4-6.08.2022 r. - MARMA 31. Rajd Rzeszowski
Serdercznie zapraszamy na oficjalną stronę MARMA 31. Rajd Rzeszowski
4-6.08.2022 r. - MARMA 31. Rajd Rzeszowski
 MARMA 31. RAJD RZESZOWSKIRzeszów, 4-6 sierpnia 2022INFORMACJA PRASOWA... więcej
Zestawienie wyników Mistrzostw Okręgu PZM w Super Sprincie 2022 - po 5. rundach
Wyniki Mistrzostw Okręgu PZM w Rzeszowie w SUPER SPRINCIE 2022 - po pięciu... więcej
03.07.2022 r. - Super Sprint o Puchar Burmistrza Miasta Brzostek
Automobilklub STOMIL w Dębicy zaprasza na Super Sprint o Puchar Burmistrza... więcej
XXIII Podkarpacki Rajd Pojazdów Zabytkowych - zaproszenie na rundę MPPZ
Automobilklub Rzeszowski zaprasza na XXIII Podkarpacki Rajd Pojazdów... więcej
10.07.2022 r. - 2. SUPER SPRINT ZIEMI SANOCKIEJ
Automobilklub Małopolski Krosno - Koło Ziemi Sanockiej - zaprasza miłośników... więcej
Podkarpackim szlakiem Marii Konopnickiej i Ignacego Łukasiewicza
Automobilklub Rzeszowski, wpisując się w obchody 180. rocznicy urodzin Marii... więcej
26.06.2022 r. - LAMBA PITBIKE SHOW XI
Stowarzyszenie LAMBA z siedzibą w Rzeszowie zaprasza na zawody LAMBA PITBIKE... więcej
9. Wyścig Górski Magura Małastowska - 5,6 Runda Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski
Po raz dziewiąty, na liczącej 3610 m trasie z Małastowa na Magurę Małastowską... więcej
W dniach 07 - 13 czerwca 2022 r. Biuro ZO PZM w Rzeszowie będzie nieczynne
Informujemy, że w dniach 07 - 13 czerwca 2022 r. Biuro ZO PZM w Rzeszowie... więcej

Drużyny Szkoły Podstawowej w Czarnej w Finale Krajowym Ogólnopolskiego Turnieju BRD

Drużyny Szkoły Podstawowej w Czarnej  - grupa I i II - będą reprezentowały Podkarpacie w Finałach Krajowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, które odbędą się w dniach:
- 1-2 czerwca 2022 r. w Nidzicy - dla grupy II,
- 6-7 czerwca 2022 r. w Białymstoku - dla grupy I.

Zwycięstwo w Finale Wojewódzkim Turnieju - który odbył się w dniu 20 maja 2022 r. w Czarnej - wywalczyły drużyny przygotowywane przez Jerzego Ostręgę, w składzie:

Grupa I
- Aleksandra Czajka
- Anna Kizior
- Maciej Kubicki
- Miłosz Stachowicz

Grupa II
- Olga Jensz
- Mateusz Kubick
- Adam Piekarz

Do pobrania:
- wyniki drużynowe - grupa I
- wyniki indywidualne - grupa I

- wyniki drużynowe - grupa II
- wyniki indywidualne - grupa II

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: