Zmiana w treningach 25 września
Informujemy, że w dniu 25 września (środa) trening kartingowy nie odbędzie się... więcej
Komunikat ZO PZM
Zarząd Okręgowy PZM w Warszawie na posiedzeniu w dniu 16.09.2019 r. podjął... więcej
VII  Warszawski Rajd Motocyklowy odwołany
Informujemy, że "VII  Warszawski Rajd Motocyklowy", planowany... więcej
Deszcz nie straszny, czyli 3 Miński Rajd Motocyklowy (VIII runda MOWPZ PZM)
Niedziela, ósmego września była trzecią odsłoną Mińskiego Rajdu Motocyklowego,... więcej
I Rajd Motoweterana VII Runda MPPZ odwołany
Organizatorzy I Rajdu Motoweterana - VII rundy MPPZ z przykrością informują, że... więcej
Warkot 2019 - 15 września 2019 - zaproszenie
Klub Dawnych Motocykli "Magnet" serdecznie zaprasza miłośników dawnej... więcej
Informacja Biura ZO PZM Warszawa
Uprzejmie informujemy, że w  dniu 02 września  2019 r. Biuro Zarządu... więcej
Rallycross ponownie na Autodromie Słomczyn
Początek września będzie bardzo motorsportowy na otarcie łez po zakończonych... więcej
KJS na regularność czyli Warszawskie Kryterium Regularnościowe
W sobotę 17 września Automobilklub Polski zorganizował imprezę pod nazwą... więcej
3 Miński Rajd Motocyklowy - 8 wrzesnia 2019
Klub Dawnych Motocykli "Magnet" zaprasza na 3 Miński Rajd Motocyklowy... więcej

XI Zlot "Mercedesem po Wiśle" Płock, 31.05. – 01.06.2014

XI Zlot "Mercedesem po Wiśle" Płock, 31.05. – 01.06.2014
 

Klasyczne Mercedesy na Starym Rynku w Płocku
Na ostatnią sobotę maja i pierwszą niedzielę czerwca zaplanowano jedenastą edycję ogólnopolskiej imprezy "Mercedesem po Wiśle", która tradycyjnie odbędzie się w Płocku. Właściciele i sympatycy klasycznych Mercedesów przyjadą do stolicy północnego Mazowsza nie tylko z całej Polski, ale także z Wielkiej Brytanii, Holandii, Gruzji, Białorusi i Rosji.

Dwudniowa impreza odbywająca się w dniach 31 maja - 1 czerwca 2014 będzie okazją, aby podziwiać zabytkowe pojazdy spod znaku trójramiennej gwiazdy w wielu miejscach Płocka. Komandor imprezy Maciej Kulas wraz z zespołem organizacyjnym przygotował jak zwykle wiele niespodzianek i atrakcji dodatkowych, które stały się już tradycją kolejnych edycji zlotu. Na tegorocznym "Mercedesem po Wiśle" będzie można zobaczyć cały przekrój klasycznych MB. Nie zapomniano także o rocznicach rozpoczęcia produkcji takich modeli jak: Mercedes W126, W460. Organizatorzy zaprezentują również najnowsze modele marki Mercedes-Benz.

Maciej Kulas (organizator i współpomysłodawca MPW): W tym roku oprócz bez mała osiemdziesięciu klasycznych Mercedesów widzowie będą mogli podziwiać także wystawę towarzyszącą pod nazwą "Aleja Przyjaciół Mercedesem po Wiśle", na której zaprezentujemy amerykańskie hot road'y, pojazdy stowarzyszenia Płockie Klasyki oraz pierwszą jeżdżącą replikę przedwojennego, polskiego samochodu CWS T1 z roku 1925. Zapraszamy wszystkich miłośników klasycznej motoryzacji do odwiedzenia nas zarówno w sobotę na Starym Rynku w Płocku jak i w niedzielę podczas wizyty w płockim ZOO.

Program tegorocznego Mercedesem po Wiśle zapowiada się bardzo ciekawie. W sobotę 31 maja około godziny 14.00 przewidziano prezentację Mercedesów na Starym Rynku przed płockim ratuszem. Będzie także sesja zdjęciowa, wystawa towarzysząca "Aleja Przyjaciół Mercedesem po Wiśle" a także wiele innych atrakcji. Wieczorem uczestnicy imprezy spotkają się w Domu Technika, gdzie oprócz wystawy modeli klasycznych Mercedesów będą mogli także posłuchać recitalu krakowskiego artysty - Pawła Orkisza z zespołem.

W niedzielę przed południem około godziny 11.00 odbędzie się przejazd uczestników "Mercedesem po Wiśle" w zorganizowanej kolumnie z Domu technika do płockiego zoo. Właśnie tam, na terenie Miejskiego Ogrodu Zoologicznego zaplanowano drugą część imprezy. Oprócz zwiedzania jednego z najładniej położonych ogrodów zoologicznych w Europie właściciele klasycznych Mercedesów wezmą też udział w festynie z okazji Dnia Dziecka. Tam też odbędzie się loteria "Ślepy los" dla załóg biorących udział w zlocie.

Więcej informacji: www.mercedesempowisle.pl
Facebook: www.facebook.com/MercedesemPoWisle

Infomacji udziela również Maciej Kulas - Komandor Zlotu:
mail: m.kulas@mercedesempowisle.pl tel. 601 32 48 84

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: