TAURON SEC
15 lipca zapraszamy do Gniezna gdzie rozegrana zostanie 3 runda finałowa... więcej
e-WINNER 1. LIGA ŻUŻLOWA
Po długim czasie oczekiwania 12 lipca rusza e-WINNER I liga Żużlowa, na terenie... więcej
ASWP Tor Poznań Track Day
11 i 12 lipca odbędzie się II i III w tym sezonie, edycja imprezy Tor Poznań... więcej
Wyścigi Samochodowe
Po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa rusza na Torze Poznań... więcej
Piknik motocrossowy "Jedziemy dla Jaśka"
04 lipca Motoklub Oborniki zaprasza na Piknik motocrossowy "Jedziemy dla... więcej
Poznań Moto Fest 2020
Od 27 do 28 czerwca czeka nas motoryzacyjne wydarzenie pełne emocji i... więcej
ASWP Tor Poznań Track Day
27.06.2020 r. odbędzie się pierwsza, w tym sezonie, edycja imprezy Tor Poznań... więcej
PGE Ekstraliga
27 czerwca zapraszamy do Leszna gdzie w ramach III rundy PGE Ekstraligi... więcej
PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland
PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, które wstępnie miało odbyć się 8... więcej

PÓŁFINAŁY IMP NA ŻUŻLU

Lista startowa półfinału w Pile:
1. Paweł Miesiąc (Lubelski Węgiel KMŻ)
2. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów)
3. Krzysztof Buczkowski (Polonia Bydgoszcz)
4. Mirosław Jabłoński (Dospel Włókniarz Częstochowa)
5. Maciej Janowski (Azoty Tauron Tarnów)
6. Robert Kościecha (Polonia Bydgoszcz)
7. Dawid Stachyra (Lubelski Węgiel KMŻ)
8. Mariusz Staszewski (ŻKS Ostrovia Ostrów)
9. Tomasz Chrzanowski (Lotos Wybrzeże Gdańsk)
10. Jakub Jamróg (Azoty Tauron Tarnów)
11. Janusz Kołodziej (Azoty Tauron Tarnów)
12. Maciej Kuciapa (PGE Marma Rzeszów)
13. Piotr Protasiewicz (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
14. Kamil Adamczewski* (Unia Leszno)
15. Artur Czaja (Dospel Włókniarz Częstochowa)
16. Grzegorz Walasek (PGE Marma Rzeszów)

R1. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław)
R2. Mariusz Fierlej (ROW Rybnik)

*w związku z kontuzją Jarosława Hampela pod nr startowym 14 wpisany zostaje zawodnik z zajętego 8 miejsca z 1/4 IMP z Krakowa.

Sędzia: Krzysztof Meyze

Do finału w Zielonej Górze awansuje 8 zawodników i 1 rezerwowy.

Lista startowa półfinału w Rawiczu:
1. Tomasz Gollob (Stal Gorzów)
2. Emil Pulczyński (Unibax Toruń)
3. Michał Szczepaniak (Orzeł Łódź)
4. Przemysław Pawlicki (Unia Leszno)
5. Krzysztof Jabłoński (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
6. Piotr Pawlicki (Unia Leszno)
7. Damian Adamczak (Orzeł Łódź)
8. Krzysztof Kasprzak (Stal Gorzów)
9. Patryk Dudek (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
10. Tomasz Gapiński (Polonia Bydgoszcz)
11. Robert Miśkowiak (Lubelski Węgiel KMŻ)
12. Grzegorz Zengota (Dospel Włókniarz Częstochowa)
13. Adam Skórnicki (Lechma Start Gniezno)
14. Adrian Miedziński (Unibax Toruń)
15. Kacper Gomólski (Azoty Tauron Tarnów)
16. Rafał Okoniewski (PGE Marma Rzeszów)

R1. Łukasz Jankowski (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
R2. Karol Ząbik (Unibax Toruń)

Sędzia: Leszek Demski

Do finału w Zielonej Górze awansuje 8 zawodników i 1 rezerwowy.

 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: