Mistrzostw Strefy Północnej
W dniu 22 września 2019r. w Olsztynie pojawią się zawodnicy biorący udział w... więcej
Kurz opadł po 43 Rajdzie Kormoran
Tumany kurzu i ryk silników. Staniszewski wygrał 43. Rajd KormoranNa Mazurach... więcej
Biuro nieczynne
W dniach:  05.09.2019 (czwartek)  i 06.09.2019 (piątek... więcej
Fotorelacja - Warmińsko Mazurski Rajd Motocykli Zabytkowych runda IV Osa Olecko
Warmińsko Mazurski Rajd Motocykli Zabytkowych odcinek IV Osa Olecko
Harmonogram - V Runda Warmińsko Mazurskich Mistrzostw Okręgu w Motocrossie.
15.09.2019 Olecki Klub Motorowy zaprasza na V rundę Warmińsko Mazurskich... więcej
ORLEN Baja Poland 2019
Jadący Mini John Cooper Works Rally Krzysztof Hołowczyc sięgnął po szóste w... więcej
5 Sprint Mistrzostwa Ziemi Lubawskiej 2019
Zapraszamy 8 wrzesień 2019r. - 5 Sprint o Mistrzostwo Ziemi Lubawskiej oraz 4... więcej
V runda Warmińsko Mazurskich Mistrzostw Okręgu w Motocrossie
15.09.2019 Olecki Klub Motorowy zaprasza na V rundę Warmińsko Mazurskich... więcej
43 Rajd Kormoran
Olsztyński  Klub Rajdowy zaprasza na  43 Rajd Kormoran do Mikołajek.... więcej

MEMORIAŁ STANISŁAWA OLSZEWSKIEGO

Motoklub Olsztyn zaprazasza 16.09.2018r. (niedziela)  na tor motocrossowy przy ul. Lubelskiej w Olsztynie,  na VII rundę Warmińsko Mazurskich Mistrzostw Okręgu w Motocrossie MEMORIAŁ STANISŁAWA OLSZEWSKIEGO. Patronat nad zawodami objął Prezydent  Miasta Olsztyna Pan Piotr Grzymowicz.

Program zawodów:

11:45 - uroczyste otwarcie zawodów

WYŚCIGI

klasa MX65                                          12:03 – zamknięta strefa oczekiwania          start – 12:10

klasa MX85, MX Kobiet                     12:30 – zamknięta strefa oczekiwania          start – 12:37

klasa MX1 C, MX2 C                         13:02 – zamknięta strefa oczekiwania          start – 13:09

klasa MX Junior, MX Open                13:34 – zamknięta strefa oczekiwania          start – 13:41

klasa MX Open B, MX Masters         14:06 – zamknięta strefa oczekiwania          start – 14:13

-------------------------------------------------------------------------------------------------

klasa MX65                                        14:38 – zamknięta strefa oczekiwania          start – 14:45

klasa MX85, MX Kobiet                    15:05 – zamknięta strefa oczekiwania          start – 15:12

klasa MX1 C, MX2 C                         15:37 – zamknięta strefa oczekiwania          start – 15:44

klasa MX Junior, MX Open                16:09 – zamknięta strefa oczekiwania          start – 16:16

klasa MX Open B, MX Masters         16:41 – zamknięta strefa oczekiwania          start – 16:48

 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: