52 Rajd Wrocławski Trial
W najbliższą sobotę 30.09.2023r. zapraszamy na 52 Rajd Wrocławski Trial - IV... więcej
BETARD SPARTA WROCŁAW ZE SREBRNYM MEDALEM DMP 2023
W ostatnim meczu sezonu PGE EKSTRALIGII, w którym mieliśmy poznać... więcej
51:39 PO PIERWSZYM MECZU FINAŁOWYM
Osłabiona Betard Sparta Wrocław postawiła twarde warunki aktualnym mistrzom... więcej
MAMY FINAŁ !!!
Po remisowo zakończonym pierwszym spotkaniu półfinałowym w Toruniu pomiędzy... więcej
Motocross w Głogowie. Zawodnicy z całej Polski startowali na Górkowie
 Blisko 250 zawodników z całego kraju wzięło udział w dwudniowej... więcej
75 Rajd Sudecki Trial relacja
75 rajd Sudecki "TRIAL" III Memoriał Lucjana Korszka - IX i X runda... więcej
Szkolenie na licencję sędziego sportu samochodowego, 07-08.10.2023, Świdnica
 PROGRAM kursu na licencję stopnia II organizowanego przez Global Sport1... więcej
Szkolenie na licencję stopnia ND-R, 07-08.10.2023, Świdnica
PROGRAM kursu na licencję ND-R organizowanego przez Global Sport1. Termin:07-... więcej
Szkolenie sędziów sportu samochodowego, 07.10.2023r., Świdnica
 PROGRAM SZKOLENIA SĘDZIÓW SPORTU SAMOCHODOWEGOŚwidnica, 07 października... więcej
Szkolenie na licencję stopnia ND-R, 07-08.10.2023r., Świdnica
PROGRAM kursu na licencję ND-R organizowany przez Stowarzyszenie G4 Sport Club... więcej

36:53 NA OLIMPIJSKIM

 

W rozegranym dziś meczu U24 Ekstraligi zespół U24 Beckhoff Sparty Wrocław przegrał 36:53 z rywalami z Krosna.

Punktacja:

U24 Beckhoff Sparta Wrocław – 36 pkt.
9. Jaroslav Vanicek – 5 (2,2,0,1,0)
10. Luke Killeen – 4+1 (0,1*,1,2,-)
11. Marius Nielsen – 3+1 (1*,0,2,ns)
12. Connor Bailey – 3+1 (0,2,1*,0,-)
13. Lukas Fienhage – 14+1 (3,3,3,1*,3,1)
14. Kacper Andrzejewski – 7+1 (3,2,0,w,2*)
15. Dawid Rybak – 0 (w,ns,-)

Orlen Cellfast Wilki Krosno – 53 pkt.
1. Bastian Borke – 6+2 (0,2,2*,2*)
2. Szymon Bańdur – 9 (2,1,3,3,-)
3. Krzysztof Sadurski – 7+1 (3,3,1*,-,0)
4. Denis Zieliński – 7 (-,1,2,3,1)
5. Marko Lewiszyn – 10+1 (1*,-,3,3,3)
6. Kacper Szopa – 3 (2,1,0)
7. Matous Kamenik – 3 (1,0,2)
8. Piotr Świercz – 8+1 (3,3,0,2*)

Bieg po biegu:
1. Sadurski, Vanicek, Nielsen, Borke – 3:3 – (3:3)
2. Andrzejewski, Szopa, Kamenik, Rybak (w) – 3:3 – (6:6)
3. Fienhage, Bańdur, Lewiszyn, Bailey – 3:3 – (9:9)
4. Świercz, Andrzejewski, Szopa, Killeen – 2:4 – (11:13)
5. Sadurski, Bailey, Zieliński, Nielsen – 2:4 – (13:17)
6. Fienhage, Borke, Bańdur, Rybak (ns) – 3:3 – (16:20)
7. Świercz, Vanicek, Killeen, Kamenik – 3:3 – (19:23)
8. Fienhage, Zieliński, Sadurski, Andrzejewski – 3:3 – (22:26)
9. Bańdur, Borke, Killeen, Vanicek – 1:5 – (23:31)
10. Lewiszyn, Nielsen, Bailey, Szopa – 3:3 – (26:34)
11. Zieliński, Borke, Vanicek, Bailey – 1:5 – (27:39)
12. Bańdur, Kamenik, Andrzejewski (w), Nielsen (ns) – 0:5 – (27:44)
13. Lewiszyn, Killeen, Fienhage, Świercz – 3:3 – (30:47)
14. Fienhage, Andrzejewski, Zieliński, Sadurski – 5:1 – (35:48)
15. Lewiszyn, Świercz, Fienhage, Vanicek – 1:5 – (36:53)

Wyniki za sportowefakty.pl

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: