Zapraszamy fanów motoryzacji, dobrego designu, zdrowego trybu życia, a... więcej
Stowarzyszenie HAWI RACING TEAM zaprasza na "IPONE Enduro Cross Series... więcej
Arkadiusz Mirecki - motocrossowym Mistrzem Polski!
Arkadiusz Mirecki z opolskiego HAWI Racing Team z tytułem motocrossowego... więcej
Sukcesy w 41. Rajdzie Polskie Safari
Tomasz Wikowicz specjalizujący się w rajdach Baja zajął drugie miejsce w 41.... więcej
Pożegnanie przy dźwiękach warczących silników
W czwartek 21 lipca odbyła się ceremonia pogrzebowa, gdzie poza najbliższymi,... więcej
Zawody TRIAL w Pokrzywnej
Auto Moto Klub Gliwice zaprasza na zawody TRIAL, które będą zorganizowane w... więcej
OSTRA GÓRA zaprasza
Stowarzyszenie "OSTRA GÓRA" zaprasza na zawody cross country które są... więcej
Zmarł Jacek Nowak
Dzisiaj tj. 14 lipca 2022r zmarł Jacek Nowak. Przyjaciel, kolega, miłośnik... więcej
Bezpieczne wakacje 2022
Coroczna edycja spotkania z młodzieżą młodszą pod hasłem ”Bezpieczne... więcej
Andrzej Gogulski nie żyje
Z wielkim smutkiem przekazujemy informację o śmierci Andrzeja Gogulskiego,... więcej

3 i 4 runda Mistrzostw Strefy z sukcesami motocyklistów HAWI

W sobotę odbyła się 3. runda Mistrzostw Strefy Polski Centralnej, w której wystartowało 113 motocyklistów. ARKADIUSZ MIRECKI w klasie MX Masters w dwóch punktowanych wyścigach przyjeżdżał na metę jako trzeci i drugi, co ostateczne dało jemu 2. miejsce w zawodach. Zwyciężył Arkadiusz Michalczuk (KM X Racing Lesznowola), a na 3. miejscu uplasował się Paweł Wizgier (ŁKM Łowicz). Z kolei OSKAR KRUK rywalizował w klasie MX B i dwukrotnie był drugi na mecie, dzięki czemu stanął na drugim stopniu podium. Wygrał Hubert Miśkiewicz (KM Stryków), a trzecie miejsce przypadło Patrykowi Szewczakowi (MSM Hard Team Sulejówek). Natomiast MATEUSZ MIRECKI ścigał się w klasie MX Open. W pierwszym wyścigu był ósmy, a w kolejnym dziewiąty i w zawodach został sklasyfikowany na 9. miejscu. Triumfował Karol Kędzierski przed Piotrem Witkiem i Marcinem Bandoszem (wszyscy MX Lipno). Pierwszy raz w tej serii pojechał endurowiec opolskiego klubu JAKUB KOWALSKI, który na co dzień reprezentuje MX Lipno. W klasie MX Junior meldował się na mecie na pozycjach 5. i 4., co dało jemu czwarte miejsce w imprezie. Po rozegranych trzech rundach w klasyfikacji sezonu najwyższą lokatę spośród motocrossowców HAWI Racing Team zajmuje Arkadiusz Mirecki, który w swojej klasie jest trzeci. Kolejna odsłona MSPC odbędzie się 11 i 12 września w miejscowości Seroki.

Nazajutrz w niedzielę w tym samym miejscu została rozegrana 4. runda Mistrzostw Strefy Polski Południowej. OSKAR KRUK w klasie MX B dwukrotnie był drugi na mecie, co dało jemu 2. miejsce w zawodach. Wygrał Dawid Moczko (AMK Gliwice), a trzecie miejsce przypadło Kamilowi Wojciechowskiemu (Motopower Kleszczów). ARKADIUSZ MIRECKI w klasie MX Masters w pierwszym wyścigu był trzeci, w kolejnym czwarty i ostateczne zakończył rywalizację tuż za podium. Zwyciężył bezbłędny Marcin Ryczek przed Tomaszem Dróżdżem (MKS Tryb Częstochowa) i Grzegorzem Pastuszką (ŚTM Moto-Max Kielce). Następna runda MSPPd odbędzie się 19 września w Grodkowie.