Wirtualne Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego w KJS
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego w popularnej formule KJS (Konkursowa Jazda... więcej
Puchar Xtreme Day Cross Country 2020 - Motopower Kleszczów 16.08.2020
REGULAMINPuchar Xtreme Day Cross Country 2020  I. Organizator: ... więcej
Zespół Klubu Żużlowego Orzeł Łódź odnosi trzecie z rzędu zwycięstwo pokonując Start Gniezno 51:39
Zespół Klubu Żużlowego Orzeł Łódź odnosi trzecie z rzędu zwycięstwo pokonując... więcej
KZK Lato - Automobilklub Tomaszowski
W dniu 02 sierpnia 2020 roku w Tomaszowie Mazowieckim odbyłą się II Runda cyklu... więcej
Baja Szczecinek 2020 - Automobilklub Łódzki
Miło nam poinformować, że załoga z Automobilklubu Łódzkiego w składzie Marcin... więcej
I Runda Mistrzostw Strefy Polski Centralnej w Motocrossie/ I Runda Mistrzostw Polski w Motocrossie klasy Quad
ZapraszamyREGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCYI Runda Mistrzostw Strefy Polski Centralnej w... więcej
Baja Szczecinek 2020 - Łódzki Klub Offroadowy
Zawodnicy Łódzkiego Klubu Offroadowego startowali w Baja Szczecinek 2020 zajeli... więcej
Extreme Day IV Buczek - GKM Buczek
W sobotę 25 lipca w Buczku odbyła się kolejna edycja Xtreme day organizowana... więcej

VI Runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Super Enduro w Buczku

W dniach 8-9 sierpnia 2015 roku na torze znajdującym się w Buczku zorganizowana została VI Runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Super Enduro. Na zawody przybyła liczna publiczność fanów motocrossów. Zawody kończące serię rozgrywek, wyłoniły Mistrzów Polski i zdobywców Pucharu Polski w Super Enduro w sezonie 2015.

wyniki zawodów w Buczku a poniżej klasyfikację generalną sezonu 2015 :

 

                       Mistrzostwa Polski

I                  Klasa Junior  

Emil Juszczak               BKM FLOW

Grzegorz  Kargul        CKM Cieszyn

Oskar Kaczmarczyk   ŁKM Łódź

 

II                Klasa Open

Michał Pyzowski        ŁKM Łódź

Michał Burdek            BKFM FLOW

Adrian Andrzejak      ŁKM Łódź

    

                  Puchar Polski

 I               Klasa Kobiety

Dorota Dudzik            MKS Gorce

Ewelina Szkudlarek  ŁKM Łódź

 

                II                Klasa Młodzik

Jakub Śniady               ŁKM Łódź

Mateusz Zięba           Auto Moto Klub Gliwice

Jakub Pawłowski      ŁKM Łódź

 

                III             Klasa B

Michał Jaskmanicki   KM Cross Lublin

Sylwester Błaszczyk  ŁKM Łódź

Sebastian Karalus       Enduro Team Centrum Łódź

 

                IV               Klasa C

Bartłomiej Baziak        BKFM FLOW

Dariusz Sylwanowicz KKM Kwidzyń

Michał Łapka                 BKM Silesia Bytom

 

                 V               Klasa Amator

Damian Strzelczyk

Jakub Majcherek

Mateusz Studziżba

  

                                                       WYNIKI  W KLASYFIKACJI GENERALNEJ

  

                                                      Mistrzostwa Polski

I                  Klasa Junior  

Emil Juszczak               BKM FLOW

Oskar Kaczmarczyk   ŁKM Łódź

Grzegorz  Kargul        CKM Cieszyn

 

II                Klasa Open

Michał Pyzowski        ŁKM Łódź

Karol Paśko                  JONIEC Team

Adrian Andrzejak      ŁKM Łódź

    

                                             Puchar Polski

 I               Klasa Kobiety

Natalia Śniada            ŁKM Łódź

Dorota Dudzik            MKS Gorce

Ewelina Szkudlarek  ŁKM Łódź

 

                II                Klasa Młodzik

Jakub Śniady               ŁKM Łódź

Jakub Pawłowski      ŁKM Łódź

Mateusz Zięba           Auto Moto Klub Gliwice

 

                III             Klasa B

Hubert Gałęski           Moto Klub Oborniki

Sylwester Błaszczyk  ŁKM Łódź

Michał Jaskmanicki   KM Cross Lublin

 

                IV               Klasa C

Bartłomiej Baziak        BKFM FLOW

Kacper Beczkowski    ŁKM Łódź

Michał Łapka                 BKM Silesia Bytom

                

.

   Prezes Łódzkiego Klubu Motorowego

                        Marek Brygider

          94-103 Łódź ul. Elektronowa 8A

   +48 42 663 8767 mobile +48 663 330 390

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: