"Uroki Lubelszczyzny 2019" - relacja
W Gminnej Bibliotece  w Jabłoniu 1 września  na starcie 21 Rundy... więcej
"Uroki Lubelszczyzny 2019"
Uroki Lubelszczyzny 2019” Zarząd Okręgowy PZM w Lublinie zaprasza na... więcej
VI MOTOZŁAZ (V motocyklowa runda MPPZ) za nami - relacja z rajdu
Pierwszy weekend sierpnia był nie lada gratką i wyczekiwanym terminem dla moto-... więcej
Na zawsze w Naszych sercach
Przepełnieni żalem i smutkiem informujemy, że w dniu 3 sierpnia podczas... więcej
Msza polowa pamięci Łukasza Lonki
W środę 31 lipca, na torze motocrossowym w Lubartowie odbędzie się msza święta... więcej
Brak akceptacji dla "OlszanaEnduroRace III edycja"
W imieniu Głównej Komisji Sportu Motocyklowego informujemy, że zawody... więcej
VI motozłaz- Mistrzstwa Polski Pojazdów zabytkowych - motocykle
Federacja Zmotoryzowanych  zaprasza w dniach  01-04 sierpnia 2019... więcej
"Klasyczna Roskosz" - II Runda Mistrzostw Okręgu lubelskiego w turystyce
Automobilklub Bialskopodlaski zaprasza w dniu 28 lipca  na II Rundę... więcej
Ranking miast przyjaznych kierowcom 2019
Miasto bez korków i kolizji, po którym jazda jest niedroga, przyjemna i szybka... więcej
Pismo BST PZM dot. nielegalnych zawodów pod nazwą "II Przystanek Enduro Kids"
/pliki/zo/lublin/pismo_do_zarzadow_okregowych_pzm-1.pdf

Wyniki z Turystyczno - Motorowych Mistrzostw Okręgu Lubelskiego

W dniu 20 grudnia 2017 na posiedzeniu plenarnym ZO PZM zostały zatwierdzone wyniki w Turystyczno - Motorowych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego za 2017 rok.

W klasyfikacji kierowców:

Mistrz Okręgu - Barłomiej Parafiniuk z AK Bialskopodlaskiego,

Wicemistrz Okręgu - Dariusz Chodkowski z KM Pionier 

II Wicemistrz Okręgu - Marcin Rogulski z AK Bialskopodlaskiego

IV miejsce Adrianna Chodkowska z KM Pionier 

V miejsce Grzegorz Karpiński z KM Pionier 

VI miejsce Edward Masaniec z KM Pionier 

W klasyfikacji pilotów:

Mistrz Okręgu - Michał Parafiniuk z AK Bialskopodlaskiego

Wicemistrz Okręgu - Janusz Skrzypek z KM Pionier

II Wicemistrz Okręgu - Wioletta Jaworska z KM Pionier

IV miejsce - Agnieszka Sakowicz z AK Bialskopodlaskiego

V miejsce Ewa Stanicka z KM Pionier

VI miejsce Natalia Masaniec z KM Pionier

W klasyfikacji klubowej:

Mistrz Okręgu - AK Bialskopodlaski

Wicemistrz Okręgu  - KM Pionier

II Wicemistrz Okręgu - AK Lubelski

4 miejsce - AK Chełmski

5 miejsce - Federacja Zmotoryzowanych

6 miejsce - Lubelska Grupa Weterańska Partyzant

 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: