eliminacje powiatowe Turnieju BRD w Łodzi odbędą się 23 kwietnia 2024 r. (wtorek):
XLV Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym,Turniej BRDeliminacje... więcej
Składki członkowskie PZM w roku 2024
Informujemy członków klubów zrzeszonych w Polskim Związku Motorowym o... więcej
XXVI Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny Finał Regionalny w Łodzi 11.04.2024
XXVI Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny Finał Regionalny w ŁodziW... więcej
III KJS Rajd Głowno ŁZM Motosportklub 14.04.2024
Terminy eliminacji: XXVI Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny – eliminacje regionalne - Łódź
Terminy eliminacji: XXVI Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny... więcej
ŁÓDŹ KREUJE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi im. Zenona Plecha.
ŁÓDŹ KREUJE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi im. Zenona... więcej
Życzenia Wielkanocne 2024
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,przepełnionych wiarą, nadzieją i... więcej
II Runda Mistrzostw Okręgu Łódzkiego w Cross Country - Bogumiłów - relacja
Wyniki II Runda Mistrzostw Okręgu Łódzkiego w Cross Country - Bogumilów - 17.03... więcej
Kalendarz imprez ZO PZM w Łodzi na rok 2024
Pobierz Kalendarz imprez 2024 ZO PZM w Łodzi

IV RUNDA MISTRZOSTW OKRĘGU ŁÓDZKIEGO W CROSS COUNTRY 08.11.2015 MKS Zjednoczeni Stryków relacja

IV Runda Mistrzostw Okręgu Łódzkiego w cross country za nami.

Wyniki:

Pogoda dopisała, nawet „delikatny” wiatr nie przeszkodził zawodnikom stawić się na torze motocrossowym w Strykowie - na starcie stanęło 146 uczestników.

Strykowską sekcję Motocrossu reprezentowało 15 zawodników, którzy dali z siebie wszystko aby ich zmagania podobały się przybyłej publiczności.

Bartosz Łącki w klasie MX85 zajął 4. miejsce, w klasie MASTERS Tomasz Gabara wywalczył 5. miejsce a Krzysztof Białek miejsce 8. Dalej w klasie MX Quad Open startujący Dariusz

Popławski oraz Agata Stefaniak ulokowali się na pozycjach, kolejno

7. i 8. W wyścigu LICENCJI A strykowianie zajęli: Sławomir Milczarek –miejsce 6.; Dominik Pawłowski – miejsce 8.; Maciej Strugiński – miejsce 10.; Karol Góralczyk – miejsce 12.;

Konrad Góralczyk – miejsce 13.; Szymon Łącki - miejsce 14.

Startujący w wyścigu LICENCJI B Damian Kwestarz był drugi co w ogólnej klasyfikacji sezonu zapewniło mu 1 miejsce w rankingu a w LICENCJI C startujący Tomasz Mikołajczyk był

3.,Mateusz Szczepaniak – 5., Radosław Zdziarksi – 7., Adam Figura – 13.