11.12.2022 r. - Super Sprint BARBÓRKA BIECKA
Automobilklub Biecki zaprasza na Super Sprint BARBÓRKA BIECKA, którego... więcej
4.12.2022 r. - Super Sprint MOTO-MIKOŁAJ
Automobilklub Rzeszowski zaprasza do udziału w Super Sprincie MOTO-MIKOŁAJ,... więcej
Zestawienie wyników Mistrzostw Okręgu PZM w Super Sprincie 2022 - po 7. rundach
Wyniki Mistrzostw Okręgu PZM w Rzeszowie w SUPER SPRINCIE 2022 - po siedmiu... więcej
79. Rajd Polski trzecią rundą ERC, w maju 2023
79. Rajd Polski trzecią rundą ERC, w maju 2023(25.11.2022) Światowa Rada... więcej
† GRZEGORZ CHMIELEWSKI
Z głębokim żalem i wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 17... więcej
Zestawienie wyników Mistrzostw Okręgu PZM w Super Sprincie 2022 - po 6. rundach
Wyniki Mistrzostw Okręgu PZM w Rzeszowie w SUPER SPRINCIE 2022 - po sześciu... więcej
27.11.2022 r. - KJS Rajd LASOWIAK - odwołany
Planowany przez Automobilklub Stalowa Wola na dzień 27 listopada 2022 r. ... więcej
11.11.2022 r. - KJS Rajd Niepodległości - odwołany
Planowany przez Automobilklub Małopolski na dzień 11 listopada 2022 r. ... więcej
Zestawienie wyników Mistrzostw Okręgu PZM w Konkursowej Jeździe Samochodem 2022 - po 4. rundach
Wyniki Mistrzostw Okręgu PZM w Rzeszowie w KONKURSOWEJ JEŹDZIE SAMOCHODEM 2022... więcej
16.10.2022 r. - Zawody RAJD QUADOWY DLA DZIECI - bez akceptacji PZM
Zawody RAJD QUADOWY DLA DZIECI - organizowane w dniu 16 października 2022 r. w... więcej

Drużyny Szkoły Podstawowej w Czarnej w Finale Krajowym Ogólnopolskiego Turnieju BRD

Drużyny Szkoły Podstawowej w Czarnej  - grupa I i II - będą reprezentowały Podkarpacie w Finałach Krajowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, które odbędą się w dniach:
- 1-2 czerwca 2022 r. w Nidzicy - dla grupy II,
- 6-7 czerwca 2022 r. w Białymstoku - dla grupy I.

Zwycięstwo w Finale Wojewódzkim Turnieju - który odbył się w dniu 20 maja 2022 r. w Czarnej - wywalczyły drużyny przygotowywane przez Jerzego Ostręgę, w składzie:

Grupa I
- Aleksandra Czajka
- Anna Kizior
- Maciej Kubicki
- Miłosz Stachowicz

Grupa II
- Olga Jensz
- Mateusz Kubick
- Adam Piekarz

Do pobrania:
- wyniki drużynowe - grupa I
- wyniki indywidualne - grupa I

- wyniki drużynowe - grupa II
- wyniki indywidualne - grupa II

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: