Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej w motocrossie
UWAGA!!Zawody motorowe wracają po przerwie. Już jutro 15 maja br na torze... więcej
Odwołano 40-te Jubileuszowe Ogólnopolskie Caravaningowe Świętojanki
Automobilklub Kielceki informuje, że w związku z sytuacją ... więcej
KOMUNIKAT !!!
Szanowni Państwo,w związku z panującą w Polsce epidemią COVID-19 i związanymi z... więcej
FIA RALLY STAR W POLSCE – CO, GDZIE, KIEDY
Polski Związek Motorowy razem z Międzynarodową Federacją Samochodową FIA... więcej
UWAGA !!
W związku z istniejącą sytuacją epidemiczną od dnia 22.03.2021 do odwołania... więcej
KALENDARZ ROZGRYWEK MISTRZOWSTW STREFY POLSKI POŁUDNIOWEJ W MOTOCROSSIE
KALENDARZ ROZGRYWEK MISTRZOWSTW STREFY POLSKI POŁUDNIOWEJ W... więcej
Kurs na licencje zawodnika stopnia RN
Osoby zainteresowane uzyskaniem licencji zawodnika stopnia RN zapraszamy do... więcej
SUPERBARBÓRKA 2020
RÓŻNICE  W UŁAMKACH SEKUNDY, Z ZIMY ZOSTAŁA TYLKO BECZKA, WYNIKIJak... więcej

Puchar Jesieni Superoes 2019

PUCHAR JESIENI SUPEROES 2019 Z BECZKĄ PEŁNĄ ATRAKCJI:  BOHATEROWIE SEZONU NAGRODZENI. ROK SEBASTIANA KWIETNIA! HOLEK CUP3 DLA MICHAŁA.

 

Królowa Beczka stanowiła w poniedziałek na Torze "Kielce" atrakcję nie do pogardzenia. Trzeba jednak było umieć się z nią obchodzić, a raczej objezdżac!

 

Impreza miała przebieg wielotorowy, choć tor przecież w Miedzianej Górze jest jeden: na parterze żmudne zdobywanie punktów w Pucharze Jesieni SUPEROES 2019, w przerwach atrakcyjne i widowiskowe jazdy uczestników HOLEK CUP 3 służące wsparciu poszkodowanemu w wypadku koledze Michałowi Grudzińskiemu, a na pietrze, w sali konferencyjnej porywające licytacje gadżetów i jazd z najlepszymi kierowcami wyścigowymi.

W walce o puchar z 72 załóg najlepsi generalnie to Michał Ratajczyk, Janusz Lelek, Robert Mazurkiewicz.

Podsumowano sezon 2019 w cyklu SUPEROES. Wiele nagród, wiele pucharów trafiło do pasjonatów motorowego szaleństwa. 

Najlepsi w tym roku to:

   Tomasz Szuter       I miejsce klasa I

   Bartosz Mostek       I miejsce klasa II

  Jakub Wąsowski       I miejsce klasa III

   Adrian Bęben       I miejsce klasa IV

   Tomasz Morengiel       I miejsce klasa V

   Sebastian Kwiecień  I miejsce klasa VI

   Sebastian Kwiecień  I miejsce klasa Subaru

   Sławomir Krasny       I miejsce klasa  Clio

   Sebastian Kwiecień  I miejsce w klasyfikacji generalnej 

Łatwo zauważyć, że ten rok był rokiem Sebastiana Kwietnia, zwycięzcy aż w trzech kategoriach!!!

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: