Puchar Sudetów Cross Country I runda - Suszyna
W najbliższą niedzielę 14.04.2024r. zapraszamy na I Rundę Pucharu Sudetów w... więcej
Wielkanoc
Spokojnych  i pogodnych Świąt Wielkanocnych życzy Zarząd Okręgowy PZM we... więcej
KOZŁOWSKI WĘDLINY NADAL Z WTS SPARTĄ WROCŁAW
 Producent wysokiej jakości rzemieślniczych wędlin i mięs – firma... więcej
PIERWSZY SPARING SEZONU 2024 ZA NAMI
 Wynikiem 54:35 zakończył się pierwszy w tym roku sparing z udziałem... więcej
MARCEL KOWOLIK Z LICENCJĄ „Ż”
Młodzieżowa formacja Betard Sparty Wrocław powiększyła się właśnie o kolejnego... więcej
ZOBACZ BOLID RED BULL RACING NA OLIMPIJSKIM
Już 30 maja na Stadionie Olimpijskim kibice zobaczą na żywo bolid Oracle Red... więcej
W dniu 9 marca 2024r. o godz. 10:30 Okręgowa Komisja Sportu Żużlowego... więcej

2 Rally SKARS: Ciężkie warunki, bardzo dobre wyniki zawodników TMSM "SPARTA" Wrocław!

Pierwsza runda cyklu Tarmac Masters 2018 która się odbyła w ramach 2 Rally SKARS, która miała miejsce w ubiegły weekend w Jaworze i okolicach była bardzo wymagająca dla organizatorów i startujących zawodników. Zima po raz kolejny wszystkich zaskoczyła swoją obecnością w tym terminie co dało wiele powodów do zmartwień organizatorom. Na szczęście ogromny zapał działaczy G4 Sport Club na czele z Prezesem Marcinem Jankiewiczem i Dyrektorem Rajdu, Ryszardem Krawczykiem podołała wielkim wyzwaniom i impreza wystartowała.
W powyższej imprezie wystartowało łącznie 8 reprezentantów TMSM „SPARTA” Wrocław.
Najlepszym zdobytym rezultatem może pochwalić się Tomasz Siwak który pilotował Roberta Kufla. Wystartowali oni samochodem Subaru Impreza z numerem 6 w klasie RO Gość. Również wygrali tę klasę z powalającą przewagą 39 sekund!
Znakomitym wynikiem także może pochwalić się Przemysław Bronicz który pilotował Jacka Oryńskiego. Załoga startująca Honda CRX w klasie RO Open 2WD, jaworski rajd ukończyła na II pozycji.
W Rajdzie Okręgowym w klasie RO Gość również ścigała się załoga w składzie Rafał Zabuski / Adam Jaros. Zmagania w tej niezwykle zróżnicowanej klasie pod względem startujących samochodów ukończyli na IV miejscu.
W klasyfikacji SuperKJS w klasie SK1, historyczny wynik może zanotować Maciej Uss który pilotował Mateusza Sompolskiego. Pozytywna załoga z Świdnicy stanęła na najniższym stopniu podium.
W klasie SK3 wystartowało łącznie dwóch wrocławskich zawodników. Lepszym rezultatem może pochwalić się Radosław Kozakiewicz, który imprezę ukończył na szóstym miejscu. W tej samej klasie jechał również Giancarlo Fonte. Start w 2 Rally SKARS potraktował zupełnie treningowo dlatego też zawody ukończył z czternastym rezultatem w klasie.
Maciej Rawski, który był pilotowany przez Mariusza Kupca wrócił na trasy rajdowe. Po rocznej przerwie znów mogliśmy podziwiać rajdowego Volkswagena Polo GTI. W ramach przygotowań do Rajdowych Samochodowym Mistrzostw Polski, start w tym rajdzie potraktował testowo-treningowo także nie zaliczył wybitnego wyniku. Ostatecznie w klasie SK Gość metę osiągnął na ósmym miejscu.
Dodatkowo na punkcie META STOP odcinka specjalnego Męcinka można było spotkać Roberta Bryka, Emila Nonasa i Wojciecha Panka.