XL Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot Turystów Zmotoryzowanych „ENERGETYK 2019” - relacja
XL Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot TurystówZmotoryzowanych „ENERGETYK 2019... więcej
RAJD ZIEMI OBIECANEJ - zmiana terminu!!!!
Informacja organizatora:Stowarzyszenie „Motocykl Moje Hobby”... więcej
Jubileusz 40-lecia Klubu Motorowego „Energetyk” przy Elektrowni Bełchatów
Jubileusz 40-lecia Klubu Motorowego „Energetyk” przy Elektrowni... więcej
II Łódzki Piknik Offroadowy - relacja
W sobotę 14 września bieżącego roku na część parkingu Centrum Handlowego Pasaż... więcej
Kurs i egzamin na certyfikat i licencję rajdową RN ZO PZM w Łodzi - 28/29.09.2019
Kurs i egzamin na certyfikat i licencję rajdową RN ZO PZM w Łodzi 1.... więcej
V Runda Mistrzostw Okręgu Łódzkiego w Cross Country - 29.09.2019
Zapraszamy 29 września 2019 roku na V Rundę Mistrzostw Okręgu Łódzkiego w Cross... więcej
Karol Pasiewicz wśród finalistów Kartingowych Mistrzostw Świata CIK-FIA
Karol Pasiewicz wśród finalistów Kartingowych Mistrzostw Świata CIK-FIAPodczas... więcej
II Łódzki Piknik Offroadowy
II Łódzki Piknik Offroadowy W sobotę 14 września bieżącego roku miłośnicy... więcej
Sprostowanie
SprostowanieInformujemy, że w sprawozdaniu z działalności Zarządu Okręgowego... więcej

I Runda Mistrzostw Okręgu Łódzkiego Super Sprint 2018 relacja

W dniu 22.04.2018  Łódzki Związek Motorowy MOTOSPORTKLUB zorganizował I Rundę Mistrzostw Okręgu Łódzkiego Super Sprint 2018.
W zawodach rozgrywanych na ulicach Łodzi wzięło udział około 50 załóg. Załogi pięciokrotnie pokonywały próbę sprawnościowa o długości około 2 km.
Rewelacyjna pogoda, duża ilość startujących jak i publiczności oraz dodatkowe atrakcje jak miasteczko ruchu drogowego zorganizowane przez Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi okazały się doskonałą promocją miasta Łodzi.

Wyniki:

Klasa K1
1 miejsce - Wasilewski Jacek i Bonikowski Bartek
2 miejsce - Gładkiewicz Michał i Piorun Natalia
3 miejsce - Schabowicz Hubert i Bracki Łukasz

Klasa K2
1 miejsce - Białek Daniel i Hytrek Łukasz
2 miejsce - Konarzewski Łukasz i Kociołczyk Konard
3 miejsce - Kubacki Paweł i Kołakowski Jakub

Klasa K3
1 miejsce - Slipek Łukasz
2 miejsce - Srebrzyński Marcin i Przysiecka Samanta
3 miejsce - Kołodziejek Kamil i Wijata Sylwia

Klasa K4
1 miejsce - Tomaszewski Damian i Kubielski Hubert
2 miejsce - Ćwikła Dawid i Frączkowski Radosław
3 miejsce - Krawczyk Zbigniew i Cieślik Rafał

Klasa K5
1 miejsce - Markowicz Marcin
2 miejsce - Wichłacz Adrian i Kaczmarczyk  Maciej
3 miejsce - Goździewicz Wojciech i Lewandowski Damian

Klasa Gość

1 miejsce - Stręgiel Tomasz i Stręgiel Krzysztof
2 miejsce - Gradowski Bartosz i Królikiewicz Robert

Klasyfikacja Generalna
1 miejsce - Markowicz Marcin
2 miejsce - Wichłacz Adrian i Kaczmarczyk  Maciej
3 miejsce - Goździewicz Wojciech i Lewandowski Damian

 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: