Komunikat ZG PZM
Warunki prowadzenia zajęć/treningów sportowych, wydarzeń sportowych oraz... więcej
Informacja ws. Certyfikacji Klatek Bezpieczeństwa PZM
Zgodnie z decyzją FIA, po 01.01.2021 r., wszystkie nowe samochody (nowa... więcej
Komunikat GKSM
Główna Komisja Sportu Motocyklowego informuje, że w związku z ograniczeniami... więcej
Komunikat GKSS
Główna Komisja Sportu Samochodowego PZM informuje, że zostały zatwierdzone... więcej
Porozmawiajmy o BRD 16 listopada
Serdecznie zapraszamy na naszą internetową konferencję „O Deklaracji... więcej
1 i 2 listopada
"Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci"W.... więcej
KARTA PZM
W związku z licznymi pytaniami kierowanymi do nas przez nowych członków Klubów... więcej
Po Mistrzostwach Strefy Polski Północnej w Motocrossie
VI runda Mistrzostw Strefy Północnej w Motocrossie połączona z III rundą... więcej

Po Mistrzostwach Strefy Polski Północnej w Motocrossie

VI runda Mistrzostw Strefy Północnej w Motocrossie połączona z III rundą Mistrzostw Okręgu w Motocrossie po raz kolejny zagościła w Bartoszycach 25 października  2020, zgodnie z przydzielonym terminem, odbyły się zmagania motocrossowe na torze w Falczewie.

         Sędzią zawodów był pan  Maciej Szczuciński. Na zawodach obecni byli również przedstawiciele władzy: Wójt Gminy Bartoszyce – Andrzej Dycha, oraz przedstawiciele władz Polskiego Związku Motorowego – Bartłomiej Groning ZO PZM Gdańsk - gestor Strefy Polski Północnej, Maciej Szczuciński – Przewodniczący OKSM ZO PZM Olsztyn.

         Do zawodów przystąpiło 76 zawodników. W trakcie zawodów nagrodami rzeczowymi zostali uhonorowani zawodnicy z kategorii MX 65 oraz MX 85, zawodnik Stowarzyszenia Wiraż Bartoszyce który startował  po raz pierwszy. Ponadto swoją nagrodę ufundował Starosta Powiatu Bartoszyckiego –Zbigniew Nadolny. Pomimo obostrzeń oraz zagrożenia epidemiologicznego zawody przeprowadzono zgodnie z zaleceniami. W trakcie zawodów nie odnotowano wypadków. Wyniki dostępne na stronie: https://wyniki.motoresults.pl/pl/2020/Motocross/MOWM/III-Runda/e_3059.

         Po zawodach zostały podsumowane całoroczne zmagania w Strefie Północnej gestor przyznał swoje puchary we wszystkich kategoriach oraz uhonorował stowarzyszenia które w tym trudnym czasie podjęły się organizacji zawodów motocrossowych.

Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Klub Motocyklowy „Wiraż” Bartoszyce. Impreza nie mogłaby odbyć się ponownie, gdyby nie wsparcie Urzędu Miasta Bartoszyce, Gminy Bartoszyce oraz Starostwa Powiatowego.

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: