III Letnie Grand Prix o puchar Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Rajd Rzeczyca 2024 - relacja
Z całego serca chcemy podziękować za udział i wsparcie w naszym Pikniku... więcej
XXXIV Regionalny Rajd Babski 2024 - relacja
XXXIV Regionalny Rajd BabskiW sobotę 25 maja członkinie z Klubu Motorowego... więcej
Świętujemy Światowy Dzień Środowiska!
Świętujemy Światowy Dzień Środowiska!      ... więcej
Zapraszamy na IV rundę Mistrzostw Okręgu Łódzkiego w Cross Country
Zapraszamy na IV rundę Mistrzostw Okręgu Łódzkiego w Cross Country!Data: 9... więcej
Piknik motoryzacyjny Team 50 Sieradz ODTJ - 16.06.2024
Zapraszamy serdecznie na wyjątkowy Piknik Motoryzacyjny, który odbędzie się 16.... więcej
III Letnie Grand Prix o puchar Prezydenta Tomaszowa - 8/9.06.2024
Automobilklub Tomaszowski ma zaszczyt zaprosić na niezwykłe wydarzenie... więcej
KŻ Orzeł Łódź wygrywa z Wilkami Krosno 50:40
W niedzielę 2 czerwca na Moto Arenie w Łodzi KŻ Orzeł Łódź pokonuje Wilki... więcej
II Runda Mistrzostw Strefy Polski Centralnej w Motocrossie, MX Czerniejew
W niedzielę, 26 maja, w Czerniejewie, województwo mazowieckie, odbyła się II... więcej
Eliminacje Wojewódzkie XXVI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego 2024
W dniu 28 maja 2024 na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Sieradzu... więcej
WYNIKI SuperSprint 26.05.2024 Team 50 Sieradz
WYNIKI SuperSprint 26.05.2024 Team 50 SieradzW dniu 26 maja 2024 roku... więcej

Harmonogram Eliminacji Wojewódzkich XXVI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego Sieradz, 28 maja 2024 r

Harmonogram Eliminacji Wojewódzkich

XXVI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

Sieradz, 28 maja 2024 r.

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy, ul. Gen. Sikorskiego 1  

 

900 – 1000 – Rejestracja drużyn szkolnych – Sekretariat Turnieju – budynek ODTJ

1000 – 1015 – Otwarcie eliminacji przez Przewodniczącego Komitetu
                     Organizacyjnego – plac przed wejściem do ODTJ

1015 – 1030 – Odprawa prowadzona przez Sędziego Głównego – plac j.w.

1030 – 1130 – Test z prawa o ruchu drogowym oraz skrzyżowań  – sala

wykładowa Ośrodka Szkolenia Policji

1045 – 1055 – Odprawa Sędziego Głównego dla opiekunów drużyn

1130 -1155   -  Posiłek dla uczestników i opiekunów  

1200 – 1450 – Równolegle będą prowadzone następujące konkurencje:

Udzielanie pomocy medycznej – pokój instruktorów

Przygotowanie pojazdu do jazdy – plac przed szarpakiem

Jazda sprawnościowa motorowerem – plac manewrowy

Jazda sprawnościowa samochodem z tzw. „talerzem Stewarta”  
- płyta poślizgowa główna

 

UWAGA!  Obowiązuje następująca kolejność konkurencji praktycznych:

Drużyny z numerami startowymi 1-18 konkurencja a), następnie b), c) i d).

Drużyny z numerami startowymi 19-36 konkurencja b), następnie c), d) i a).

Drużyny z numerami startowymi 13-54 konkurencja c), następnie d), a) i b).

Drużyny z numerami startowymi 55-72 konkurencja d), następnie a), b) i c).

 

Około 1515 – Ogłoszenie wyników i zakończenie eliminacji – plac przed ODTJ

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: