Poznań Moto Fest
Od 19 do 20 czerwca czeka nas motoryzacyjne wydarzenie pełne emocji i... więcej
MIMP
17 czerwca zapraszamy do Ostrowa Wlkp. gdzie odbędą się Eliminacje... więcej
"Z KODEKSOWEGO NA NASZE"
Automobilklub Wielkopolski wraz z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy... więcej
Wyścigi Samochodowe
10-13 czerwca Automobilklub Wielkopolski na Torze Poznań organizuje 1 i 2 rundę... więcej
PGE Ekstraliga 2021
11 czerwca zapraszamy do Leszna gdzie w ramach IX rundy PGE Ekstraligi spotkają... więcej
ASWP Tor Poznań Track Day
9 czerwca odbędzie się VI edycja  imprezy Tor Poznań Track Day -... więcej
1/2 IMP
9 czerwca zapraszamy do Gniezna gdzie zostanie rozegrany Półfinał... więcej
e-WINNER 1. LIGA ŻUŻLOWA
7 czerwca zapraszamy do Ostrowa Wlkp. gdzie w ramach 9 rundy I Ligi spotkają... więcej
Rajd "Dzień Dziecka"
6 czerwca Automobilklub Wielkopolski  zaprasza głównie zmotoryzowane... więcej
Przerwa w funkcjonowaniu biura
 4 czerwca w piątek biuro ZO PZM w Poznaniu będzie nieczynne, za... więcej

Nowy Terminarz e-WINNER 1. LIGA ŻUŻLOWA 2020

 

TERMINARZ e-WINNER 1. LIGA ŻUŻLOWA 2020

 

 

1 runda - sobota, 11 lipiec 2020 / niedziela, 12 lipiec 2020

KŻ Orzeł Łódź - SK Lokomotiv Daugavpils

eWinner Apator Toruń - CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów

 

2 runda – sobota, 18 lipiec 2020 / niedziela, 19 lipiec 2020

Unia Tarnów - eWinner Apator Toruń

Abramczyk Polonia Bydgoszcz - KŻ Orzeł Łódź

CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

SK Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

 

3 runda - sobota, 25 lipiec 2020 / niedziela, 26 lipiec 2020

Unia Tarnów - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

eWinner Apator Toruń - KŻ Orzeł Łódź

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - SK Lokomotiv Daugavpils

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno

 

4 runda – sobota, 1 sierpień 2020 / niedziela, 2 sierpień 2020

KŻ Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno - Unia Tarnów

SK Lokomotiv Daugavpils - eWinner Apator Toruń

 

5 runda – poniedziałek, 3 sierpień 2020 / czwartek, 6 sierpień 2020

Unia Tarnów - SK Lokomotiv Daugavpils

eWinner Apator Toruń - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz - CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - KŻ Orzeł Łódź

 

6 runda – sobota, 8 sierpień 2020 / niedziela, 9 sierpień 2020

KŻ Orzeł Łódź - CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno

eWinner Apator Toruń - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Unia Tarnów

SK Lokomotiv Daugavpils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

 

7 runda – sobota, 15 sierpień 2020 / niedziela, 16 sierpień 2020

Unia Tarnów - KŻ Orzeł Łódź

Abramczyk Polonia Bydgoszcz - eWinner Apator Toruń

CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno - SK Lokomotiv Daugavpils

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

 

8 runda – sobota, 22 sierpień 2020 / niedziela, 23 sierpień 2020

KŻ Orzeł Łódź - Unia Tarnów

eWinner Apator Toruń - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

SK Lokomotiv Daugavpils - CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno

 

9 runda – sobota, 29 sierpień 2020 / niedziela, 30 sierpień 2020

Unia Tarnów - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz - SK Lokomotiv Daugavpils

CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno - KŻ Orzeł Łódź

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - eWinner Apator Toruń

 

10 runda – sobota, 5 wrzesień 2020 / niedziela, 6 wrzesień 2020

KŻ Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - eWinner Apator Toruń

CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

SK Lokomotiv Daugavpils - Unia Tarnów

 

11 runda – sobota, 12 wrzesień 2020 / niedziela, 13 wrzesień 2020

Unia Tarnów - CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno

eWinner Apator Toruń - SK Lokomotiv Daugavpils

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - KŻ Orzeł Łódź

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

 

12 runda – sobota, 19 wrzesień 2020 / niedziela, 20 wrzesień 2020

KŻ Orzeł Łódź - eWinner Apator Toruń

Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów

CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

SK Lokomotiv Daugavpils - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

 

13 runda – sobota, 26 wrzesień 2020 / niedziela, 27 wrzesień 2020

KŻ Orzeł Łódź - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

eWinner Apator Toruń - Unia Tarnów

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - SK Lokomotiv Daugavpils

 

14 runda – sobota, 3 październik 2020 / niedziela, 4 październik 2020

Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno - eWinner Apator Toruń

SK Lokomotiv Daugavpils - KŻ Orzeł Łódź

 

1 runda play off – piątek, 9 października 2020

(a) 4 w tabeli po części zasadniczej - 1 w tabeli po części zasadniczej

(b) 3 w tabeli po części zasadniczej - 2 w tabeli po części zasadniczej

 

2 runda play off – sobota, 10 października 2020

(a) 1 w tabeli po części zasadniczej - 4 w tabeli po części zasadniczej

(b) 2 w tabeli po części zasadniczej - 3 w tabeli po części zasadniczej

 

3 runda play off – piątek, 16 października 2020

zwycięskie drużyny z (a) i (b)

 

4 runda play off – poniedziałek, 19 października 2020

zwycięskie drużyny z (a) i (b)

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: