XL Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot Turystów Zmotoryzowanych „ENERGETYK 2019” - relacja
XL Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot TurystówZmotoryzowanych „ENERGETYK 2019... więcej
RAJD ZIEMI OBIECANEJ - zmiana terminu!!!!
Informacja organizatora:Stowarzyszenie „Motocykl Moje Hobby”... więcej
Jubileusz 40-lecia Klubu Motorowego „Energetyk” przy Elektrowni Bełchatów
Jubileusz 40-lecia Klubu Motorowego „Energetyk” przy Elektrowni... więcej
II Łódzki Piknik Offroadowy - relacja
W sobotę 14 września bieżącego roku na część parkingu Centrum Handlowego Pasaż... więcej
Kurs i egzamin na certyfikat i licencję rajdową RN ZO PZM w Łodzi - 28/29.09.2019
Kurs i egzamin na certyfikat i licencję rajdową RN ZO PZM w Łodzi 1.... więcej
V Runda Mistrzostw Okręgu Łódzkiego w Cross Country - 29.09.2019
Zapraszamy 29 września 2019 roku na V Rundę Mistrzostw Okręgu Łódzkiego w Cross... więcej
Karol Pasiewicz wśród finalistów Kartingowych Mistrzostw Świata CIK-FIA
Karol Pasiewicz wśród finalistów Kartingowych Mistrzostw Świata CIK-FIAPodczas... więcej
II Łódzki Piknik Offroadowy
II Łódzki Piknik Offroadowy W sobotę 14 września bieżącego roku miłośnicy... więcej
Sprostowanie
SprostowanieInformujemy, że w sprawozdaniu z działalności Zarządu Okręgowego... więcej

Zakończenie sezonu w sportach motorowych 2015 - ZO PZM w Łodzi 13.12.2015

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Łodzi

serdecznie zaprasza na uroczyste zakończenie sezonu 2015 w sportach motorowych.

Spotkanie odbędzie się w dniu 13 grudnia 2015 roku o godzinie 11:00

w Centrum Szkoleniowo Konferencyjnym Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi ul. Kopcińskiego 16/18.

Zapraszamy zawodników z klasyfikacji Mistrzostw Okręgu Łódzkiego w cross country w sporcie motocyklowym /miejsca 1-3/ i prosimy o potwierdzenie obecności poprzez Prezesów Klubów lub na adres emailowy zarzad-okregowy.lodz@pzm.pl

Licencja A

1 Alan Barszczewski KM CROSS TEAM STARE BABICE KTM
2 Konrad Góralczyk MKS Zjednoczeni Stryków
3 Sławomir Milczarek MKS Zjednoczeni

Licencja B

1 Damian Kwestarz MKS Zjednoczeni Stryków
2 Karol Gaweł KM Wisła Chełmno
3 Konrad Kurzawa ŁCSM MOTO-STREFA

Licencja C

1 Paweł Grzymkowski Klub Motorowy TNT
2 Arkadiusz Włodarczyk Enduro Team Centrum Łódź
3 Konrad Skórniewski MKS TRYB Częstochowa

Licencja młodzik 65 cm3

1 Jurand Kuśmierczyk Automobilklub Gorzowski
2 Bartosz Popielnicki Gdański AutoMotoKlub Cobra Rabittsport.pl Motocross Team
3 Mikołaj Stasiak Automobilklub Gorzowski

Licencja młodzik 85 cm3

1 Jakub Śniady ŁKM Łódź
2 Adrian Beczkowski ŁKM Łódź
3 Jakub Pawłowski ŁKM Łódź

Licencja quad open

1 Marcin Nawrot ATV Racing Team Kielce
2 Marcin Dumana KKM Kwidzyn
3 Dariusz Popławski MKS Zjednoczeni Stryków

Licencja masters

1 Paweł Karliński KM CROSS TEAM STARE BABICE
2 Robert Kaniewski Klub Motorowy X RACING Lesznowola
3 Tomasz Gabara MKS Zjednoczeni Stryków

Klasyfikacja Klubowa

1 MKS Zjednoczeni Stryków  962p
2 KM CROSS TEAM STARE BABICE 576p
3 Enduro Team Centrum Łódź 435p

Wyniki MOŁ w sporcie samochodowym

Klasyfikacja Generalna RSMOŁ

1.Krzysztof Borowiecki Kierowca
1.                                     Pilot

Klasyfikacja Generalna MOŁ w SKJS

1.Adrian Wichłacz Kierowca
1.Łukasz Wilczak Pilot

Klasyfikacja Generalna MOŁ KJS

1.Piotr Malczewski Kierowca
1.Bartosz Kowalski Pilot

2.Piotr Majchrzak Kierowca
2.Krzysztof Błaziński Pilot

3.Adrian Wichłacz Kierowca
3.Łukasz Wilczak Pilot

Klasa 5 MOŁ w KJS

1.Piotr Malczewski Kierowca
1.Bartosz Kowalski Pilot

2.Piotr Majchrzak Kierowca
2.Krzysztof Błaziński Pilot

3.Adrian Wichłacz Kierowca
3.Łukasz Wilczak Pilot

Klasa 4 MOŁ w KJS

1.Mariusz Kotynia Kierowca
1.Natalia Dzwonkowska Pilot

Klasa 3 MOŁ w KJS

1.Sebastian Dziadosz Kierowca
1.Marcin Dziadosz Pilot

2.Łukasz Ślipek Kierowca
2.Hubert Owczarek Pilot

3.Damian Tomaszewski Kierowca
3.Dawid Goździk Pilot

Klasa 2 MOŁ w KJS

1.Daniel Błaszczyk Kierowca
1.Viktoria Błaszczyk Pilot

2.Grzegorz Dybała Kierowca
2.Justyna Pietrzak Pilot

3.Tomasz Kister Kierowca
3.Marcin Lasota Pilot

Klasa 1 MOŁ w KJS

1.Damian Andrzejewski Kierowca
1.Michał Brzozowski Pilot

2.Konrad Melon Kierowca
2.Łukasz Skorupiński Pilot

3.Michał Peczka Kierowca
 

Zapraszamy.

 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: