Odwołanie IIII Rundy MOŁ KJS - 07.06.2020 Team 50 Sieradz
Na prośbę organizatora III Rundy Mistrzostw Okręgu Łódzkiego w KJS klubu SSSM... więcej
III Runda Mistrzostw Okręgu Łódzkiego Cross Country - odwołana.
Ze względu na zbliżający się termin III Rundy Mistrzostw Okręgu Łódzkiego Cross... więcej
Udostępnione obiekty z infrastruktury sportowej o charakterze otwartym
Od 4 maja udostępnione zostały obiekty z infrastruktury sportowej o charakterze... więcej
12 czerwca rusza PGE Ekstraliga
W ramach rozgrywek wprowadzonych będzie szereg zmian organizacyjnych. Przed... więcej
Mistrzowie Sportu w Motowizji
Zapraszamy do obejrzenia filmu "Mistrzowie Motorsportu"Jest to film... więcej
R 46 - Runda zerowa Mistrzostw Polski Digital Motorsport
W minioną niedzielę odbyła się runda zerowa Mistrzostw Polski Digital... więcej
II Runda Mistrzostw Strefy Polski Centralnej w Motocrossie 2020 - 17.05.2020 - odwołana
II Runda Mistrzostw Strefy Polski Centralnej w Motocrossie 2020 - 17.05.2020 -... więcej
Z powodu zagrożenia wirusem COVID-19 - XXI Okręgowy Zlot Ratowników Drogowych PZM - zostaje przełożony.
Z powodu zagrożenia wirusem COVID-19 - XXI Okręgowy Zlot Ratowników Drogowych... więcej
II Runda MOŁ MOTOPOSRTKLUB DAY V - przełożona
Informujemy że, II Runda    MOŁ  MOTOPOSRTKLUB DAY V - ... więcej

Podsumowanie sezonu Mistrzostw Okręgu Łódzkiego w Cross Country - Klasyfikacja generalna po IV Rundach

Zakończył się już sezon motocrossowy w kategorii Cross Country. Czas zatem na podsumowanie i przedstawienie kibicom sportu motorowego w naszym rejonie  niezwykle interesującej klasyfikacji generalnej Cross Country 2013 – Mistrzostw Okręgu Łódzkiego. W zawodach sklasyfikowano 160 zawodników, w tym aż  17 zawodników, to reprezentanci Zjednoczonych Stryków, dla których koroną konkurencją były wyścigi w kategorii MX Masters, w których nasi zawodnicy wywalczyli trzy pierwsze miejsca.
 
Klasyfikacja końcowa
MX Masters:
1. Tomasz Gabara (MKS Zjednoczeni Stryków) – 97 pkt.,
2. Krzysztof Białek (MKS Zjednoczeni Stryków) – 81 pkt.,
3. Krzysztof Teodoru (MKS Zjednoczeni Stryków) – 42 pkt.
12. Piotr Kwiasowski (MKS Zjednoczeni Stryków) – 14 pkt.
 
Młodzik:
1. Dominik Pawłowski (MKS Zjednoczeni Stryków) – 88 pkt.,
2. Karol Góralczyk (MKS Zjednoczeni Stryków) – 78 pkt.,
3. Natalia Śniada (ŁKM Łódź) – 70 pkt.
6. Krzysztof Patora (MKS Zjednoczeni Stryków) – 60 pkt.
 
Licencja A:
1.Bartłomiej Pawłowski (Enduro Team Centrum Łódź) – 81 pkt.,
2. Konrad Góralczyk (MKS Zjednoczeni Stryków) – 78 pkt.,
3. Krzysztof Jarmuż (MKS Zjednoczeni Stryków) – 47 pkt.
 
Licencja B:
1. Damian Kwestarz (Stowarzyszenie Jarper X Racing Team) – 90 pkt.,
2. Robert Krogulski (Enduro Team Centrum Łódź) – 64 pkt.,
3. Konrad Kurzawa (ŁKM Łódź) – 61 pkt.
 
Miejsca strykowian:
5. Sławomir Milczarek (MKS Zjednoczeni Stryków) – 59 pkt.
Licencja C:
 
1. Kamil Barankiewicz (NZ) – 72 pkt.,
2. Michał Włodarczyk (ŁKM Łódź) – 70 pkt.,
3. Konrad Czekalski (NZ) – 38 pkt.
 
Miejsca strykowian:
6. Radosław Zdziarski (MKS Zjednoczeni Stryków) – 36 pkt.
11.Tomasz Bilecki (MKS Zjednoczeni Stryków) – 21 pkt.
61. Patryk Pawłowski (MKS Zjednoczeni Stryków) – 0 pkt.
 
Quad:
1.) Mirosław Wojnowski (ATV Racing Team Kielce) – 72 pkt.,
2.) Jan Grzegorzek (ATV Bielsko-Biała) – 60 pkt.,
3.) Arkadiusz Szpyra (ATV Bielsko-Biała) – 36 pkt.
 
Miejsca strykowian:
7.) Agata Stefaniak (MKS Zjednoczeni Stryków) – 25 pkt.
10.) Dariusz Popławski (MKS Zjednoczeni Stryków) – 20 pkt.
17.) Marcin Dumana (MKS Zjednoczeni Stryków) – 16 pkt.
30.) Dawid Popławski (MKS Zjednoczeni Stryków) – 0 pkt.
 
Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: