I i II runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Kaliszu Pomorskim - Motopower Kleszczów
I i II runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Kaliszu Pomorskim za nami !!... więcej
LIBET RALLY DAY
Za nami pierwsza w tym roku impreza  Mini Max  -   LIBET... więcej
II Runda Mistrzostw Okręgu Łódzkiego w Cross Country 2020 - Babichy - relacja
W ostatnią niedzielę 5 lipca 2020 roku odbyła się II Runda Mistrzostw Okręgu... więcej
Xtreme Day - Motopower Kleszczów vol. 3 Motopower Kleszczów Cross Country
W niedzielę 28.06 odbyła się kolejna edycja Xtreme day i była to 3 impreza w... więcej
Nowy Kalendarz Mistrzostw Okręgu Łódzkiego PZM w Cross Country 2020
Nowy Kalendarz Mistrzostw Okręgu Łódzkiego PZM w Cross Country... więcej
Nowy Kalendarz Mistrzostw Strefy Polski Centralnej w Motocrossie 2020
Nowy Kalendarz Mistrzostw Strefy Polski Centralnej w Motocrossie... więcej
REGULAMIN II Rundy Mistrzostw Okręgu Łódzkiego w Cross Country 2020 - 05.07.2020 Babichy k. Rzgowa ŁKM
REGULAMINII Rundy Mistrzostw Okręgu Łódzkiego w Cross Country 2020 I.... więcej
Szkolenie kadry narodowej w motocrossie klasa 65/85cc na torze w Strykowie.
W ostatni weekend na torze w Strykowie odbyło się szkolenie 14 osobowej kadry... więcej
Xtreme Day - Motopower Kleszczów vol. 2 Motopower Kleszczów Cross Country
Klub Motopower Kleszczów był organizatorem imprezy Xtreme Day vol. 2. Impreza... więcej
Wojciech Goździewicz pierwszy w I Rundzie Driftingowego Pucharu Polski Drift Trophy
Wojciech Goździewicz zawodnik Łódzkiego Związku Motorowego Motosportklub zajął... więcej

Harmonogram Eliminacji Wojewódzkich XXIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego Sieradz, 24 maja 2019r.

Harmonogram Eliminacji Wojewódzkich

XXIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

Sieradz, 24 maja 2019r.

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy, ul. Gen. Sikorskiego 1  

 

900 – 1000 – Rejestracja drużyn szkolnych – Sekretariat Turnieju – budynek ODTJ

1000 – 1015 – Otwarcie eliminacji przez Przewodniczącego Komitetu
                     Organizacyjnego – plac przed wejściem do ODTJ

1015 – 1030 – Odprawa prowadzona przez Sędziego Głównego – plac j.w.

1030 – 1130 – Test z prawa o ruchu drogowym, skrzyżowań i historii
                    motoryzacji – sala wykładowa Ośrodka Szkolenia Policji

1045 – 1055 – Odprawa Sędziego Głównego dla opiekunów drużyn

1135 – 1500 – Równolegle będą prowadzone następujące konkurencje:

Udzielanie pomocy medycznej – pokój instruktorów

Przygotowanie pojazdu do jazdy – plac przed szarpakiem

Jazda sprawnościowa motorowerem – plac manewrowy

Jazda sprawnościowa samochodem z tzw. „talerzem Stewarta”  
- płyta poślizgowa główna

UWAGA!  Po zakończeniu rozwiązywania testów teoretycznych:

Drużyny z numerami startowymi 1-18 rozpoczynają od konkurencji a)

Drużyny z numerami startowymi 19-36 rozpoczynają od konkurencji b)

Drużyny z numerami startowymi 13-54 rozpoczynają od konkurencji c),

Drużyny z numerami startowymi 55-72 rozpoczynają od konkurencji d),

 

Około 1515 – Ogłoszenie wyników i zakończenie eliminacji – plac przed ODTJ

 

Obiad  dla uczestników będzie wydawany od 11:45 do 13:45 w stołówce Ośrodka Szkolenia Policji.

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: