Finał konkursu "Moda na odblaski"
Finał konkursu ”Moda na odblaski” odbył się 6 grudnia w Lubelskim... więcej
Relacja z 2 Rajdu Bialskiego
W dniach 16-17 listopada w Białej Podlaskiej odbył się II Rajd Bialski - 2 x... więcej
Relacja z Rajdu Niepodległości
Już po raz dwudziesty rocznicę odzyskania niepodległości uczciliśmy organizacją... więcej
Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych.
17 listopada 2019 r. przypada Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych.... więcej
Korytarz życia i jazda na suwak
W związku z podpisaniem w dniu 5 listopada br. przez Prezydenta... więcej
2 Rajd Bialski
Super Sprint AKBP 16.11.2019Puchar Prezydenta Miasta Biała PodlaskaSuper Sprint... więcej
20. Samochodowy Rajd Niepodległości
20. TURYSTYCZNY SAMOCHODOWYRAJD NIEPODLEGŁOŚCIRegulamin Uzupełniający 1.... więcej
Rajd Kleeberga 2019
KLUB „PIONIER” Lublin,  PZM Lublin    zaprasza... więcej
Udzielanie pomocy jest proste
W tym tygodniu swoją premierę miał spot otwierający kampanię społeczną „... więcej
"Uroki Lubelszczyzny 2019" - relacja
W Gminnej Bibliotece  w Jabłoniu 1 września  na starcie 21 Rundy... więcej

Podsumowanie sezonu 2018 w sporcie samochodowym w okręgu lubelskim

W dniu 2 marca w siedzibie PZM w Lublinie zostały wręczone puchary, ksiązki dla najleszych uczestników w Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego w Samochodowych Super Sprintach. Na zakończeniu byli obecni członkowie Okręgowej Komisji Sportu Samochodowego oraz Wiceprezes ZO PZM Lublin Włodzmierz Bobowski który w imieniu Prezesa Waldemara Czerniaka wręczał wyróżnienia.

Oto lista ngordzonych:

Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PZM w Samochodowych Super Sprintach 2018:

Klasa 1

 Imiejsce Grzegorz Tatar – AK Biłgorajski

II miejsce Patryk Siwicki – AK Lubelski

III miejsce Marcin Skroban – AK Biłgorajski

Klasa 2

I miejsce Jarosław Staszek – AK Chełmski

Klasa 3

I miejsce Wiktor Bieniek – AK Chełmski

Klasa4

I miejsce Jakub Goral – AK Chełmski

II miejsce Tomasz Szalast – AK Chełmski

III miejsce Tomasz Goławski – AK Lubelski

KLASYFIKACJA GENERALNA

I miejsce Wiktor Bieniek – AK Chełmski

II miejsce Łukasz Nazar– AK Biłgorajski

III miejsce Jakub Goral – AK Chełmski

IV miejsce Marcin Skroban – AK Biłgorajski

V miejsce Tomasz Szalast  - AK Chełmski

 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: