Rozczarowujący koniec sezonu RSMP. Samochód znów nie dał rady
Sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski zakończył się dla braci Szejów... więcej
Rajd Wisły wyłoni mistrza RMP?
W dniach 29-30 września zostanie rozegrana przedostatnia runda Rajdowych... więcej
Klasyfikacja Rajdowych Mistrzostw Południa 2023
Okręgowa Komisja Sportu Samochodowego opublikowała klasyfikację PROWIZORYCZNĄ... więcej
Zakończenie sezonu mistrzostw Polski w domu!
W dniach 29-30 września odbędzie się siódma i zarazem ostatnia runda sezonu... więcej
Relacja ze Zlotu Caravaningowego „Rekreacja i wypoczynek”
W dniach 15 – 17.09.2023 r. KMG „Jarząbek” zorganizował na... więcej
Wyniki generalne 2023
Główna Komisja Caravaningu PZM informuje, że na stronie https://pzm.pl/... więcej
Zawieszenie publikacji wyników RMP
Okręgowa Komisja Sportu Samochodowego w Katowicach zawiesza publikację... więcej
Rajd Śląska 2023: triumf Wróblewskiego, Grzyb fetuje w Chorzowie
Kacper Wróblewski i Jakub Wróbel (Skoda Fabia Rally2 evo) wygrali Rajd Śląska... więcej
Valvoline Rajd Małopolski 2023: blisko 14 milionów AVE i ponad 2 miliony złotych dla regionu
Tegoroczny Valvoline Rajdu Małopolski po raz pierwszy zagościł w Rajdowych... więcej
Relacja z III rundy CMP i MKC PZM
III i zarazem ostatnia runda Caravaningowych Mistrzostw Polski PZM oraz... więcej

Szejowie przedstawiają swój nowy rajdowy projekt

Nadszedł w końcu dzień, w którym Jarosław i Marcin Szejowie mogą przedstawić swój nowy rajdowy projekt. Nowy sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski przyniesie zmiany. Od teraz najszybsi bracia w Polsce będą reprezentowali barwy zespołu GK Forge LOTTO Szeja Rally Team, dumnie witając w gronie partnerów Totalizator Sportowy.

Jarosław oraz Marcin Szejowie z dumą przedstawiają swój nowy, rajdowy projekt. Do grona partnerów zespołu dołączył Totalizator Sportowy – właściciel marki LOTTO – niezwykle uznana firma, która od ponad 67 lat jest jednym z najważniejszych filarów polskiego sportu. Nowy sezon przyniesie zatem spore zmiany. Najszybsi bracia w Polsce będą bowiem startować w barwach nowego zespołu – GK Forge LOTTO Szeja Rally Team.

Plan na sezon 2023 zakłada start we wszystkich siedmiu rundach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Począwszy od Rajdu Świdnickiego w drugiej połowie kwietnia, przez szutrową część sezonu – Rajd Polski oraz Rajd Podlaski, powrót na asfalty na Rajdzie Małopolskim oraz Rajdzie Rzeszowskim, aż po śląski finał cyklu RSMP, czyli Rajd Śląska oraz domowy rajd braci Szejów – Rajd Wisły. Załoga GK Forge LOTTO Szeja Rally Team zakłada walkę o podium w poszczególnych rundach oraz w całym sezonie mistrzostw kraju.

Szejowie zamierzają kontynuować również akcję w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, czyli projekt „Katowice Motorem Bezpieczeństwa Śląska”. Akcja współtworzona jest z Miastem Katowice, Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach, Polskim Związkiem Motorowym oraz partnerami zespołu GK Forge LOTTO Szeja Rally Team. Program zakłada szereg działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach, a pierwsze spotkania w roku 2023 są już za członkami zespołu.

Jarosław Szeja: - Jestem niezmiernie szczęśliwy mogąc powitać na pokładzie naszego zespołu Totalizator Sportowy. W tym roku rozpoczynamy nowy, niezwykle obiecujący projekt. Będziemy startować w barwach zespołu GK Forge LOTTO Szeja Rally Team. Chciałbym w tym miejscu podziękować wszystkim partnerom. Tym, którzy już wcześniej z nami byli za nieustające zaufanie i tym, którzy dołączają do nas w tym sezonie – za to, że ten kredyt zaufania nam udzielili. To właśnie dzięki naszym fantastycznym partnerom możemy spełniać nasze marzenia i ścigać się również dla was – dla naszych znakomitych kibiców. Do zobaczenia na odcinkach specjalnych!

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: