Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym „DZIECIAKI NA ROWERY”
W RAMACH XV EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEJ LIGI MISTRZÓW BRD PATRONAT HONOROWY... więcej
Rajd Turystyczny po Pojezierzu Ińskim
„Świat skąpany w złocie, czerwieni i brązie nastraja Nas nostalgicznie... więcej
Relacja z Rajdu Dziecka
Automobilklub Stargardzki był organizatorem II rundy Rajdu Turystycznego... więcej
Polsko-Niemieckie Motorowe Spotkanie Integracyjne.
W dniu 14 października na torze motocrossowym w Chojnie odbyło się „... więcej
Finał finałów w Kołobrzegu
Klasyczne Zakończenie sezonu SMDM 2023 przechodzi do historii. Jest nam... więcej
Relacja z Mistrzostw Strefy i Okręgu Szczecińskiego w Motocrossie
 W dniu 7 października na torze motocrossowym w Chojnie została rozegrana... więcej
Columna Medica Rajd Niepodległości
Listy zgłoszeń na Columna Medica Rajd Niepodległości zostały opublikowane.... więcej
Fundacja Baja Poland organizatorem Baja Promo
Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych do wzięcia... więcej
Columna Medica-Rajd Niepodległości
Zapraszamy serdecznie zawodników oraz kibiców na Rajd Niepodległości, który... więcej

Relacja z XVIII „A może morze”

W dniach od 12 - 15 sierpnia 2023 r odbył się XVIII Zlot pojazdów zabytkowych „A może morze”. Od 19 lat pogoda jest naszym sprzymierzeńcem i tym razem nas nie zawiodła, jak zawsze było słonecznie. Gościliśmy w tym roku załogi z całej Polski, które przyjechały do nas pięknymi klasykami, było naprawdę na czym oko zawiesić.

Dzień pierwszy :

IV Rajd Turystyczny Pojazdów zabytkowych

Rano po odprawie załóg ,uczestnicy ruszyli w trasę swoimi perełkami, po pięknych terenach Powiatu Kołobrzeskiego, do pokonania mieli ponad 100 km. Na trasie uczestnicy zmagali się z zadaniami , próbami sprawnościowymi, które przygotowali dla nich sędziowie. W pięknej i malowniczej miejscowości przy pałacu z 1911 r. w Kłopotowie mieszkańcy przygotowali pyszne ciasto dla wszystkich uczestników. Po dotarciu do mety na uczestników czekał pyszny grill. Po ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród odbył się koncert poezji śpiewanej.

Dzień drugi:

Od samego rana pogoda nas rozpieszczała, było słonecznie, ale nie za gorąca dla naszych automobili . Teren pałacu przejęli marynarze, było naprawdę wesoło. Po odprawie wyruszyliśmy do Kołobrzegu gdzie pierwszym punktem wystawy był Park Pionierów, gdzie czekał na nas przewodnik który zabrał cała grupę na zwiedzanie miasta. Drugim punktem była wystawa w samym sercu naszego miasta – w kołobrzeskim porcie. Zlotowicze popłynęli w rejs statkiem, a tłumy turystów podziwiały ponad 50 pięknych zabytkowych aut. Trzecim punktem była parada ulicami miasta i wystawa aut w Sianożętach przy pięknym hotelu Imperiall Resort & MediSpa, gdzie mogliśmy zjeść iście królewski obiad. Swoją obecnością zaszczycił nas Starosta Kołobrzeski Pan Tomasz Tamborski, który wręczył puchary. Czwartym punktem był bal komandorski na którym zostały wręczone puchary, medale niespodzianki dla wszystkich dzieci. Bal trwał do białego rana zabawa była przednia, kto nie był niech żałuje.

Dzień trzeci:

Od samego rana niebo bardzo płakało że to już koniec naszego zlotu. Wszystko co dobre szybko się kończy. Już dziś możemy Państwa zaprosić na ”XIX A może morze” i DWUDZIESTOLECIE NASZEGO KLUBU. Dziękujemy wszystkim naszym wspaniałym gościom którzy zaszczycili nas swoją obecnością na naszym zlocie byliście naprawdę super, wielkie dzięki. Zarząd Stowarzyszenia Miłośników Dawnej Motoryzacji z Kołobrzegu.

więcej zdjęć na:  https://pl-pl.facebook.com/people/SMDM-Ko%C5%82obrzeg/100064614825063/

Zarząd Okręgowy PZM: