Puchary za 8 rundę TPP jadą do Kędzierzyna
Puchary za 8 rundę TPP (Turystycznego Pucharu Polski)  jadą do... więcej
Sukcesy motocyklistów opolskiego HAWI RT
Znany ośrodek motocyklowy MX&Enduro Park Bembenik w Nowym Kościele koło... więcej
17. Zlot Pojazdów Zabytkowych w Dobrzeniu Wielkim
Kolejny wakacyjny weekend przed nami. 17. Zlot Pojazdów Zabytkowych w... więcej
6 Rajd Ziemi Głubczyckiej
Już w sobotę 13.07.2024r. wielkie ściganie powraca do Głubczyc, a to wszystko... więcej
Electro Moto Show
29 i 30 czerwca galeria wnętrz Dobroteka w Dobrodzieniu stała się centrum... więcej
Bezpieczne wakacje w Kędzierzynie-Koźlu
Zapraszamy na kolejną edycję spotkania z młodzieżą młodszą pod hasłem ”... więcej
Elektro Moto Show
Serdecznie zapraszamy na kolejna edycje Elektro Moto Show Partnerzy ... więcej
WICEMISTRZOWIE POLSKI W TURNIEJU BRD !
W dniach 17-18.06.2024 r. w Tarnawie Dolnej (województwo małopolskie) odbył się... więcej
Wojciech Latała z HAWI Racing Team trzeci w Mistrzostwach Polski Enduro w Chełmnie.
Rozgrywki Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Enduro dobrnęły do półmetka. W... więcej
Młodzi motocykliści opolskiego HAWI Racing Team wywalczyli miejsca na podium Pucharu Europy MiniEnduro
Maja Kozłowska i Michał Laska w miniony weekend wystartowali w 1. rundzie... więcej

XIV edycja Ligi Mistrzów BRD

W dniach 10-11.03.2023r odbyła się XIV edycja Ligi Mistrzów BRD w Dolicach (województwo zachodniopomorskie). Uczniowie ZSP nr 1 z Kędzierzyna-Koźla pod barwami Automobilklubu Kędzierzyńsko-Kozielskiego spisali się doskonale. Udało się im zająć wysokie lokaty rywalizując w następujących konkurencjach: rowerowy tor przeszkód, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej oraz rozwiązywaniu testu wiedzy o ruchu drogowym.

W klasyfikacji generalnej nasze drużyny uplasowały się następująco:

Grupa młodsza – 1 miejsce!

Grupa starsza – 4 miejsce!

Dodatkowo w generalnej klasyfikacji indywidualnej Dorota Lata zajęła pierwsze miejsce!

W klasyfikacji indywidualnej w grupie starszej Victoria Bloch zajęła piąte miejsce!

Nasi zawodnicy wykazali się też podczas konkurencji specjalnych:

1. Przeszkodę dnia w grupie młodszej, którą była żmijka wygrała Dorota Lata!

2. Jazdę żółwim tempem w grupie młodszej wygrał Dawid Polewka!

Gratulujemy wszystkim zawodnikom tak wysokich wyników oraz wspaniałej reprezentacji szkoły!

Serdeczne podziękowania należą się opiekunowi szkolnej drużyny BRD Panu Rafałowi Czub oraz dodatkowej kadrze za wsparcie w czasie przygotowań do zawodów, a także ich trwania: Pani Izabeli Nowak, Annie Kudli, Patrykowi Lewadowskiemu oraz Wiktorii Czub.

GRATULUJEMY!!!

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: