SUPER ENDURO
Auto Moto Klub Drwęca Ostróda zaprasza 27 września 2020 (niedziela) na... więcej
Super Sprint
Jazdy po szutrach ciąg dalszy. Po bardzo udanych zawodach na Torze Szutrowym we... więcej
Szkółka motocrossowa i bezpieczeństwo
W dniu 29 sierpnia 2020 r. o godz. 12.00 na torze motocrossowym w Olsztynie... więcej
SPORTOWIEC 75. LECIA WARMII I MAZUR
Fundacja „Olsztyński Laur Sportu” i portal WAMA-SPORT organizują... więcej
Zawody w Pandemii
Sezon 2020 zawodnicy sportów motocyklowych  w naszym okręgu z powodu... więcej
III RAJD REPLICA & CLASSIC
Olsztyński Klub Motorowy im. Mariana Bublewicza zaprasza w dniu 22 sierpnia... więcej
Nowy kalendarz Mistrzostw Strefy Polski Północnej MX 2020
Szanowne koleżanki / Szanowni koledzy,przedstawiamy nowy kalendarz rozgrywek... więcej
Kalendarz interaktywny na stronie ZO PZM Olsztyn
Niniejszym informujemy, że Zarząd Okręgowy PZM w Olsztynie podjął decyzję o... więcej
Komunikat nr 5
KOMUNIKAT NR 5/06/2020W nawiązaniu do poprzedniego komunikatu w sprawie... więcej

Motocross na finiszu wyniki MSPP 2019

Gratulacje dla zawodniczki i zawodników naszego okręgu!

20.10.2019 odbyła się ostatnia runda Mistrzostw Strefy Polski Północnej w motocrossie, zawodnicy naszego okręgu uplasowali sie : 

Klasyfikacja sezonu

MX Kobiet
2019 | Motocross | Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
1. #10 Julia JARMOŁKOWICZ Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 730 pkt.
2. #67 Weronika OBIAŁA WKM Więcbork 646 pkt.
3. #232 Hanna SZCZUCIŃSKA Motoklub Olsztyn 538 pkt.
4. #76 Patrycja DZIEWULSKA KM MX BANDA 417 pkt.
5. #118 Adrija SKUDUTYTE Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 388 pkt.
6. #217 Weronika NOWAK Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 332 pkt.

MX 65
2019 | Motocross | Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
1. #25 Karol PANEJKO KM Wisła Chełmno 612 pkt.
2. #69 Szymon KORDALSKI Moto Klub Lidzbark Warmiński 566 pkt.
3. #17 Filip DANIŁOWICZ KM OSA Olecko 474 pkt.
4. #94 Mieszko POLNAR MX Lipno 470 pkt.
5. #151 Dawid ZAREMBA KMX Kaszuby 468 pkt.
6. #68 Zuzanna GRZYBOWSKA GKM Bałtyk Gdynia 416 pkt

MX Junior

1. #779 Aleksei NOVIKOV Rosja 721 pkt.
2. #89 Bartłomiej WARDA KM MX BANDA 605 pkt.
3. #115 Jakub HANUSZ Moto Klub Lidzbark Warmiński 566 pkt.
4. #411 Tymoteusz WÓJCIK Moto Klub Lidzbark Warmiński 527 pkt.
5. #321 Dominik KWIATKOWSKI KM Wisła Chełmno 515 pkt.
6. #664 Mateusz SZAFRAŃSKI WKM Więcbork 489 pkt.

MX Open

1. #108 Damian BYKOWSKI MX Lipno 670 pkt.
2. #22 Adrian MARCINIAK MX Lipno 561 pkt.
3. #42 Łukasz BALIŃSKI Moto Klub Lidzbark Warmiński 533 pkt.
4. #252 Mateusz TKACZYK MX Lipno 515 pkt.
5. #101 Jakub BARCZEWSKI MX Lipno 423 pkt.
6. #26 Karol KĘDZIERSKI MX Lipno 394 pkt. 

MX 1 C

1. #565 Patryk ĆWIKLIŃSKI MX Lipno 703 pkt.
2. #44 Piotr ZINKO Moto Klub Lidzbark Warmiński 646 pkt.
3. #311 Bartosz BYLIŃSKI MX Lipno 618 pkt.
4. #181 Michał SZRAM ŁKM Łowicz 539 pkt.
5. #2 Wojciech GÓRSKI Moto Klub Lidzbark Warmiński 481 pkt.
6. #195 Rafał LATEK MX Lipno 470 pkt.

MX 2 C

1. #43 Krzysztof SARTANOWICZ Moto Klub Lidzbark Warmiński 736 pkt.
2. #86 Michał ŁAPIEJKO Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 696 pkt.
3. #95 Michał MAŁKOWSKI KM MX BANDA 613 pkt.
4. #525 Łukasz BĄKOWSKI KM MX BANDA 534 pkt.
5. #65 Bartosz DROZD Moto Klub Lidzbark Warmiński 498 pkt.
6. #1 Marcin OLEJNIK MX Lipno 470 pkt.

MX B

1. #47 Wojciech KUSZTAŁA Moto Klub Lidzbark Warmiński 680 pkt.
2. #95 Tomasz ŻULEWSKI Motoklub Orneta 626 pkt.

3. #12 Jakub KACZYŃSKI KM MX BANDA 558 pkt.
4. #149 Maciej JAKIMCZUK Moto Klub Lidzbark Warmiński 523 pkt.
5. #137 Mikołaj ŁUKIAN Moto Klub Lidzbark Warmiński 487 pkt.

6. #412 Karol URBAN PSM OFF ROAD Białystok 484 pkt.

Klasyfikacja klubowa 

1. MX Lipno  11487 pkt.

2. Moto Klub Lidzbark Warmiński  10881 pkt.

3. KM MX BANDA   7023 pkt.

 wyniki sezonu można zobaczyć na stronie  : https://wyniki.motoresults.pl/…/klasyfikacja-ind…/z_10131_14 

źródło: FB motoresults 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: