Ważne!!!Zmiana miejsca szkoleniai kurs i egzamin dla kandydatów na sędziów technicznych sportu samochodowego 22/23.06.2019
Szkolenie odbędzie się w ARTERION Inkubator Technologiczny w łodzi ul Rewolucji... więcej
MP i PP Superenduro Buczek - relacja
Oczywiście powie ktoś, że upał itepe, była jednak grupa zawodników, którzy... więcej
Finał centralny XLII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
Finał centralny XLII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.... więcej
XXIII Finał Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego Żarnowiec 11/12.06.2019
W dniach 11/12 czerwca 2019 na terenie Zespół Szkół Centrum Kształcenia... więcej
VI Rajd Świętojański
VI Rajd Świętojański Niepodległa 2019 Rajd Motocyklowo-Samochodowy, zwiedzanie... więcej
Eliminacje Wojewódzkie XXIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego szkół ponadgimnazjalnych 24.05.2019
W dniu 24 maja 2019 na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Sieradzu... więcej
Szkolenie, kurs i egzamin dla kandydatów na sędziów technicznych sportu samochodowego 22/23.06.2019
Szkolenie, kurs i egzamin dla kandydatów na sędziów technicznych sportu... więcej
XXXIII Ogólnopolski Zlot Campingu i Caravaningu ŁKCC "ZDWÓRZ 2019"
W zlocie udział wzięło 75 załóg - 168 osób z 10 klubów. Gośćmi zlotu byli:... więcej

Druga Runda Mistrzostw Strefy Centralnej 28 kwietnia 2019 relacja

Druga Runda Mistrzostw Strefy Centralnej (28 kwietnia 2019 r.) za nami.

Strykowski tor motocrossowy znów zapełnił się zawodnikami. 124 osoby chętne by stanąć na podium zawalczyły o zwycięstwo. Przegranym podczas tych zawodów okazała się jedynie pogoda. Mimo deszczu, wiatru i niskich temperatur zarówno zawodnicy jak i sędziowie, flagowi czy sama publiczność dopingująca poradziła sobie z niedogodnościami kapryśnej aury.

 

Oto wyniki zmagań na torze im. Kazimierza Witczaka:

MXB

Damian Kwestarz – KM Stryków ( 203.)

Bartłomiej Sado – Klub Sportowy LOBO RACING (178.)

Michał Zatorski – ŁKM Łódź (90.)

 

MX1C

Daniel Tarasiewicz – ŁKM Łowicz (49.)

Wojciech Bogucki – ANAPOWER ANABUD RACINGTEAM (788.)

Maciej Dębski – SKM Szarak Sochaczew (94.)

 

MX2C

Grzegorz Dróżdż – OKSM ENDURORANA (116.)

Tomasz Stelmaszczyk – MKS Nekla (344.)

Artur Osuchowski – MKS Tryb Częstochowa (27.)

 

MX 65

Filip Seniuk – Ostrowski Klub Motocrossowy (108.)

Dawid Zaremba – KMX Kaszuby (151.)

Bartosz Jaworski – Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX (238.)

 

MX 85

Kacper Chrostowski – KM Chojna (74.)

Mikołaj Stasiak – DUUST RACING (619.)

Norbert Wojciechowski – ŁKM Łowicz (888.)

 

MX JUNIOR

Marcin Bandosz  MX Lipno (202.)

Arkadiusz Pryk – KM CROSS Lublin (503.)

Jakub Gutowski – MKS Tryb Częstochowa (414.)

 

MX KOBIET

Wiktoria Wicińska – KM CROSS Lublin (365.)

Karolina Jasińska – Automobilklub Gorzowski (299.)

Julia Malinowska – Nadbużański Klub Motorowy (64.)

 

MX OPEN

Szymon Staszkiewicz – Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX (991.)

Piotr Szczepanek – ŚTM MOTO-MAX (383.)

Wojciech Kucharczyk – Automobilklub Gorzowski (58.)

 

MX MASTERS

Paweł Wizgier – ŁKM Łowicz (4.)

Andrzej Szalbierz – MKS Nekla (2.)

Sławomir Milczarek – KM Stryków (6.)

 

QUAD

Piotr Szczech – Klub Motorowy X RACING Lesznowola (46.)

Adrian Gaj – MKS Tryb Częstochowa (169.)

Kamil Rabkowski – KM Giżycko (410.)

 

 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: