SUPEROES 8/2019: FRUWAJĄCE KOŁO, DACH BLIŻEJ ZIEMI, AWARIE, OLEJ I WSZYSTKIE NIESPODZIANKI SIERPNIA.
SUPEROES 8/2019: FRUWAJĄCE KOŁO, DACH BLIŻEJ ZIEMI, AWARIE, OLEJ I WSZYSTKIE... więcej
Dziesiąta rocznica śmierci Zbigniewa Banasika
Dokładnie dziesięć lat temu, piętnastego sierpnia 2009 roku zmarł nagle wybitny... więcej
SUPEROES 7/2019: WAKACYJNA FREKWENCJA, POGODA WEDŁUG ZAPOWIEDZI, CIEKAWA TRASA, WYNIKI
SUPEROES 7/2019: WAKACYJNA FREKWENCJA, POGODA WEDŁUG ZAPOWIEDZI, CIEKAWA TRASA... więcej
REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY IV Rundy Mistrzostw Strefy Polski Południowej w Motocrossie
REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY IV Rundy Mistrzostw Strefy Polski Południowej w... więcej
Ranking miast przyjaznych kierowcom 2019
Miasto bez korków i kolizji, po którym jazda jest niedroga, przyjemna i szybka... więcej
Uroczystość z okazji 60-tej rocznicy tragedii pod Chęcinami
Komitet Organizacyjny 60-tej rocznicy tragedii pod Chęcinamizaprasza na... więcej
REGULMIN UZUPEŁNIAJĄCY III Runda Pucharu Południowej Polski Cross Country 2019
REGULMIN UZUPEŁNIAJĄCY III Runda Pucharu Południowej Polski Cross Country 2019... więcej

Puchar Polski Południowej Cross Country

Mirosław Wojnowski i Leszek Drogosz wygrali w swoich klasach podczas Pucharu Polski Południowej w cross country motocykli terenowych, rozgrywanego w niedzielę w Nidzie, w gminie Morawica.

Leszek Drogosz zwyciężył w klasie Licencja.

Mirosław Wojnowski z ATV Racing Team Kielce nie miał sobie równych wśród quadów, z kolei Leszek Drogosz z KTM Novi Korona Kielce pokonał wszystkich konkurentów w klasie Licencja.

Wyniki naszych zawodników:

Klasa Junior: 4. Jakub Wesołowski (Moto Max Kielce)

Licencja: 1. Leszek Drogosz (KTM Novi Korona Kielce), 2. Robert Frydrych (KTM Novi Korona Kielce), 3. Michał Rybus (Brzeziński Klub Motocrossowy), 4. Paweł Cedro (Enduro Team Kielce), 5. Kamil Bigaj (Kielecki Klub Motocyklowy Wena).

Masters: 4. Tomasz Snochowski (Kielecki Klub Motocyklowy Wena), 5. Maciej Glock (KTM Novi Korona Kielce)

Senior 1: 4. Konrad Szczepaniak (Kielecki Klub Motocyklowy Wena)

Senior 2: 9. Michał Romaniec (Kielecki Klub Motocykolwy Wena), 11. Mariusz Adamus (Kielecki Klub Motocykolwy Wena), 15. Daniel Marszałek (Kielecki Klub Motocykolwy Wena), 22. Robert Bednarczyk (Kielecki Klub Motocykolwy Wena)

Quad: 1. Mirosław Wojnowski (ATV Racing Team Kielce), 2. Marcin Nawrot (ATV Racing Team Kielce). 4. Mariusz Siejka (ATV Racing Team Kielce).

ED

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: