmarzlik, Lindgren, Małkiewicz – 3:3 – (12:6)
4. (67,94) Łaguta, Cierniak, Kubera, Małkiewicz (t) – 3:3 – (15:9)
5. (67,69) Bewley, Holder, Lindgren, Łaguta – 3:3 – (18:12)
6. (68,04) Zmarzlik, Pawlicki, Bańbor, Bailey – 4:2 – (22:14)
7. (67,75) Bewley, Hampel, Kubera, Kowalski – 3:3 – (25:17)
8. (67,62) Łaguta, Zmarzlik, Cierniak, Andrzejewski – 3:3 – (28:20)
9. (67,56) Kubera, Hampel, Pawlicki, Kowalski – 5:1 – (33:21)
10. (67,53) Lindgren, Bewley, Holder, Małkiewicz – 4:2 – (37:23)
11. (67,64) Hampel, Łaguta, Lindgren, Pawlicki – 4:2 – (41:25)
12. (67,89) Holder, Pawlicki, Bańbor, Kowalski – 4:2 – (45:27)
13. (67,23) Łaguta, Bewley, Zmarzlik, Kubera – 1:5 – (46:32)
14. (68,10) Pawlicki, Lindgren, Holder, Kowalski (w) – 3:3 – (49:35)
15. (67,17) Bewley, Zmarzlik, Łaguta, Hampel – 2:4 – (51:39)

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: